Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horší by bylo kdyby je napadli komunisti.
    • Ubožáku !
  • jim ničil hnízdo,sršeň je velice mírumilovný .... mám pět hnízd na chalupě.
  • To je zase BOOOM od redakce tiskali jak řízek !!!!! *1* *1* *1* *1*
  • Víte pane redaktore, když někdo udělá chybu mimo váš obor, vy dobře víte kde se máte podívat. Myslím v případě, že je dotyčný vysokoškolák např. na diplomovou práci, její obhajobu apod. Kdybychom ovšem měli podle stejných kritérií hodnotit naše novináře, to by bylo nezaměstnaných navíc.
  • Pak že je zdravej pobyt a práce na zahrádce *6* *6* *6*
    U nás v putyce je takovej kouřovej opar, že by chcípnul ten sršeň! *2* *2* *2* *14* *14* *14*
  • Ondřej Neufus, Vy vole, tak "napadly sršně" nebo "napadli sršni"? Nechcete si vybrat, zda je u Vás sršeň rodu mužského nebo ženského?!? Mně z té češtiny na Tiscali jednou klepne a nepomůže mi taky ani resuscitace...
    • Ponejprv to byly sršně ženského pohlaví, páč byly nasr.nější a zbytek dokonali sršni mužského pohlaví. *3* (Sršně- m. i ž.)
    • Vážený, když už cítíte potřebu veřejně prezentovat Vaše znechucení nad znalostí pravopisu někoho jiného a slovně jej za to napadnete, mohl byste si sám zopakovat skloňování osobního zájmena já, neboť správný tvar měl být buď mě anebo mne (pokud se Vy sám ovšem nedomníváte, že jde o 3.,či 6.pád).
      A jinak, hezky počesku...tos teda posral, chlapče (anebo posrala, dívko ) *5*
      • Ale milá Takteroujsemnasral, já se skutečně domnívám, že pokud chci vyjádřit, že mi z něčeho klepne, šibne čili jebne, pak se opravdu jedná o 3.pád KOMU/ČEMU klepne (šibne, jebne)? Mně! Pokud jste ovšem dovozovala, že mne klepne/raní MRTVICE, pak máte samozřejmě pravdu Vy. Omlouvám se za nejednoznačnost předchozí formulace, snad si ale přece jen nemusím sypat popel na hlavu...*8* *9* *9*

        Zase na druhou stranu - já nejsem novinář a moje "výtvory" nečtou tisíce lidí - neměl by si profesionál, navíc v titulku, dávat přece jenom větší pozor než jouda jako jsem já?! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit