Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foto: ty normalizované náhrobky...to se vidí jenom tam.

    To odlévají do forem s výměnnými písmeny, nebo je to nějaký kašírovaný podvod?
  • přééééésně

    vivat bohaté a asvobodné Doněcko, vivat Strelkov






    YEAH !!!
  • Něco novýho v repertoáru nemáš? Tyhle kecy tady meleš pořád Simone, inu jsi blbeček, který nikdy nic nevymyslí!
  • Východstepní chanát se pod vládou Putlera vrátil k rudému fašismu, tedy komunismu. Chanát se propadá do bídy a proto by Putlerchán potřeboval udělat loupežný nájezd do Evropy.
  • Malá Simonka nesmí na internet a hned je to poznat.
    Tak to naše malá, zlobivá Simča sleduje večerníček. A po něm musí jít spinkat.
    To zas bude protestů, breku a slz, Ne a ne. Nekci. Mamka je zlá.
  • si myslel? A čím blbečku, k tomu potřebuješ mozek
  • něco o zakrslících a skřítcích, taksi myslel Vladimíra Vladimíroviče, blbeček *7*
  • dearputin.com *3*
  • Mám stejné pocity. Jen mi je kazí ten podtržene zmetek co mi krade nick, sice po potupném vykopnutí z Tiscali sice chatuje z wifi free zóny kaufland, ale stejnak, trapáček bonzáček *11*





    YEAH !!!
  • I já zbožňuju Putina a ruský lid, chtěl bych také využívat výdobytky které mocná ruská federace nabízí, propsperitu, levné byty svobodu a bezpečí a měnu krytou zlatem
  • karel.hrdina.98
    Co tam ten k kot psal?
  • proč tolik sebekritiky *1*
  • američani byli vždy jen kapitalisticko-teroristické zrůdy
  • A hňup zůstane hňupem.
  • Ty mu slimácké hyeny vraždily Srby a na jejich hroby v Srebrenici dávali mu slímácké náhrobní kameny. Krásně naplánováno v JŮ ES EJ, v centrále SÍ AJ EJ. Z těchto zrůd se mi chce zvracet a z jejich přitakávačů, z řad našich politiků a tzv. novinářů také.
  • Franta
    Včera jsem četl článek od prof. Rajko Dolčka o tom, že část jmen uvedených ve Srebrenici na náhrobcích , se dostavila k volbám následujícího roku. Proslýchá se také, že na pohřebiště byly sváženy mrtvoly ze širokého okolí. O odebírání orgánů Srbům se diskrétně mlčí a mlčí se i o tom , jak americký zástupce honil okolo stolu ženu, která sestavovala zprávu o událostech v Kosovu.
  • Franta
    Vždy když si představím před očima tu šikmo uříznutou tlustou traverzu z konstrukce dvojčat, tak mám silné pochybnosti o skutečném konci těch dvojčat.
  • Franta
    No vidíš. A já si vždycky vzpomenu na chvíle, kdy jsme seděli ve sklepě, teta se modlila za postelí, aby Rusové přišli co nejdříve. Rozdíl v našich názorech zřejmě tkví v životních zkušenostech. A i dnes po všech těch peripetiích v událostech minulé doby, pokládám Rusko za poslední bod záchrany slovanstva před likvidací. A to bez nadsázky. A víte co je zajímavé? Na Rusko se dříve útočilo kvůli ideologii. Dnes je Rusko kapitalistickým státem a útočí se zase. Proč? No přece to území, nerosty, nafta, plyn a životní prostor. Szále si uvědomuji, že asi 25 států současné EU se podílelo nějakým způsobem na válce proti Rusku.
  • konfident StB zůstane konfidentem StB a stále musí někoho nahlašovat
  • Putlerovi kolaboranti mají po včerejšku kocovinu a tak tady vedou "moudré" řeči. Odstěhujte se k tomu vašemu chánovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit