Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí mi pár minut císt zprávy a mám chuť střílet!
    Ještě než to média rozvířila tak jsem říkal, že je to podvod. Co na tom chcete řešit.
    Babiš ven. Kontrola všech dotací co dostal! Vrátit 56M a pokuta co měl dostat ať tam je 6M. Ještě kdyby pípnul tak za podvod za katr.
    Vždyť on sám říká, nepřímo co podnikatel to zloděj.
    Zloděj křičí chyťe ZLODĚJE! Jak to tu pak má vypadat když ten co udělá podvod ho udělat může a jiný NE!
    *16*
  • tato koalice neměla vůbec vzniknout.Neschopný Sobotka a Bělobrádek jen štvou proti Babišovi a přitom jsou sami neschopní.V této koalici jsou jen rozpory a je na čase,aby byly předčasné volby a tito dva myslím Sobotku a Bělobrádka smeteni.
    • Zato Babiš je všehoschopný
      • Doplnil bych kleptosociopat.
  • mám rád čápy i jiná zvířata,jenom nenávidím slimáky,ti se rozlezou a nepůjdou zlikvidovat
    • Neboj, prášek proti zlodějům, politikům EU a slimákům je, ale bohužel v Bruselském trezoru. A toho jim cvakají zadečky, že se dají dohromady s kdejakými lumpy. Včetně USA a Turecka.
  • Jak by tady bylo krásně, kdyby Čapí hnízdo bylo to jediné, s čím si koalice neví rady... *3*
  • slimáci jsou chráněný druh,dokonce v dánsku se dívka bránila,slimáci ji už žrali,dívka použila nedovolený pesticid a byla popotahována úřady
  • Ale shodne se. Bureš je pozve na oběd v Čapím hnízdě, ke svačině bude kafe a koblihy a koalice se shodne. Zeman se taky s Burešem shodne.
    • Tak nevím. Přímo od Zemana jsem neslyšel, že Bureš je kabrňák. Ale lítá v našich médiích, které vlastní vesměs cizinci. Svyjímkou potvzující pravidlo - ČT a ČR, které řídí Práglkavcl.
  • Agent Babiš má jednu velkou výhodu. Sobotka se chce udržet na postu premiéra co nejdéle, nejlépe na věky. Proto Bureše navyhodí, ani jinak "nepotrestá".
    • Sobotka už nikdy,větší blb předsedou vlády ještě nebyl.ČSSD díky němu ztrací preference a při volbách klesne hodně hluboko,Politici ČSSD Sobotka,Zaoralek,Němeček,Diestbier hovoří za vše stejně jako Kalousek za TOP09 či Fiala za ODS a nyní i Matěj Stropnický za Zelené.Kde se takoví lidé působicí nyní v politice vyskytli?Jak jsme mohli něco takového vůbec zvolit.
      • To je jednoduché. Cítí koryta a erární prachy.
  • Čteno a přeloženo mezi řádky..budou volby..a není čas se už dívat, kdo je kdo..Úkol našich soudruhů i soudruhů z jiných zemí..zněl "spojenecky" a jasně..oslabit, rozeštvat a zbavit se před volbami těch, co by mohli v příštích volbách, včetně i jejich stran., změnit spolu s občany..výsledky voleb i toho, co se tu už desítky let záměrně i řízeně drží u koryt..a to za každou cenu !..i kdyby to měl odnést nějaký "pošták s brašňou", který nesmí projet..A když nevyjde "čapí hnízdo", tak se musí najít jiný důvod či záminka..Jinak lidi, co už toho mají dost, nakonec nezvolí nás, ale začnou více přemýšlet o mnoha jiných věcech a souvislostech..a zvolí jiné lidi, než je už dopředu dohodnuto a naplánováno..Babiš musí ven, jinak půjde o hodně víc..,než jen o "čapí hnízdo"..Lidem se musí předhodit nějaká, hodně dobře vyuzená kost, kde je i kousek masa, aby na to skočili, jak slepice na flusanec obalený v cukru a neviděli souvislosti v tom, co se všechno na ně ještě chystá a zase se nechali oblbnout, tak jako vždy. Ideální by bylo, kdyby byli lidi natolik otrávení a rozeštvaní mezi sebou, aby nešli volit vůbec, pracovali, platili, poslouchali, jak ovce, drželi hubu a do ničeho se nemíchali..
  • Podívejte se kdy to čapí hnízdo bylo realizovatelné před 8 lety a kdo byl u koryta? Tak co odska a topka tak šílí ,,,,,Pan Babiš by také měl být CHLAP a nebo to bude křištálově čisté myslím si že historie se vždy ukazuje a oni si myslí že se dostanou opět ke kobyle která dřela jako kůn je mi z té multi kulti vážně už zle ,,,
  • Ať se zeptají Kalouska, to je odborník na všechno, hlavně na zlodějny. Ten jim rád poradí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit