Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znám horší dvojice než duo bratří v triku Zeman + Babiš. Např. Topolánek + Dalík, Janoušek + Bém či Drábek + Šiška atd.
    • Když nežid řekne, že všichni jsme židé, tak to musel někde chytit.
    • omy,l všichni jsou stejní
  • Pane Tomáši Chalupo,proč jste tady nepsal,když se jednalo o promopro,pandury, padáky, OKD atd.To byly o moc větší sumy.
    • Teď je řeč o jiné křivárně, proč vy bolševici vždy vytáhnete proti zlodějině zlodějinu druhou, tímto nic neeliminujete, jen ze sebe děláte šašky, ty tvoje rádoby neřešené kauzy tu propírali novináři roky, lžeš až se ti z huby práší
      • Milý pane,nikdy jsem nebyl vžádné straně,natož v bolševický.Psát by se mělo objektivně a né jen co se komu hodí.Když byly kauzy dříve zmiňované,tak na Tiscali nebyla ani řádka.
    • Takže nakradené menší sumy se nepočítají, vždy jsou špatní jen ti co si nakradli nejvíc, opravdu logika hodná kovaného Zemanovce

      blahopřeji
      • Pane Tuzeman,všechny sumy se počítají.Psát by se mělo objektivně a né,jak se to komu hodí.Když byly kauzy dříve zmiňované,tak na Tiscali ani řádka.
  • kdo půjde proti Zemanovi bude zpracován do Gothaje *10*
    • zase budou pracovní soboty ?? *13*
      • problém ?
        • to byl vtip *1*
  • Podle červené soudím, že už je tady. Smrdět tu bude až do pondělka o5 nonstop, jak Veškrna pod drnem. Tak se tu mějte hezky, s tím pitomou. *15*
    • zlejHrdinoTrolle, je zvláštní když opustíš chat přestane komunikovat dalších 20 nicků, to by i majora Zemana nenapadlo čím to je *15*
    • ty červené mínusy podvod nejsou *10*
      • vo tom žádná
    • pa puso *14*
  • Mazej na análně.cz čapisrále, na tvý blitky tu není nikdo zvědav, ouchyle. *15*
    • souhlas, tady je Putinovo, Putin je náš
  • takže pozor před chvíli zveřejni aeronet a sputnik pravdu *8*

    čapí hnízdo patří Jiřině Bohdalové, tajné milence Václava Klause
    • co na to Ovčáček ? *8*
      • od té doby co Zemana postihla opilecká demence a za vše rozhoduje tento hradní klaun, to jde od desíti k pěti i s ním, myslí si že je vládcem čechie
        • asi si sundám jeho fotku z nástěnky *9*
          • jo nástěnka je brnkačka, ale co já má dělat s tou kérkou Zemana na genitálu ?? teď mluv
            • Jak jsi vtipná princezno!
              Jsi stejně tak krásná?
            • Myslim si, ze by pomohla amputace... :-)
            • tak to jsi zabil
  • Ty abys tu nechyběl, čapisrále. *15*
    • čus zlej trolle, koukám zbrusu nový nick, hezké *3*
  • Aaaa - priznivci STBaku klikaji o 106...
    Neboli vas uz rucicky??
  • Dva STBaci v hnizde a zneuziti Klokanku ve svuj prospech - tak to vidim ja...
  • Trapáci havloidi, kchárlovci, kalouskovci, sluníčkáři a kavárenští povaleči jen více kecejte o Čapím hnízdě, jen více jej haňte a očerňujte. Čím více se budete snažit, tím více jemu a Babišovi budete dělat dobrou reklamu zdarma. Hold, pravicoví bezmozci a užiteční idioti se nezapřou.
    • Máš pravdu, Zeman označil 30 % Čechů za idioty. Je to náš prezident. *14*
      • Těch 30%, to jsou členové stran TOP09, ODS a jim podobných a jejich voliči a příznivci. Takže náš prezident se opět nepletl.
        • *4*
        • Putin se nikdy neplete, za mě palec nahoru

          vivat Meresjev
      • chudáci Češi.....nechtěl bych žít v Česku....stále čtu jak tam mají pořád nějaké potíže až je mi jich líto....
        • já také ne, doma v Ulanbátaru je lépe *14*
          • líp než u nás v Moravsku? Tomu lze jen stěží uvěřit......
            • Morava je opravdu také v bývalé Jugoslávii. Morava (Velká Morava) je téměř 500 km dlouhá řeka, která se vlévá do Dunaje mezi Bělehradem a Železnými vraty. Její západní přítok je Západní Morava (cca. 300 km) a Jižní Morava (cca. 300 km).
            • tys myslel..... *4* tak tos mne překvapil...takové vzepětí bych u Tebe nečekal....
            • aha, já myslel že Morava je v bývalé Jugoslávii, velká omluva
      • Ono se prece rika - jaky pan, takovy kram...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit