Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostal vysokou dávku silných analgetik, takže byl v bezvědomí a bez bolesti. Že měl nějakou dobu zachovány vegetativní funkce (srdce a dýchání) svědčí ve prospěch těch, kteří ho popravovali. Kdyby použili zakázaná myorelaxancia, přestal by dýchat při plném vědomí. Jeho oběti takové štěstí neměly. Musely šíleně trpět desítky minut. Mozku totiž trvá nejméně pět minut, než přestane vnímat, poté co mu dojde kyslík a k tomu je potřeba připočítat dobu krvácení . *10*
    • Vrahovi se dostalo milosrdne smrti ,tak nac si stezuji?Byt po mem takovou na Smrt bych povinne vodil dalsi adepty ,aby vedeli ,co je ceka .Je to brutalni ,namitnou utlociti,ale obeti vrahu nemaji na vyber.Analgetika snizit na minimum ,aby si uzil bezmoc ,strach a konec sveho zivota ,kdyz ho vzal nevinnym lidem.
  • Ten ,kdyby umíral celý den ,tak mě to nechává v klidu.
  • Kdyby nevraždil, netrpěl by při popravě. Nač se trápit tím, že vrah chcípal trochu déle? Evropští pseudohumanisté si snad myslí, že své oběti usmrtil nějak ohleduplně?
  • KIMCID
    u mne povedená *3*
    • Jsem v šoku, poprvé s tebou souhlasím.
    • Přesně ale bohužel ještě krátká *3*
      • Proč se nevrátit do středověku vlastně, že pánové? (budete mi spílat zbytečně, vaše nadávky číst nebudu)
        • Tak už aby Vám někdo zavraždil třeba někoho blízkého.
        • Jinak bys mluvila, kdyby ti někdo zavraždil někoho z tvých blízkých. To se to všem kecá, když to nezažili, mají plnou hubu humanismu. Lituju zrušení trestu smrti v ČR. Grázlové si v kriminálech váli pr..l za naše peníze.
        • V něm žilo to hovado,co zabilo dva nevinné lidi!
        • Kdo chce do středověku, ten musí do Ruska.
          • To se moc pleteš když chceš do středověku tak do USA tam ještě v polovině států je, taky tam ještě vymítají ďábla!!
            • KIMCID
              a vrátila se jim ve školách segregace.....
  • Chudinka dvojnásobný vrah umíral skoro dvě hodiny. Za každého koho zavraždil umíral po jedné hodině.
  • SSSSekerou ... a je to hned *2*
    • KIMCID
      ukřižovat- 3 až 5 dní umírání.
  • Jak všichni konstatovali, poprava se nakonec povedla. Z hlediska naší věznice je to úspěch, protože látka je od čínského distributora a nikdo netuší, co to vlastně je. Chtěli jsme to vyzkoušet na myších, ale organizace na ochranu zvířat nám to nedovolily. Jak říkám, nakonec to byl úspěch. Akorát v pondělí při další popravě toho sajrajtu dáme radši o půl kila víc.
  • Vždy mám slzy v očích, když se dočtu jak chudák dvojnásobný vrah trpěl při popravě.
  • V USA to je samej vrahoun.
    • Cech;Tecko ,zase perlisch,ze ?V Cechach nemame Vrahy ,vid?Nekteri dostanou od 10 let ,zridka dozivoti/ty musime zivit /diky Havlovy,skoda ,ze on neskoncil rukou vraha,mozna by po tom Dasa ovlivnila vladu ,aby vratila trest smrti.Byt znovu zaveden trest smrti ,nemuseli
      bat lide na ulici,deti by neumiraly rukou pedofilu a atd.Takze Tecko allias pan Nicku nekritizuj
      Cizinu ,podivej se doma ,najdes dost tematu na komentovani.Nevidis si na spicku vlastniho
      NOSU.Odsuzovat jine umi kazdy B****C
      ,ale o zemi ve ktere zijes a co te zivi,nemas znalosti.Hvezdicky si dopln sam ,tve vyblitky jsou
      akceptovanyi kdyz obsahuji slova vhodne do spelunky nejnizsi ceny.
      • Když jsi tam dědku nebyl tak nekritizuj, je to tam samej vrahoun, obrovská kriminalita, pětkrát větší než u nás, vyjít na cestu je dobrodružství které se ti nemusí vyplatit!!
        • Cech;Amerika je take mnohokrat VETSI,kapischto?Dedek me neurazi,kdovi kolik mladych
          se to veku dozije *1* .Ja se dozil dedkovskeho veku ,ale ty nevis ,kdo ti nedopreje,holatko.
  • Nejezděte do USA gangy vás tam přepadnou a oloupí!!
    • Ani se nemusí někam jezdit,oloupí tě tady rychleji a profesionálně.
    • Cestovatel:a v Cechach ne,ze?Prestan snit a vyjdi vecer do ulic,budes videt ,ze situace stejna.
      Vzdyt prepadavaji lidi v bytech a vrazdi bez ohledu na privat.Nemusis cestovat,muzes jit za bileho na mene frekventovanych mistech a mas zkusenost-vlastni.
    • Já tam létám, takže mi nic nehrozí.
      • Remek /doufam ,zes nekradl /,Cesko ma tez sve VRAHY i na ulicich,v autech -take vrazdi bez ptani.Vzbud se a protri si oci.Copak mrtve deti ,zneuzite pedofily
        jsou pecovatele,zavrazdeni v bytech si je sami objednali ,protoze uz nechteli zit?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit