Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chce si někdo zahrát saláma na schovávanou ? *14*








    YEAH !!!
    • víme sajmon, saláma
  • BRRRRM BRM BRRRRM, chichichíííí, teplouš zuří, Semjon Gayínek o5 reje držkou ve sračkách svých teplých bratří!!!








    CHACHACHÁÁÁÁÁ WOW !!!
  • Je to potvrzeno, ten imbecil s těmi nesouhlasy, je místní velice oblíbený teplý úd!
    • mám rád libové párky
      • souhlas
    • přéééééééééésně




      Ovčáček na hráááááááád


      YEAH !!!
  • Podle postupimské dohody jsou vystěhováni Němci......ne Beneš ale postupimská dohoda...
    • Doporučuji seznámit se s dokumenty. Ten "odsun", správně vyhnání (Vertreibung) se dělo na základě tzv. Benešových dekretů. Ty vydal Beneš jako soukromá osoba (ještě před nacistickou okupací abdikoval a svobodně zvolený parlament ČSR zvolil presidentem Dr. E. Háchu. Po válce potom Beneš vítězoslavně přitáhl od východu s rudou armádou (kolaboroval se Stalinem), začal si hrát na presidenta jímž nebyl (zvolen byl až na jaře v. 1946).
      V jednom z jeho "dekretů" se praví "OBČANÉ německé a maďarské národnosti, jakož i zrádci a kolaborant..." byli zbaveni majetku, občanských práv, ochrany úřadů a byli určeni k postupné deportaci za hranice.

      Při jednání v Postupimi se přítomní zděsili zprávou, že německy mluvící Čechoslováci jsou prý dokonce vyháněni ze svých domovů. Beneš prohlásil, že pokud mu v té deportaci mocnosti zabrání, udělá to stejně za pomoci Stalina.
      Postupimská konference nemohla víc, než to vzít na vědomí a přijala alespoň usnesení, aby to vystěhovávání alespoň probíhalo humánně. A "humánní" vystěhování probíhalo tak, že desítky a snad stovky tisíc německy mluvících Čechoslováků bylo ubito k smrti. V Ústí při pogromu házeli čeští "vlastenci" německy mluvící spoluobčany, ženy, děti v kočárku z mostu do Labe a topili je jak koťata. V Lanškrouně je téměř utloukli a topili v kašně, bestiální vraždění probíhalo na Vysočině; známý je brněnský pochod smrti, kdy všichni, ženy, muži, staří lidé, děti museli jít pěšky do Rakouska, lidé nesměli ani dětem podat vodu a kdo nemohl dál, toho zastřelili a zahrabali u cesty...

      Ten skrček Beneš se za to jistě smaží v pekle !!! *16*
      • X je tu a zase fantazíruje. Hlavně, že mu to práglkavcl, Švarcnberk a Shapiro zaplatí vlastizrádné protičeské projevy.
        • Proruský kolaborant jsi ty vadis.
          Pokud za agenta považuješ každéhío kdo má jinej názor než ty tak jsi navíc i těžký paranoik
    • super info, díky
      • mám stený názor
        • jsem čtverák
    • přééééééééésně








      YEAH !!!
  • Už to začíná, už je to tady, BRRRRM BRM BRRRRM, za chvíli vyjede teplouš Semjon Gayínek z amrdólský prdelí po zadních!!!








    JOCHOCHOCHÓ JUCH JUCH !!!
  • Ten pablb s těmi nesouhlasy, to je nějaký místní oblíbený teplý úd?
    • je to můj mazel, chceš ho ukázat ?







      ¨
      YEAH !!!
    • dearputin.com
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/421264-le-penova-vnima-zeme-visegradske-ctyrky-jako-spojence.html
    • vivat Stalin








      YEAH !!!
  • ...diky rusum, němci nebombardují Londýn.Pokud vyhrajeme tak jen díky rusům....
    právě teď dokumentu na ČT....CITACE AMERICKÉHO PREZIDENTA
    • také se mi z toho ztopořil úd *3*
      • víme sajmon, úd
        • Chceš naštěkat do boudy ?
      • přééééésně
    • *14*
  • Já se také bez amrdólských prdelí ani nenadejchnu!
  • Je vidět že Stropnický píchl přímo do ruského vosího hníza na tiscali. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit