Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ministryně a celý její ansábl rozhoduje jako Jánošík "od buka do buka". Každý ministr si chtěl postavit svůj "pomník" a tak vymýšlel a vymýšlel, až vymyslel pouze šikanu na studenty. Nikoho z porevolučních ministrů nenapadlo, aby se i gymnázia specializovala podle odborů, která je možno studovat na vysokých školách a která jsou pro společnost potřebná. Už při přijímání na studium by se žáci mohli rozhodovat, zda chtějí dál studovat exaktní vědy, nebo humanitní. Potom podle toho upravit i studijní osnovy. Odpadly by problémy s propadajícími z matematiky, protože humanitním oborům by matika jako maturitní předmět odpadla.
    • Nesouhlas! Málokteré děcko v 15 létech má představu o tom, co by vlastně v životě chtělo dělat (tedy kromě těch, co nikdy nic dělat nechtějí)! Udržet co nejdéle všeobecné vzdělání je vždy jen ku prospěchu těch mladých lidí. Navíc mají pak dost času na to, přemýšlet kým vlastně chtějí být, co by chtěli dělat.
      • dzixy
        Probůh, máš zřejmě doma nevyspělé děti. Proč si ale myslíš, že "vyzrávat" mají děti na gymnáziích? Nač by potom měly být jiné střední odborné školy? Jak, podle Tebe, si mohou děti vybírat průmyslovky, konzervatoře?? Tvůj nesouhlas nemá logiku.
  • Ty kecy kolem toho mi připadají, jako by se našich oblíbených politiků někdo měl zeptat, jestli vůbec vědí, co to matematika je! Asi by jich hodně propadlo!!!
  • Tak to je pohroma pro mladé blbečky co si myslí, že kolem nich se bude točit celý svě a sežrali moudrost celého světa. Přitom si bez googlu a facebooku nedojdou ani na záchod.
  • taky mám maturitu, vystudoval jsem tři školy, mateřskou, zvláštní a autoškolu
    • dzixy
      *1* *1* *1* K dnešním šedým dnům trochu vtipu neuškodí *2* *2*
    • Já chodil do školy jen ve středu. Mám středo-školské vzdělání.

      Ale nyní, jak občas sleduji příspěvky, tak s jejich autory se mnohdy učitelé češtiny moc nepárali.
      • To je fakt, my jsme museli každý měsíc přečíst jednu knížku a napsat obsah. A už na základce jsme měli tzv. "pětiminutovky": každý den pět minut před vyučováním nám učitelka diktovala různá obtížná slova. To neznámkovala, ale červeně opravila a vrátila nám to, abychom viděli kde jsme udělali chyby. A dneska? On se s tím přece nebude číst když si obsah může vygúglovat na netu.
    • A co ta večerní škola marxismu-leninismu? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit