Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo půjde proti Zemanovi bude zpracován do Gothaje *10*
    • zase budou pracovní soboty ?? *13*
      • problém ?
        • to byl vtip *1*
  • Po listopadu 89 jsme se nikdy nestali etablovaným demokratickým státním útvarem. Na mafiánské tradice Klause a ODS, ODA a dalších politických subjektů plynule navázal Miloš Zeman se svým kumpánem Babišem. Oba jsou jako bratři v triku, podle různých předchozích předloh, jako např. Topolánek + Dalík, Drábek + Šiška, Bém + Janoušek a mnoho dalších hochštaplerských dvojic.
    • Zeman takový není, volila ho absolutně drtivá většina občanů ČR, tak proč asi ? kdyby to byl darebák tak bych to poznal
  • Pro lidi vyznávající morální imperativy jsou Zeman s Babišem přijatelnější než Kalousek s knížetem. Plavovlasí dobrotiví cherubíni v naší vlasti neexistují, jen nositelé většího či menšího zla.
    • já volím Grebeníčka jako morální jiskru naděje pro Čechii
      • Já bych volil jeho fotra, starého Hřebeníčka, komunistického gestapáka v U. Hradišti.
  • Aaaa - priznivci STBaku klikaji o 106...
    Neboli vas uz rucicky??
  • Andrej nalil Zemanovi a ten mu poradil jak udělat další levou... *1* *2* *3* Vsadim se, že Zemanová v nejbližší době dostane nějakou dobrou židli v představenstvu oglipolu Agrofert...
  • dobré ránko

    přeji hezkou neděli
    • je pondělí ty kládo *15*
      • ajo, sory měl jsem na hodinkách ruský čas
  • takže pozor před chvíli zveřejni aeronet a sputnik pravdu *8*

    čapí hnízdo patří Jiřině Bohdalové, tajné milence Václava Klause
    • co na to Ovčáček ? *8*
      • od té doby co Zemana postihla opilecká demence a za vše rozhoduje tento hradní klaun, to jde od desíti k pěti i s ním, myslí si že je vládcem čechie
        • asi si sundám jeho fotku z nástěnky *9*
          • jo nástěnka je brnkačka, ale co já má dělat s tou kérkou Zemana na genitálu ?? teď mluv
            • Jak jsi vtipná princezno!
              Jsi stejně tak krásná?
            • Myslim si, ze by pomohla amputace... :-)
            • tak to jsi zabil
  • Toho opilce Zemana už na Hradě nechci. Na přistěhovalce mají už všichni jeho oponenti stejný názor s tím rozdílem, že by nás netahali do Ruska, jak to činí Zeman. Nevím, čím je jim zavázaný, asi to budou minulé volby, co mu to rusáci sponzorovali. A ve světě z něj mají prču. Tak k čemu nám je takový prezident? Na ostudu.
    • vadí vám že jsem homosexuál ? *13*
      • Dle parlamentních listů a aeronetu se jeho oblíbenost přibližuje téměř 120 %
      • To chceš tvrdit,že 98 % Čechů je zhuleno a namol???
    • Má prý smlouvu na dobu neurčitou s ruským výrobcem vodky!
  • dobré ráno stalinisté *14* *14* *14*
  • A čeká snad někdo něco jiného od rusofilního vlastizrádného monstra jakým bezpochyby jakýsi zeman je, než jen další nesmyslné populistické žvásty na které bohužel dodneška "slyší" řada prosťáčků, kteří ještě neprohlédli jeho podlou, prolanou křiváckou povahu?
    • a ty jsi co za p í č u amerikanofilní?
      • evidentně dorazil kanálový hezoun.Skřivani ztichli jak zahláholíš tvojí vytříbenou mluvou.To už tak bývá.Z huby ti páchne až sem, mozolnatá ruka odložila lopatu a chvíli hraje inteligenta.Totiž ti lopatoví inteligenti jsou všude nejoblíbenější.Tak to prskni veřejně, frajere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit