Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto souhlasim. John je je člověk, který post MV totálně nechápe a kdyby neměl své poradce tak ani neví jaké barvy policie používá. Jeho lži mě přivádějí k zuřivosti a přemýšlení k odchodu je to parchant, který si léčí komplexy jako bývalý pisálek, který o tomto resortu ví asi tak jako jiny člověk co si čte bulvár a senzace. Je šílené pracovat v tom co si John myslí, že je v pořádku. Mít limit na okres 50 - 60 km za službu je vražedné jelikož od úpatí po konec jen okres má 70 km. Jk potom chce zabezpečit služby lidem? a o snižení platu ani nehovořím musel bych být sprostý. JOHNE ODSTUP !!!!!! jsi na velké H...
  • To odvádění pozornosti od hlavního problému země,tím je jak zaplatit astronomické dluhy,političtí lumpové,předvádějí už nejméně deset roků.Zatím se na to vždy obyčejný český blb chytil.Příští rok,ale začne být pro obyčejného českého blba vyjímečný.Místo slibovaného kapitalistického ráje,se před ním vynoří bída,v plné své síle.
  • Naprostý souhlas se Stingem a Honzou, Langer už měl dávno sedět na Mírově namísto Kájínka, kterého tam raději nechají shnít, než by se přiznalo, jaká je korupce u Policie, Stát.zastupitelství a Soudu v Plzni, ale i i jinde!!! Lengerovo dnešní vystoupení mi připomínalo Hurvínka, kroutil očima, dělal ksichty atd.. Samozřejmě, že radí Nečasovi, protože dobře ví co se na MV dělo za prasečiny, co se zametlo pod koberec atp.. Jeho vazby na Mrázka a IPS - Sekyra, jak zmiňuje Honza. Pronájem rekreačních zařízení MV firmě, kde pracuje jako manželka a další a další. Zlikvidování Finanční Policie, Několikeré překopání útvarů ÚOOZ , aby nemohli přijít zejména na ty jejich zlodějiny!!! A Martinů? Ten za generálské frčky a pohádkové odměny vše kryl a hrál mrtvého brouka. A nakonec, kdy už se přestanou za takové bejkárny dávat zkrachovalým funkcionářům trafiky v podobě diplomatických postů !!!! Namísto, aby byl spravedlivě potrestán padni komu padni a šel do tepláků, dostane , respektive si vymůže diplomatický flek. To je něco neskutečného. Co na to přemodřelý a přemoudřelý děda Vševěda na HRADĚ??? *12* *12* *12*
    • Jest to zhruba tak, ale John je malej pán na to, aby tyhle balkánské poměry v Česku změnil, i kdyby se mu nakrásně podařila výměna jednoho Martinů. Možná má John mesiášskej komplex a věří tomu, ale není to tak... Totéž úplatí obecně pro celou stranu VV a poměry v české politice.
  • Ne že bych Johnovi věřil, ale pokud se policejního prezidenta zastává Íčko, tak je třeba ho co nejdříve vyměnit *3*
  • O Langrovi je škoda mluvit,již od Kubiceho aféry a rozpuštění těch složek,které mohly vyšetřovat i jeho včetně kamarádů.Nakonec i Kubiceho zlikvidoval.Ale připadá mi naivní vkládat naděje do bývalého spolupracovníka STB Johna.Kdo volí a čte programy stran,tak nemůže napsat,že Johnovi věří,vždyť oni po vstupu dělají úplně něco jiného,než měli v programu.A trochu bulváru.Mít milenku a s ní děcko a s klidem si chodit několik let paralelně pro cenu nejlepší manželský pár roku to chce také žaludek... *11*
  • Ten hochštapler má co nejvíce kecat.Ten jeho přitroublý úsměv už sám o sobě prozrazuje podvraťáka a napomahače zločinců.Docela by mne zajímalo,až uplyne zase dvacet let,zda budou tytu mafiány také soudit,jako bývalé bachaře z padesátých let.On by si to rozhodně zasloužil!. *2*
  • Nechci sahat do svědomí posledních ministrů, ale mně celkem vyhovoval Bublan a nejvíce Sachr. *5*
  • Za nepořádek v autě nebo ve firmě i na policiji přeci může řidič i řiditel nebo velitel a nese odpovědnost ,asi to však platí pouze na řidiče.
  • Nevím proč Martinů, by měl jít do diplomacie? Diplomacie by měla být vysoce odborná práce a né, práce pro nějakého policajta. Na chodníku jich je stále málo, tam se může uplatnit ve své profesi. *3*
  • Re:Honza-tato řeč na Langera je pravdivá.Tento člověk se opět hrne do pozice"JÁ" a ostatní jsou ubozí břídilové.P.Johnovi fandím už z toho důvodu,že konkrétní kauzy nazývá pravými jmény.Ne jak Langer,který de facto policii zneschopnil a znejistil.Takových Langerů více a republika by šla do kytek.Je to člověk,který doslova a do písmene něco říkal a na druhé straně jinak konal.Tak,aby vyhověl šedé ekonomice a zlodějům z ní vzešlých.Ten chlap patří minulosti a jak se upozorňuje i do tepláků.Padni komu padni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit