Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Politici si v ČR přivlastnili příliš velkou moc, POLITIK NIKDY NESMÍ PŘÍMO ROZHODOVAT O FINANCÍCH. O tom V ROZVINUTÝCH ZEMÍCH rozhodují politicky nezávislé instituce, které hlídají, aby se s daněmi, o které byly obráni občané státu, zacházelo HOSPODÁRNĚ i navzdory nápadům politiků. Tak se zabrání vzniku de-bil-ovin jako je např. Olumpiáda v Praze, kanál Labe-Dunaj a podobné megalomanské úlety a zejména zločinému propojení politiky a soukromého podnikání, tak typickému pro některé politiky, nejčastěji z řad ČSSD (Svoboda, Gross, Rath.....)
  • Jediný slušný politik je předseda TOP 09 pan Kalousek..
    • Ne-Ano-Souhlasím!!!!!
  • Tak koho vlastně volit, nebo nejít volit ???? Fakt , není si koho vybrat.
    A stejně, kdyby zákonodarci věřili, že se volbama něco změní, tak je už dávno zrušili!!!!!
  • Nechápu, proč prezident má zapotřebí konzultovat 1,5 hodiny migrační krizi s fotbalistou, který se v životě o téhle sféru neangažoval? Jinak Tondu jsem míval rád, jeden z mála čutálistů, který není blbý jak troky - jak vidno, inteligenci umí používat i jinde než v Ďolíčku.
    • Já to chápu! Asi to bude nějak souviset s kopanou. *3*
  • již při vstupu Babiše do politiky jsem cítil, že hlavním jeho motivem bylo ne blaho lidu, ale více se dostat ke zdroji prachů, tedy ke kontrole zakázek, které mu mohou přinést více.
    Potvrzuje se to víc a více.
    Záležitost s biopalivy se mediálně brzy odhalila a tak z toho Babiš víceméně couvnul.
    Plavba labsko-oderská je další velkou všivárnou. V čele této firmy jsou lidé, kteří byli vysokými úředníky v Babišově firmě a dodnes vlastně na vzdálené ruce jsou. Jak se dříve nedařilo firmám prosadit své ekonomické zájmy nad zájmy ochrany přírody, tak se najednou vše daří a výsledkem jsou mnoho desítek milionů navíc do kasy Babiše.
    Opil lidi koblihami a dnes se začínají ukazovat neblahé věci, kterými se dokazuje jeho prioritní zájem - mamon.
    Je jasné, že musí udělat i něco, co by lidé ocenili a řekli si: "...to je chlapík! On to myslí s bojem proti korupci dobře..." Tím jim zacpe huby a krade dále!!!
    Je třeba, aby se podařilo mu něco závažného prokázat !!!
    • Nekupujme produkty Penam, Vodň, kuře, kostelecké uzeniny, Madeta a td. Kdyby tak aspoň 2 miliony Čechů tohle provedlo, na jeho impériu by se to jistě projevilo.
      • Tak to nekupuj *7*
        • No dyť to taky nekupuju
  • vanhorne
    Ninety-nine per cent of politicians give the rest a bad name!
  • Tento článek naprosto překvapivě potvrzuje mou teorii, že politici se nedělí na ty slušné a na ty co kradou, jak se spousta lidí naivně domnívá, ale na ty co kradou a na ty které při kradení zatím nechytli. *13*
    • vanhorne
      Kdyby politici zjistili jaka je moje theorie, tak me poslou do Jachymova nebo Leopoldova.
      • V Jáchymově jsou dneska lázně, tak nechápu proč by vám to někdo platil? *3*
        Leopoldov jsou taky sirnaté lázně na Smraďavce. *3*
        Pokud myslíte věznici Leopoldov, tak ta se nachází na území Slovenské republiky.
        *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit