Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslíte ?https://aktualne.atlas.sk/najstrazenejsie-tajomstvo-ruska-odhalene-toto-ma-byt-putinova-vila-za-miliardu-dolarov/zahranicie/europa/
  • Kalouskovu vilu mohou závidět Obama s Putinem dohromady
  • Novinářští šmejdi útočí jenom na Babiše. Co takhle se podívat na populistického miliardáře Sobotku nebo vožralu Kalouska. Uveřejnit jejich movitý a nemovitý majetek. To cenzor nedovolí. Jsem sice starý ale k volbám, když se jich dožiju tak půjdu a budu volit ANO nebo SPD. Jenom ne ten zkorumpovaný sajrajt který zavedl cenzuru horší jak za Husáka.
  • soudruhu BTW ty máš z toho Kalouska kvalitní fóbii *15*
  • K Sobotkovi lze říct jen tolik,at si sbalí své kufry a přibalí Kalouska a zmizí,nikdo už na ty bl..ky není nikdo zvědavý,veškeré komentáře jsou zbytečné.Ještě by jsem zapomněl na gaunera a národního zrádce Klause-zloděje,to co dokázal v 90-tých letech by nesvedl ani copperfield.
  • fosilie
    Což takhle kdyby si Lebkoun vzal na vládě k projednání OKD a kauzu Altner?!Na těchto kauzách může dokonale ukázat svůj ryzí charakter,ale tu jde o něco jiného.Strach ochromující logické myšlení!Podzim se blíží a vytí Lebkouna se zelinářem vysokoškolsky vzdělaným za devět měsíců v duu je slyšet víc a víc!Hlasy ubývají úměrně tomu jak kydají kolem sebe hnůj.Některé kroky jsou hodny studenta speciální školy,ale strach dělá divy!
  • Korunové dluhopisy vyrobil pan Kalousek. Musíte se obrátit na něj. "nejlepšího ekonoma na světě" *1*
  • Mám zájem o korunové dluhopisy, abych TAKY nemusel platit daně. Prosím pana Babiše, kde se dají pořídit. (Nebo jsou jen pro VYVOLENÉ?).
  • Tak nevím, stejně tomu nikdo nerozumí a jsou všichni jak hysterické baby. Něco chtějí, neví co a nepřestanou buzerovat, dokud to nedostanou. Je to stejné, jako by řekli: dej mi jablko. Dám jim jablko a oni by řekli, že chtějí jablko, že tohle jablko není. Boj o volební korýtka pro nenažrané rypáčky začíná. Krom pana Babiše tady nikdo neměl a nemá zájem na pořádku. Všichni kritizují výběr DPH, peníze z EET, ale když ty příjmy naskočí, tak je velice rádi utrácejí, vzdor panu Babišovi. Co chcete víc. Je to pakáž!!!!
  • http://forum24.cz/burese-babisem-vznika-nova-publikace-venovana-ministru-financi/
  • Dobrý den,
    pane Babiši, jsem občan ČR a nic mi vysvětleno a průkaznost není dostačující.
    Stačilo by ukázat a to bez jakékoliv majetkové závisti kde se vzali (odkup přišli) peníze na vašem soukromém účtu ke koupi dluhopisů Agrofertu. Tím bude odkryta celá totožnost této kauzy.
    To by bylo jednoznačně průkazné.

    XPEP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit