Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus je mentálně narušený člověk,více není co dodat.
    • Čech to určitě není, to by se tady tak nechoval. Je to prodloužená ruka Putina.
    • Ty jsi tak ještě doktor zasírání diskuzí, tak tady nevynášej lékařské diagnózy. Zamysli se radši sám nad sebou, odkud pochází ten tvůj zběsilý vztek a nenávistné a přepjaté projevy ve tvých příspěvcích, ani tvůj řídící pracovník snad takové emfáze od tebe nepožaduje. Něco tam uvnitř bude, že ano, buďto zážitek v dětství anebo spíš neuspokojená současnost, co s takovým životem, zasírání diskuzí je vrchol tvé životní kariéry.
      • Ty jsi nějaký vadný,jaký vztek,jaké diagnozy?Co to meleš,zasírání diskuzí-to už jsi mi napsal několikát,máš opravdu velmi pestrou slovní zásobu,ted už chápu,proč volby dopadají jak dopadají,když i takoví jako ty mají volební hlas.Vyřeš si nejprve problémy sám se sebou,běž studovat at si zvýšíš intelekt a celkový přehled.A vůbec,proč já na tebe vlastně reaguji debile.-Čapisrale.
    • se divím,že ještě leze na veřejnost.Takového hada jsme si hřáli na prsou.
  • Klausi jsi prokletý dědek Republiky České.
    • ostapkotab
      ten te ma v (_!_) ,chlapče *12* *16* *1* *2*
    • Žeby nám také uvalili sankce mandelinky? Nedávno nám znepříjemnili dovoz šlechtěné ocely do
      usa.Jsem zvědav na reakci vlez do ďupy Zaorálka!
      • Argumenty vlezdořiti Ruska a co to, že obhajuješ zbohatlíka komunisto, vy jste vždycky preferovali skromnost a žádný majetek, jen pro všechny.
  • Toto je fakt trapný. Vůbec nechci Klause hájit, ale ta mediální žumpa, která si vytváří kategorie kdo kam "patří" je ubohost největšího kalibru. Chce se mi blejt. *11*
    Stačí když vyslovíte nějaký názor, stojící na logické argumentaci, na principu zdravého rozumu, ale jakmile je mimo mantinely tzv. "politické korektnosti" je z Vás najednou bolševik, rasista, xenofob, fašista, putinovec... ani nevíte jak.
    Jsem už starší člověk a totáč pamatuji velice dobře. Z hesla "kdo nejde s námi, jde proti nám" mi bylo blivno, stejně blivno mi bylo z našeho neustálého strkání hlavy do zadku CCCP. Naivně jsem si myslel, že když už ta sametová nepřinesla žádný "zázrak" a v podstatě jenom přebarvila starou špínu, aspoň té propagandy budu ušetřen. Krutě jsem se mýlil. *13*
    Když se podíváte do "latríny české žurnalistiky" tj. Idnes.cz na článek o prohlášení Zemana ohledem rublu, zjistíte že vlastně neřekl nic. Diplomaticky okomentoval situaci. Půlka článku je už ale redaktůrkův prdoláskovský výplod jaký je to agent Kremlu.
    Zbláznil se už tento svět úplně? Nebude lepší to všechno nějak zkrátit, ať přijde rychlá smrt? *7*
    • njn, jedině co ti můžu poradit, dej prohlášení - prohlašuji, že jsem nikdy nebyl, ani nebudu hnusnej komouš, komouše jsem nevolil, rusové jsou okupantský sv... (samice od vepře, rozumíš?) a já jen takovej hloupej ubožák. A pak už tě nechají na pokoji. *2*
    • Tady řada pisatelů pořád dokola mlela, že je V.Klaus agentem STB, KGB, SSSR, Ruska atd. Tak byl nebo nebyl ?
      A nálepkování, to je tady, vážený njn, zcela obvyklé. To dobře znám. Blbec, zejména mladý, rozežraný a nezralý zobák, je nebezpečný ze všech stran ! *2*
      • Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....

        http://profesor-klaus.osoba.cz/

        *3*
        • Tak ti nevim, čemu mám věřit - Wikipedie - Rod Klausů pochází ze západočeské obce Mileč. Otec Václava Klause Václav (1901–1974) byl povoláním účetní. Jeho matka Marie rozená Kailová (1914–2006) pracovala jako pokladní a průvodkyně turistů a byla také příležitostnou autorkou básní. Rodina byla duchovně spřízněna s Církví československou husitskou.
    • Opravdu by byla zajímavá vaše definice zdravého rozumu . Doufám , že nemíníte ten pojem " zdravý selský rozum" . Ten se dá totiž shrnout do několika základních pouček. " Nehas co tě nepálí, Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, Z cizího krev neteče, Bližší košile než kabát a Kdo uteče ,vyhraje .
  • Ale to přece každý ví už mnoho let, že Klaus hrál falešnou hru.
    Jeho nejčastěji používaná věta byla: "To je falešné."
    • Zloděj vždy křičí chyťte zloděje, aby odvrátil pozornost! A tomuto se povedlo hrát jeho falešnými kartami dokonale!
      Prý už mu zvoní hrana. Odvoz na Halíč hrazen!
    • držel se starého osvědčeného hesla se Sovětským Svazem na věčné časy a nikdy jinak.
  • Vratit hlavně ty nakradené PERA!!! *1* *12* *1*
  • KIMCID
    ať si ho vezmou on jim tu ekonomiku dá dohromady
    • Jestli ta jejich "hromada" bude vypadat stejne jak ta klausistanska tak je potes koste. *1*
  • Klause nemusím. Tady se choval jako car baťuška, ale ve vztahu s Ruskem a k EU má pravdu.
  • Klause za všechna zvěrstva která napáchal na našem národě nesnáším ale je pravda
    že je jeden z mála zdejších politiků kteří se nebojí říct vlastní názor a který odmítá
    tu prolhanou pohádku o zlém Rusku a hodném Západu.
    Západ také páchá různá zvěrstva a převraty. Vždy však pod maskou demokracie.
    Krymu předcházel protistátní puč jménem Majdan!

    Neschopný slaboch Gorbačov. Ožralec Jelcin. V podobě Putina má Rusko po dlouhé době
    schopného státníka a to Západ nemůže rozdýchat.
    • Klaus měl být odsouzen za vlastizradu.ÚS se zalekl a žalobu odložil s tím,že jeho prezidentský mandát v době projednávání skončil.Tím ale teoreticky umožnil jeho znovuzvolení.Vlastní názor říkal i Stalin,Hitler,Mussolini.
      Sdělte lidstvu,čím dobrým prospělo Rusko a čím zlým Západ.
      Nebýt Gorbačova,nepadla by studená opona.V té době,v době diktatur,nebylo myslitelné,aby se kurz východní velmoci pootočil bez přispění diktátora.On nebyl osudový,ale bez něj by zase trvalo generaci,2 nebo 3,než by se nový Gorbačov našel.Jeho stáž ve VB se pro SSSR stala osudnou.
      Jelcin byl skutečně ožralec,ale rozložil Sovětský Svaz.Ne Gorbačov,ale Jelcin.On rozlepil to,co se Putin teď snaží slepit.
      Rusko má po dlouhé době nebezpečného státníka.Už se projevil a proto mu Západ bere tipec.Sankce jsou účinné.Sráží Rusko a tím i Putina na kolena.A teď jde o to,zda se ho Rusko jako škrtícího balastu zbaví,nebo zda mu dovolí pokračovat.Pak se ale šelma,zahnaná do kouta,může projevit zkratovým chováním.Osudovým pro lidstvo.
      • Za vlastizradu cesky president byt souzen nemuze, za velezradu ano. *3*
    • že už v Černém moři byli amerikáni a chtěli obsadit Krym, jako pomoc Ukrajině, ale hlavně, aby mohli vysávat břidličný plyn z oblasti, kterou Tymošenková a spol. pronajali Shellu a ještě jedné firmě (Chevron?) ... tak se nedivme, že původně Ruský Krym, kdysi daroval báťuška Chruščov, Ukrajině, si vzalo Rusko zpátky ...
      • Nejakej Turcinov/take "demokrat"/ rika, ze valka na Ukrajine skonci az "osvobozenim Krymu".
        Toz chystejte drivi: topeni nebude/nebo jen to atomove shora/. *3*
    • Taky je Klaus označován za nejvěrnějšího stoupence Putina a za to je náležitě honorován. Rusko má všeho schopného státníka. A to je ta hrozba pro nás.
    • No vidíte a zase Madanu předcházela Janukovičova horlivá snaha zavleci Ukrajinu do obnovovaného SSSR .90% Ukrajinců mělo poslouchat 10% Rusů ? A neplkejte prosím o volbách . Něco podobného v Rusku neznají.
      • Hlavne ze ta "dohoda" Janukovic/Jasenjuk garantovana zamini Polska, Francie a BRD byla
        "demokraticka"/skoro jako ta mnichovska/ a asi stejnym zpusobem byla take "naplnovana".
        Nic noveho pod sluncem, Hermane, jednu takovou "demokratickou dohodu"v Mnichove jsme zazili od tvych "soukmenovcu" a jeste jsme nezapomneli. Ani na to, kdo je Jasenjuk. Jeho "roli"
        na Ukrajine svetu velmi dobre "vysvetlila" nejaka Nudelmanova."Demokrat" az na pudu!
      • A v tvým jůesej análu volby znají???
        • Co prosím?
        • Ale, tak TWB je zřejmě zkušeným análním speleologem !? Kam polezete v současnosti, chytráku, tj. komu - kam ? *3*
          • Určitě nikomu . Je to přeci hrdý Čech, Slovan , který nepoklonkuje západu ani východu a řídí se vlastním rozumem. Doufám , že mi poděkuje jak jsem ho pěkně vystihl.
            • Že by nějaký dutohlav ?
            • Tuším , že bude ještě dvě hodiny dumat co si má vlastně myslet.
            • Poděkování od tohodle podjatého "intelektuála" moc nečekejte. Neví ještě, čí vlastně je a elementárné slušnost je pro něj také očividně neznámým pojmem ...
        • Znají.
    • Rusko má tak "dobrého" státníka jako mělo Německo do r. 1945. Oba zakomplexovaní psychopati a všehoschopní gauneři, kteří přivedli vlastní zemi do tragedie.
  • Klaus měl dávno sedět ve vězení, za to, že pustil zloděje a vrahy na svobodu svou přiblblou amnestií a tím poškodil mnoho slušných lidí. On má dnes ještě tu drzost šířit svá moudra? S Mečiarem rozdělili republiku, zničili průmysl a umožnili rozkrást co se rozkrást dalo. Jak se říká, krom těžkého kamene a řídkého ho v na ukradli vše co mělo cenu.
    • Agent Klaus je nejdebilnějším stoupencem Vladimira Putina.- Říká se, že někteří lidé jsou predestinovaní v tom, čím jsou! Nemohou být jiní. jen se na ně podívejte: Může být jiným
      takový Vyvadil, na letmý pohled prý, inteligentní člen ČSSD s rozšlápnutým rypákem nebo
      předseda jakési SPO/Z, která nikdy nevyhrála, ale z nařízení musí existovat (až do konce
      dnů kastelána), aby se věděloé kdo tady vlastně vládne, a basta fildli! on si to myslí!)!
      A basta fidli, kteříž jste opojen i čerstvým vzduchem, debilové, a ne tím mým ojíněným
      vzduchem barevnými parami!
  • vlezdořiť z KGB dostal instrukce začátkem devadesátých let vytunelovat ČR a udělat z ní vazala Putinovské říše. Proto pro ně neplatí zákony.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit