Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jenom primitiv píše o Simoně a o chcankách, ale proč nenechat tuposti blba průchod :)))
    • tak ty zapíráš Simonku? Ještě před 2 měsíci jsi tady sám mlaskal blahem jak ti chutnají její prochcané kalhotky. Ty jeden nevěrníku!
      • Hele,BIJCI,tu Simonu neznám.Ale vy se před námi evidentně utkáváte o dívku,která má potíže se svěračem močení.To není její pohana,jen si říkám,zda o tom ona ví.Stoupnutí jejího sebevědomí by mi asi ohrnulo límec u košile.A že je mám měkké.
  • ... 8. prosince se budu moc bavit v Duplexu na Václaváku, zajdi, zbabělče, rozmašíruji tě :)))
    • sara7
      Tvl nechcete toho nechat? ;D
    • Ty kapslíku..hi..hi..připosranej..hi..hi
      • ... nejsem ty, nevysiluj se, podělaný skřete :)))
        • ale ale prasáku! Co to? Ty už se k Simonce nehlásíš. Ještě před měsícem jsi tady machroval jak má provoněné chcankama kalhotky.
          • Už jsem reagoval.Opakuješ se,ubožáku.
  • .... určitě se nenechám rušit krysou u skvělého tenisu nebo kopané v TV, tupý blbečku :)))
    • Na co reaguješ přiblblíku?
    • Bingo! Prase má ve vepříně zavedenu TV. Jak by ses kopytem strefil do dálkového ovládání?
    • Tak co blijče pitomče, smrdí ta Simona po chcankách a je pořád taky i připosraná?
  • ... není nic primitivnějšího, než dement, který měsíce omílá své dvě tupé fráze, patří mu to :)))
    • Zatím si myslím,že je to tvoje parketa.
    • no ale když ono to na tebe lopato moc sedí, víš? A tobě praseti je třeba pořád připomínat kde je tvoje místo.
  • ... je mi líto, ale můj soucit s neprimitivnějšími ubožáky má své meze, polib mi, mrzáku, pa :)))
    • Tvůj případ je sice k smíchu a já se moc ráda zasměju, ale dej se sakra už dohromady! Na světě takových pitomečků, jako ty běhá strašně moc. Každý musí začít hlavně u sebe. Sice netrpím předsudky, jako že nebýt vzdělání, nejseš chytrej, nebo že musíš být dokonalej navoňěnej metrouš, kterej nesmí njak vybočovat. Každý má úchylky a vady. Ale, vypadáš jako blbec, když se vytahuješ a chlubíš něčím, co nemáš ani v kapse ani v hlavě!
    • Zvládnuls bys to sobě,idiote?
    • proč se loušíš? Ty přeci co nevidět dolezeš. Jsi mizerná vtěrka která nikoho doma ve chlívě nemá.
  • Jsme svědky mobilománie, už malé děti se chtějí vytahovat s mobily.
  • Je smutné, že už jsou i závisláci, kteří mobil nemohou dát z ruky ani poté, co si právě vytřeli zadek...
  • Jé fotka Obami :D
    • ... nauč se psát, primitivní blbečku :)))
      • Málo kdo ve světě je inteligentní jako ty,imbecile.
      • I ty se nauč psát, primitivní blbečku
        • ... hlupákovi jako ty nebudu vyvětlovat nevysvětlitelné, jsi tupost sama, vidláku :)))
          • Ty hovnožroute a čichači připochcaných kalhotek Simony, už si se dobil a co Simona pořád smrdí po chcankách?
            • ... pod každým nickem ukazuješ, že to, o čem píšeš, je tvůj životní standard, blbe :)))
            • jéé prase z chlíva by chtělo něco vysvětlovat? To se vyvedlo! Přeci kdo by si s prasetem něco začal? To jsi čuníku přehnal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit