Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než se kapitalisti roshoupou tak tady zavedeme Rubl! To je nejlepčí mněna protože fungovala v RVHP dobře! Ten kdo stojí na chodníku nedostane po Rublíku! Čest!
  • Naší slavnou měnu nikdo nechce.pokud nepřejdem na euro tak si znás bude slavna banka dělat dojnou kr..u.A mastit svoje kapsy.Dnes je euro za 28kč pak bude za 30 pak za 40 atd.a budeme zdražovat.A o dovolené nebo vycestování k sousedům se nám bude jenom zdát.
    Jinak souhlas s Justícií.
  • Koruna nebo Euro? Komunisti to stejně rozkradou!
  • EU je tlustá kráva, která se nehne ani když do ní kopete! Pro nadšené blbečky: přechodem na Euro zároveň proběhne skrytá měnová reforma a navíc, uvedená měna má velké problémy už od svého zavedení. Kampaň obrýlených blbů v maturitních kvádrech postrádá do budoucna smysl.
  • Když už mi někdo vnutí euro, tak si zajedu rovnou nakoupit do Německa. Za nižší ceny a podstatně kvalitnější zboží.
  • To je vidět ta čecháčkovská zabedněnost ovlivněná rudými kecy... Při zavedení eura by se výrazně ulevilo podnikatelům, kteří obchodují se Západem a eurem, neboť takhle si musí dvakrát měnit peníze, což prodražuje zboží a je to i časově náročné a otravné...Kdyby se tolik nekradlo, již jsme mohli být v měnové unii... Udržovat schodek veřejných financí pod 3% procenty a je to OKa.. *3* Pěkný den.. *14* *3*
    • Justícia nezklame. Vždy a za všech okolností blb.
      • Justícia je taková modifikace nadšené odeesácké svazačky.
    • Je vidět, že víš hovnoo. Jaké měnění peněz? I když mám zaplatit v euro bo dolaru, pak mi to banka převádí sama. Nikdy jsem nemusel měnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit