testovaci text

Diskuse pro Článek

Malíř Indie: Téměř neznámý český výtvarník, kterému se říkalo Slovanský Gauguin

19. 5. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Indie, země kontrastů, chudoby i nádhery, úchvatné přírody a pestrých barev. Malíři Jaroslavu Hněvkovskému, nazývanému kdysi "slovanským Gauguinem", se stala osudem a celoživotní láskou.  

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 1

napsat komentář

snafuperman tiscali.cz

Pracoval jsem se Švýcarem,kterého adoptovala paní z Švycarska jako mladíka z Pandžábu mnoha knížectví ,tak asi z toho důvodu,pracovitý kamarád co měl bratra Sika a nekonečně dlouhé svatby a placky z indické mouky uměl exeletně,nekonečně dlouho jsme pracovali v květnu bez volna každý den i dvacet pět hodin,někdy i dvacet osm hodin za den a noc.
Když byl už velmi znavený tak si dal točené Otakrigner Pils a vyprávěl o barvitosti Indie a pohostinnosti tamních lidí .
No malíř Valašska je pan Jaroslav Jeřábek s obřím plátnem formátu orginálu na radnici Slavičína.
Malíř Piramid Egypta se mihnul v Vyměne manželek,bohužel jeho dcera nemaluje a podlehla kapitalismu ,za kterou by nebyla trestana v Nizozemí,ale v česku za marjanku trestnice jako za bolševiků sledovali amlatili máničkáře na bigbítech,to Indové nepoznali ani za paní Ghandí ,žádné nepokoje a rozbroje při miliardě občanů mnoha států aknížectví i náboženstvích tam nemají a pak že je Bůh jen jeden jako Allah a tolik teroristů a tolik policajtů smega platy co to vymýšlí ti mají největší platy generalové USa Army.
Čao Suhole Suhdefe z vinic za Vídní inspektor Antonio Salvét Monte Karpaty *10*
19.5.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.