Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc dobře děláš.Všichni ti co nevidět poděkují.Vandráci si co nevidět ozvou svoje příbuzné.ze zákona nelze odmítnout.Pak se to poskáče mez sebou.Začnou se množit jak tasemnice.Akorát v zimě to bude potřebovat topit a topit.Po čase tě to přestane bavit.Spadnou do sociálního systému a všichni daňoví budou moc rádi.Každý západní němec je hrdina.Ze svého platu musí živit NDRáky a hordy nových vandráků.Ještě že tady u nás jsou sluníčkáři v menšině a je tady vůle vandráky spíš vykopávat než přiživovat.Holt jiný kraj - jiný mrav.
  • uvidíme, jak dlouho mu to vydrží....
  • Výborně, ti naši a zejména europoslanci jej mohou následovat, většina veřejnosti to jistě uvítá.

    Tak šup šup soudruzi, začněte gruntovat, chcete být přeci příkladem svým voličům, nebo ne?... *3*
  • Až budu velký, tak si u sebe ubytuju dvě nějaké šikovné uprchlice! Ale, jak říkám, až budu velký, tím pádem obdržím i odpovídající mzdu *3*
    • ... klídek, ty nikdy velký nebudeš :)))
  • Jenom dvěma? To je máčka. S jeho prachama musí ubytovat nejmíň jednu vesnici, tj. dvě rodiny, tak 20000 čmoudů. No však voni mu přibudou. *1* *1*
    • ... asi jako tobě nepřibude IQ, trosko :)))
      • Nasr si,mentále. *1*
        • ).(
          • (_;_)
  • to chválím.....ne jako tady ti zapšklí xenofobní rasisté....slibuju, že když mne zvolíte poslancem, ubytuju dvacet emigrantů......i plakát předvolební vám vytisknu ať máte radost a víte že mne máte volit.....
    • ... tebe nikdo nezvolí ani správcem hajzlíků pro imoše :)))
      • mohls do schránky aspoň zadarmo dostat k prohlédnutí můj předvolební leták který by ti poradil, co si máš myslet a dělat když máš jinak s inteligencí problémy..... *6* tak nedostaneš nic........
        • ... nezáviď mi mou inteligenci, nikdy nedosáhneš ani její čtvrtiny, ubohý balíku :)))
          • buď klidný, tobě a ani zdejším trollům nikdo inteligenci nezávidí *15* *15* *15* *15*
          • by se ti líbil.....je totiž vymyšlen pro lidi tvého typu, kteří mají problém se čtením a rozumem...tak se tam moc nepíše...jsou tam jen obrázky jak pro předškolní děti...moje fotka a jak ti podávám pečené holuby přímo do huby..... *8*
          • čtvrtiny tvé inteligence není možno dosáhnout poněvadž nulu nelze ničím dělit..... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit