Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obcan.Havel
    Tady se jasně ukazuje co je to za dobytky ta prochcaná chrchloidní kavárna!
    • Je to dobytek! Zneužijí toho, že jsem blbý až to bučí a já kvůli nim půjdu k volbám až v neděli!
  • Proč hledat autora letáku, když jsou známí vyzývatelé ze sociálních sítí. Pro zkušené hackery nebude problém je vypátrat. Celá akce opravdu smrdí amatérizmem, naivnosti, ale i urážkou všech občanů, pokládajíc je za hloupé, protože byly adresovány na všechny.
  • Jaké maření voleb??? Na takovou srandičku snad normální člověk nemůže skočit ani náhodou. Když napíšu na papír, že dnes je čtvrtek, zítra neděle, pátek a sobota budou až v pondělí, dám pak tenhle papír někomu do schránky, tak to bude taky maření voleb?
    • Přesně jak píšete!!!
  • Zemana web označuje za "nejzářivějšího představitele kremelského bordelu" a řadí ho na stejnou úroveň s "politickými prostitutkami", jako je Berlusconi, Le Penová či americký prezident Donald Trump. ....Co dodat? A to ještě nevědí všechno. *1* *1* *1*
  • Na to dávno přišel každý kdo má IQ vyšší, než opička v pralese, i bez letáku. *1* *1* *1*
  • Nejvíc mě pobavilo unisono předsedů stran jako jeden můž a tak to má být i když jsem jim moc nevěřil.Každopádně to byl trapas,kam tato společnost došla.Lituji,že Havel nežije mohl by se podívat pravdě a lásce do očí jak nezvítězila a rozdělila tuto společnost,kde budeme ve vlastní zemi pouze námezdní síla.
  • Nechte si ty komentáře , že je někdo nesvéprávný pokud to nestanovil lékař tak se k názorům jedinců nevyjadřujte. Každý má svá stejná práva jako ostatní a není na vás aby jste hodnotili volbu kohokoliv. Chcete Drahoše , máte ho mít. Vezměte si do Prahy na doporučení tohoto pána několk tisíc uprchlíků. Podnilkatelé určitě budou rádi , že mají konečně pracovníky a dole na Václaváku si postavte mešitu. Apak před vámi i pokleknu. Jinak jsou to jen populistické žvásti, kterýma se p. Drahoš tlačí ke žlabu.
  • Já toho ožralu nevolil, mně nikdo nemusí napovídat, že Alabama na Hrad už nepatří!
  • Bral bych to jako recesi čili srandu. Každý přece ví, že volby se odbývají tento pátek a zítra v sobotu. Tečka. Jen blb na něco takového může skočit a brát to vážně.
  • takových podlostí se dopouští pražská kavárna, zrůdy typu horáček
    https://www.youtube.com/watch?v=Qdtb64u2lmw&t=137s
    • A co teprve IV. cenová na Vysočině, takové zrůdy co vykládají na mezinárodním fóru, že měly k obědu bublinkovou p.del.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit