Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem Stanley, Bohouš, jura a vůbec každý, kdo chci být. *15* *15* *15*
    • S kradením nicků si zaala vaše Ruská strana.
      tak tu nyní trapně nebreč Ivane *5* *5* *5*

      Ještě před rokem jsi nám tvrdil že Tečka je jako anonym.
      Tak si v tom lhaní udělej konečně pořádek *2* *2* *2*
      • Udělal jsem, Tečko! *3*
        • Ivane jsi notorický lhář a zloděj nicků - jdi se konečně léčit.
          • Máš pravdu, sem to ale blbá cow.
            • Mluv za sebe Rusáku
    • americký agent odposlouchávač? *14*
      • to taky, Ivane, ale na rozdíl od tebe to dělám za prachy. Ty z hloupého přesvědčení.
        No co, odposlechy jsou nutné, abychom věděli, co potřebujeme vědět. *8*
  • Jenom hnUSAci hnUSný se dopustí takového podrazu!!!
  • Teda já jsem ale blbá cow!!!
    • I já souhlasím, něco tak blbýho se nemůže narodit, to vznikne jen z vychrchlanýho flusance
      • Ivane ukradl jsi další nick odpůrce zločince Putina.

        Jsi StB8k co se snaží diskreditovat všechny kdo poukazují na vaše zločiny.
        • Stanley! *1* *1* *1*
          • To těžko Ivane - chmátaku nicků.
            • Něco jsem ti ukradl? Pokud ano, sem s tím. *8*
    • To teda jsi Simone, to jsi *1* *1* *1*
      • Jsi trapný Rusák - odpověz si na příspěvek který jsi sám napsal nulo!
        • Naprosto souhlasím!
  • Ježíšmarjá ta baba čumí jak vejr!!!
  • Kolonie USA musí být pod dohledem v "zájmu demokratůry" aby se EU a její poddaní nevymkli kontrole a testu za poslušnost. *12*
  • Tihle sr@či z NSA se snažili využít globálně nejznámější antiviry jako trojské koně.
    • Jak jsi k tomu došel ?? A které konkrétně... Abychom věděli *1*
  • Největší sovětský černomořský přístav Sevastopol byl pro SSSR strategickým bodem, nacisté to věděli, proto se stal jedním z hlavních cílů jižního tažení Wehrmachtu. V Sevastopolu byla základna bojových lodí i ponorek, navíc z něj mohli sovětské letouny ohrožovat ropné rafinérie v Rumunsku, jehož jednotky se tažení na Krym a Sevastopol také účastnily.
    • Sevastopol takklvým i zůstal, chrání celou Evropu od útoku z Černého moře *4* *4* *4*
      • Rusko ukradlo krym takže tu obhajuješ zloděje Putina.
        Putin krade Ukrajinské území a ty nicky.

        Oba budete potrestáni. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zde je patrný rozdíl mezi zpravodajskými službami USA a Ruska. Zatímco NSA stíhá jeden skandál za druhým, o ruských agenturách Svět neví nic.

    Inu, kdo umí, ten umí...

    *15* *15* *15*
  • No to je hrůůůza, četli jste to???

    Nejen německou kancléřku Angelu Merkelovou, ale i další vysoce postavené vládní politiky měla v Německu "napíchnuté" americká Národní agentura pro bezpečnost (NSA).
    • takže zase hodláš ukrást další nick?

      Rusáku když nesneseš jiný než Putinovský názor tak nelez na debatu! *12* *12* *12*
  • Ode dne, kdy vstoupilo v platnost toto usnesení, neplatí na území Krymské republiky ukrajinské zákony a neuplatňují se rozhodnutí Nejvyšší rady Ukrajiny a dalších ukrajinských státních orgánů přijatá po 21. únoru 2014.



    Činnost ukrajinských státních orgánů na území Krymu se zastavuje, jejich pravomoci, majetek a peněžní prostředky přecházejí na státní orgány Krymské republiky, určené vládou Krymské republiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit