Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kulihrach BTW by chtěl kolem sebe vidět jenom samé k.ndy a když se podívá do zrcadla tak najedou vidí pořádnýho č.ráka *1*
  • Já také, viděla, jak na ni občané vystrkují zadky a pískají jak na kravičku. A to se vyplatí vidět na vlastní oči, Helmute. *14*
  • Jediná možná varianta je czexit, pokud se EU sama v krátkém čase nerozpadne. Tečka. Diktát a diktátoři jsou v Kocourkově kupodivu neoblíbení a tak soudružka Merkel, ani vejpitník Juncker von Slivovic nemají šanci. O té muslimské pakáži z Afriky se ani nezmiňuji. *12* *16* *12*
  • Paní Merkelové děkuji za návštěvu
  • To je téma k Merkelové ,ne k Putinovi.
  • Ano, "přitakávající hlupáky" v čele s Bohouškem, který by pro premiérské křeslo obětoval vlastní matku a sám se nechal prznit do análu, jen aby nepřišel o funkci...
    Co se děje "za zdí", je mu evidentně jako člověku úplně fu(c)k. *11*
  • dobytek *10*
  • přééééésně, rozložíme EU zevnitř
  • Náhodou nechodit do práce je skvělá akce jak dostat kapitalistickou hydru na kolena, podlomíme je.
  • např.Ovar I.
  • stalinisté, dneska jsem vstala až po osmé, zítra se polepším *5*
  • Všechen ten boordel začal Velkou říjnolistopadovou revolucí, nebýt nás komančů, byl by v Evropě a ve světě klid.
  • kdo je vítací hlupák ? *8* například
  • Tato návštěva mě pomohla ujasnit si koho rozhodně už nikdy nebudu volit.Všechny ty vítající a přitakávající hlupáky. *10*
  • a co to má společného s tématem a se současností?
  • Tak to dopadá když někdo postaví ideologii nad hodnotu lidského života.... Němcům i rusům bylo jedno jestli poláka zabijou ted, nebo ho nechají budovat novy svět ve kterém se s ním nepočítá... O tom že sssr vyzvedlo hitlera k moci a sponzorovalo celé tažení evropou není pochyb... Je mi zrejme že lidi co historii řešili maximalne před dvaceti lety nebo za minulého režimu budou oponovat... Ale měli by se dozvědět pravdu.

    Ostatene pravý komunista ví oc jde, protože postup sssr byl zcela v rámci ideologie. Poté co revoluce ve španělsku nedopadla dobře, bylo třeba zazehnout plaminek revoluce v evropě odjinud a účel světí prostředky, obzvlast jde-li o možnost celosvětově revoluce.
  • a ty nulu v hlavě co
  • Beztak měl Ovar zase trojku v žíle.
  • Táni s m r a de
  • Divím se kancléřce, že se uvolila setkat se s tou ruskou trojskou kobylou z Hradu. Asi ze soucitu. A s rušením protiruských sankcí ji (ho) poslala do pr...e.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit