Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15873583_1735615593419256_4111152066760081924_n.jpg?oh=ce909e7adb1317b9dd24ea431fecb588&oe=58E57338
  • Trump bude excelentní prezident USA.
  • Dalajláma XIV. předpověděl období světa během prezidentství Donalda Trumpa. Patřičné prohlášení udělal v rozhovoru s korespondentem „Lenty.ru“.

    Při odpovědi na otázku, k čemu povede zvolení nového amerického lídra, Tändzin Gamccho podotkl: „Donald Trump, i když byl ještě jen kandidátem na prezidenta Ameriky, si dovolil mluvit velmi svobodně. Ale nyní, když už je zvolen, má na svých ramenech velkou odpovědnost, teď musí mluvit o skutečných faktech. Myslím, že tady se není čeho bát."
  • Ne budeme číst ty tvoje bláboly, bukvice Simonova. Na ty jsme tady na Tiscali zvědavý od takového blbce jako jsi ty. Ničemu nerozumíš, do všeho se sééreš pitomče a smrdíš po chcankách, svííně kolaborantská..hi..hi.. *2*
  • víme sajmon, hrabe
  • Je úsměvné jak se pisatelé ve službách ruských tajných služeb pokoušejí znepřehlednit diskusi psaním dětinskostí a podobných nesmyslů a tapetováním prázdným místem. *15*
  • peES dneska jsem opraidu nezlobila bila jsem tu jen pul hoidinku nesmim na pc *7* *7* *13*
    dejte mi plusinku prosíííííííííííííííííííím a ja vam daim na dobrou noc pusinku hi hi *3* *15* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *7* *8* *9* *13* *11*
  • ahoj dedečkove musym jit mamka se blizi bila jsem tu jen pul hodinki a vi ne heeč hi hi.

    v olomouci mame kvasnou kašnicku kdiz k ni pujdete doneste si proisim v brašně flašticku
    *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Simca, 4B zakladni škoila OLomouc
    aš ja budu velka bude ze mne selka heeeeeeeeeeeeeeeeeeč ga ga ga hi hi *15* *15*
    ahoij a nezlobte mammku jinak dostanete vařeičkou hi hi *15* *15*
  • já jsem SIMCA!!! zakladni škoila OLOMOUC *16* *11* *13* *9* *8* *7*
    a ty neeee jsi dospvelák heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč hi hi *2* *2* *2* *2*
  • bingo zlej trolle, jsi čtverák *15* *15* *15* *15* *15*
  • Basnyrka Simča, zaklasbni škoila Olomouc. basen pro dedečka BTW zzzzz

    BTw umi jen ve chleve bučet nebo ve vezeni za žebrotu bručet *1* *1* *1* *1*
    ve vousech ma blesku a a bi ji nebilo smutno tak i vesku *1* *1* *1*
    na lavicce v parku bude zase spati probuidi ho halo tadi policie racte pane vstati *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • přééééésně

    Ritig na hrááááááááád






    WOW !!
  • mohl bych jít s váma, zahrajeme si saláma na schovávanou *14*







    .
  • prasatko BTw nema hlad chce asy jenom podrbat hi hii *1* *1* *1* *1* *1*
    to je pisnyčka vltavi nevite nevite nevite heeeeeeeeeeeeeeeeeeč *1* *1* *1*
  • mám stejné informace...






    .
  • počkej tam na mě








    YEAH !!
  • napsala umelkine Simča zakladni škoila OlomoUC

    basnycka pro deděčka BTW zzzz, bidlište Tiscali hi hi *15* *15* *15* *15* *15*
    BTw zveednul hlas a spat mu z hlavi i posledni vlas *2* *2* *2*
    Btw dělal domu richle hopki protože mel na krajičku velke bobki *2* *2* *2* *2* *2*
    Jeho botki tam je hnusni vzdoušek i mol utekl abi si loknul čisteho vzduchu doušek *2* *2* *2*
  • jdu také, v kauflandu zlevnili bulharskou vodku







    .
  • Jdu pryč, ještě od toho teplouše Semjona něco chytím.....








    WOW !!!
  • Týýývole, ten má dost, Gayínkojc teploušek má syfilisem sežranej mozek, to je to jeho teplomiství!!!








    CHICHICHÍÍÍ !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit