Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi někdo vysvětlit,proč se do toho montujem MY???????
    Nebo je nám po nich smutno,at si to tam sami vyřídí!!!!
    Proč je Amerika pořád štengruje,ONI CHTĚJÍ ASI OPRAVDU VÁLKU!!!!!
    A nejsem žádný straník,na mě už nezáleží ,ale mám strach o děti!!!!!!! *16* *16* *16*
    • My se do toho nemontujem, pouze politici se chtějí ukázat národu z důvodu svého ega a pro další hvězdnou dráhu politiků, proto doporučuji tyto politiky již nevolit a stejně postupovat k jejich mateřským sektám (stranám). To, aby bylo pro politika v takovémto případě mlčeti zlato.
    • Jenže strčením hlavy do písku to nezmizí, a ano opravdu chtějí válku.
      • Kteří chtějí podle vás válku?
    • Protože na Ukrajině se jedná i o nás. Když fašistického Führera Vandráka (Putina) a jeho Obergruppenführera Umývadlova (Lavorova) hrábne, přijdou ruští teroristi obsadit Karlovy Vary.
      • Nebuď sprostý tečko. *15* *1*
      • Nebuď sprostý pacholku tečko, dostaneš po papuli. *15* *1*
  • Ruské bestie poskytly Ukrajině "bratrskou pomoc"!!!
  • Bratři a bratranci se budou zabíjet, jmenuje se to občanská válka.
  • Jsem gay a jsem na to hrdy.
    • I když kradeš nicky a píšeš pubertální výkřiky, nezakryješ, že ruské bestie jsou teroristi a napadli Ukrajinu.
    • Já taky! Já taky!
      • Chtěla bych vám jenom připomenout,že jste přihlášeni na jiném blogu.Pokud se sexuálně ukájíte na vážných diskusních blogech,tak jste chudácí.
  • Proti ruskym bolsevikum-putinovcum je potreba zakrocit vsemi prostredky!!! *16*
    • Výborně Kaku! Přidej, piš ještě víc!
  • Vše co se děje na Ukrajině je v prospěch Západu, dokonce i nynější východní nepokoje. Budou záminkou pro ostrakizaci Ruska. Vezměme to po pořádku: první pokusy byly s esy Juščenko, Tymošenková. Ti se zdiskreditovali, oranžová revoluce přešla pozvolna v revoluci růžovou a většina lidí zvolila Janukovyče. JaNUKOVYČ byl slaboch, 2 měsíce váhal se zásahem proti svým protivníkům hlavně v západní části. Zřejmě měl strach i z USA a EU. Došlo to až k tomu, že nátlak statisíců nespokojenců a hlavně jejich známých vedoucích přinutil parlamentní zástupce Janukovyčovy strany ke zbabělému přechodu k rebelům a tím k přečíslení opozičníků. Janukovyč utekl, vznikla nová vláda, avšak ne ze svobodných voleb, nýbrž násilím. Prezident i vláda jsou tedy nelegitimní. Ti se však v žádném případě nerozpakují ihned proti východním separatistům zasáhnout silou. Tož taková jsou fakta. Až Ukrajinci procitnou, budou mít "demokracii" a prázdné žaludky (anebo tak strašný dluh jako máme my přes 1600 miliard Kč).
    • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/333186-ukrajine-se-ztratilo-13-miliard-kubiku-plynu.html
      demokraticky zvolena vláda a nebylo to jen na tom servru ale i na jinych,jen pro informaci
      http://www.nekorektni-tv.cz/?p=14811
  • Kdyby se to stalo v Izraeli...ti by neměli slitování,do dvou hohin by byli postřílení
    • jen dotaz,nechali by si mlatit policajtov, tak jako v Kyjevě -Berkut, http://gloria.tv/?media=577575 ? Jak vidim zabery z Kyjeva a Doněcka ,něco mi tam nesedí.v Kyjevě Pravy sektor utočil na policajtv-Berkut,teď Pravy sektor utoči v barvach policie na separatistov,policajtov *3* vše mi to připada,jako kdyby jsem se chtěl vysmolit do rohu v kruhovej mistností *1*
  • ruští ordneři řádí na Ukrajině jako nacističtní ordneři v r. 1938 v Sudetech. Fašistické Rusko chce zabrat Ukrajinu, protože jeho fýrer skřet Puťka se snaží léčit svůj napoleonský komplex.
    • Nemyslíš, že první Ordneři byli banderovci a fašisté na majdanu?? Ti pak uzurpovali vládu a nyní se pokouši ji vnutit celé zemi. Takže ti co jdou proti nim, jsou normální obránci svobody proti hnědému moru, který na Ukrajinu zasévá USA a EU!!
  • Měli by je zlikvidovat,jestli jsou to rusi....narušili svrchovanost státu a měli by za to nést zodpovědnost a jestli to jsou teroristi,těch není škoda.Já bych je postřílel dřív než udělají větší maras.
  • Vyřčene slova a vystřelenu kulku nejde vzít zpět,První rany padli,a teď už jen se modlit aby byli co nejdřive i poslední.Tak dlouho vrtali do Ruska (majdan v Kyjevě nestačil-kde se střilelo) Putin dostal mandat od Dumy a může byt už otazka hodin co vyšle vojska *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit