Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těch konviček se tam teda moc nesešlo. Kdyby Bureš na náměstí rozdával koblihy, účast by byla mnohem lepší ...
  • Jak se nám ten havloidní-sluníčkář vybarvil. *14* *1* *1*
  • s tebou tesim. Bude to brzy , ver mi a tes se pepiku.
  • Když budou volby v sobotu.....
  • doufám že si na toho sobotku vzpomenete u voleb
  • Simone ty zasranej kreteene, tahni si na svoje stranky, ty spinavy, teply prase..hi..hi..hi..pip..pip
  • Opět máš vycházky čuně? Tak šup do chlíva ke korytu, nezacláněj, když se baví lidé. Ještě si zakvičíš, až přijde pan řezník. *3*
  • trotly co před Hradem vítali uprchlíky? To už tady máme pomatence kteří jsou ochotni rozvinout transparent před Hradem- ač žádný přivandrovalec široko daleko není?
  • Nazdar místní homokládo, jak se vede ? *15*
  • Merkelo Kancléřová, jeď už doprdele, tady tě nikdo nechce!!!
    Jo a vem si sebou i přičmoudlý imigranty z Indie, když je tak miluješ!!!
  • ty prašivej kolaborante, ty tady máš co vykřikovat, táhni do ruska ty rudá špíno
  • Stalingrad
    Zajímalo by mě jak dlouho ještě bude Anča Méééé s,..rát českýho lva a jak dlouho bude dráždit ruskýho medvěda.... *1* *1* Osman paša ji nakopal do íči ,angláni ju poslali do ďupy....tak se s frantiky,talošama snaži udržet jak velký Áda čtvrtou říši kde bude diktovat......
  • Ty jo a to mně stačí *1*
  • ... nemáš na nic, balíku, nikdo tě nikdy nečte :)))
  • Mizerně placení pitomci. Pardon to je přísně tajné. Vážení občané.

    Připravuji se na večeři s paní Mrvelovou. Chtěl jsem zpestřit program a k jídlu podávat
    mého utraceného Ovčáka. Ale protože vím že jste suchaři a neoceníte moje populární taškařice tak budu podávat chod tradiční.

    Náš parlanet je hlavní hrází proti muslimské invazi. Je totiž plný prasat ze kterých táhne alkohol. My Prahu nedáme raději Muslimy zbouráme. nazdar.
  • "Hovořili i o migraci, přičemž premiér po schůzce uvedl, že Česko a Německo mají podobné názory na posílení ochrany vnější schengenské hranice

    Že se nestydí něco takového vypustit s huby. Ochrana hranic schengenu je přeci dána zakládací a přístupovou smlouvou. Pokud to nevěděli, tak mohl Sobotka s Merkelovou už před rokem a více zavítat do jakékoliv hospody v ČR a tam by jim to poradil kdokoliv. A kdy vlastně Merkelová obrátila změnila názor? Zeptal se jí na to nějaký novinář? Vždyť dříve je zvala a vůbec jí nevadilo, že se budou do Německa muset dostat nelegálně. Pamatujete jak nadávali Maďarům, že staví plot, přičemž Maďarsko jako jeiné plnilo své povinnosti ochrany hranic schengenu. A bylo za to peskováno.
    No to by z těch politiků jeden fakt blil!
  • ... ty o životě spráskaného psa nějak podezřele hodně víš, pitomečku :)))
  • Baba oceňuje dostavbu dálnice a vychvaluje růst ekonomiky...proto sem zřejmě chce taky už konečně nahnat tu jejich nehodící se pa.ká.ž. Návštěva kancléřky ponese však plody, doufejme...hodně trpké pro Sobotku, ten si už politicky nevrzne, Merkelová může po setkání s prezidentem odjet taky jako spráskaný pes.
  • Mluv za sebe ty Z M R D E !!!! *10*
  • ... pokud to myslíš vážně, arime, palec nahoru, na blitky hlupáků určitě reagovat nebudu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit