Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výstřel padl. jeho jasnost Kcharl vypálil tři salvy do kalhot!!
  • Nejvíc tě tečko štve že máš malého pinďoura a pak že Putin je nejlepší prezident v Evropě....!! *3* *3* *4* *4*
  • chlastal, delal problemy a jezdil do Jugosky
  • Tečka není komunista, jeho výblitky jsou tak zuřivě pravicové, až z toho dostává záchvaty vzteku. Kde jste to proboha sebral že Tečka je komunista!
    .
  • To čumíte vy komoušský h o v a d a jak dovedu zasrat celou diskuzi.
  • Tečka není komunista, jeho výblitky jsou tak zuřivě pravicové, až z toho dostává záchvaty vzteku. Kde jste to proboha sebral že Tečka je komunista!
  • V tvém pokročilém věku bys už měl více odpočívat, komunisto.
  • Je zajímavé jak 77 let starému blbovi stačí málo ke spokojenosti, to by mě zajímalo co s takovým rozumem dělal v minulém režimu. *3* *3* *4*
  • Tak sem neloz blbečku a bude tady pohoda!
  • Je to opravdu k zamyšlení, jak jeden blbeček zaplevelí celou diskuzi, no nedali byste mu řemenem na holou pr...el až by švance lítaly?
  • Takže je to možné... A já už přestával věřit.
  • Jednou jsem viděl řezníka s vepřovým mozkem v dlaních. Ten řezník byl komunista - lidový milicionář, takže já ho viděl.
  • On by mrknul kdyby to uměl! *3* *3* *3*
  • Viděl někdo někdy někde komunistu s mozkem?
  • Ne prezident,ale největší diktátor a vrah.
  • A co bys čekal od vypatlaného komunisty tečky.
  • když jsi tady sám! To je fofr, přehodit nicku a napsat další provokaci, viď?!
  • Na dnešek sem měl krásný sen. Soudruch Putin mně naučíl dójit Sověckého kozla. Takový je to hrdina!
  • Nech komunisty ať sní. Jejich idea je již dávno v prachu. S beznadějí vzhlíží k Moskvě.
  • Ubohý postižený skřete, úplně zbytečně se namáháš někoho svými výblitky oslovit, všichni tady vědí že jsi jen přihlouplý ubožák a jen to stále zdůrazňuješ, jsi šašek který tady baví všechny diskutéry, kdybys dělal něco užitečného co by ti přineslo užitek udělal bys líp, údajně už ti ta tvá salaš skoro padá na hlavu, místo její opravy tady zvracíš nesmysly.Sám dobře víš že pan Putin je momentálně nejlepší prezident v Evropě a to tě žere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit