Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu pochopit, jak může Michal Polák, autor tohoto článku, psát o tom, že Okamura nemá důvod poukazovat na problém, který tady je, ne že není, s nepřizpůsobivými i emigranty. Autor článku zřejmě musí být hodně Eurohujer, když takto píše. Já Okamuru nemusím, je to prázdný tlučhuba, ale v tomto má pravdu. Jsme stát, který k cikánům, nefachčenkům a dalším, jsme více, než štědří. Ujídají ze společného a přitom nic do společného nedají.
  • Jsi převeliký filozof.Akorát musíš najit někoho kdo tě vyslechne.Toto tak říct v hospodě-chytneš po tlamně. A mažeš domů.
  • Lopato lopato to je pohroma jak se takovy vypatlanec dostane ke klavesam,co?Az tady je citit jak ti pachne z huby.Popelnicovy frajere.
  • Jenže toto je pouze kocourkovská parodie plná populismu. Porovnávat nás se Švýcarskem nelze, porovnávat švýcarské zákony a naše, potažmo EU také nelze, takže nejen my si můžeme hledat práci v zahraničí, ale to samé platí i pro cizince z východu. Utečence do toho nemotám, to je jiné téma. A také, jsou zde mnohé firmy, které cíleně cizince zaměstnávají, z mnoha pochopitelných důvodů. problém je ale u našich firem v tom, že prostě platí málo!!! Přesto tolik, že se to vyplatí právě cizincům. Dokud u nás budou naši kocourkovští brát pracovní pozice za pár "šušňů", tak se nedivme ničemu. Je třeba nedělat ze sebe levnou pracovní sílu. Příkladů je mnoho,viz německý montážník vs český-oba montují na stejné lince, se stejnou PP a výsledek? Němec má 3-4 krát větší plat....a já se zase musím ptát, proč?! Kdo drží hubu, tak ať si holt nestěžuje. A naši odboráři? Hahaha, tímto vás zdravím hlavně pana Falbra a další....taky "úspěšné"...Za všechno si můžeme pouze my sami!!! A proto volte opět ty kreatury, které na vás nejen posledních 25 roků zvysoka kadí. *12* *12* *12*
  • ..smutné je, že spousta Čechů jezdí za prací do ciziny, aby se mělo lépe.. a toto je smutné!!! Z našich peněz se platí hlavně cigánům a ti by se měli vykopat!!! ..mám sš vzdělání a dálkově dodělávám výšku a dřu s chlapama u lisu, abych měla aspoň takové peníze jaké mám!!! a nestěžuji si. A taky to jde, tady se makat nechce nikomu za ty prachy.. já teď být v kanclu atak mám almužnu.. Je tydy špatná politika trhu práce a vládnou špatní lidé!!!
  • Úsvit už je. Teď už jenom aby začalo konečně svítat lidem v jejich hlavách......
  • lecis se na psychosce nebo mrrrdaaaas nejakyho cernouse???!!!
  • ta piiica akorát tak muze drzrt huuubu!!!! ty piiiico, rikam ti hned piiiico!!! zhasni strom sraaaci z vody omakura je kreteen z ruska ty piiiico nu leze udatna sraacka z prrdele kreteeeeni/!"!! ty piiiico!!!! mu mrrdaaam uriznuty ucho uriznutym klakem a cuuuraaaakem ty makamur!!!!! t y piiiico!!!! poooozooooor!!!!!! na pracuuuraaaky namazany hlavy žloutkem co zerouu starou ultrasraaaacku v jebu v jebu ůůůům??!!!!! a pak jen smrt smrt anastaaazio a urizne si mozkovou tkan a saze si ji nacpe to ty svy nevzhledny zpiiiiceny mrdooopiiiici co mu ho nikdy kouri a ty ses ta mrdopiiica!!!! tytyty!!!!! nakamura a abama si ze země seberou smradlavej jetel a poselstvi s bozi prozretelnosti si pracuuuraaacido piiiici beee??!!! pracuuuraaaci!!!!!!!!!!!
  • Tak se zamysli proč to bohaté Švýcarsko se cizincům brání , občanství jim dává až po deseti letech a to ne hned každému na požádání, hájí si svůj pracovní trh především pro svoje lidi atd. Čím to asi bude?
  • Na trhu práce máš nejvíce Ukrajinců a to 118 tisíc, oficiálně, kdo ví, kolik neoficiálně a Rusáků tu máš jen 36 tisíc a ti jsou většinou v úplně jiných segmentech, než, aby mrvili trh práce. .
  • Tečko , nežvaň .
  • Nic o me nevite. Ja prave odjela do jine zeme uklizet I presto ze mam VS, misto toho, abych si tady stezovala, ze kvuli nekomu jinemu nemuzu najit praci. Prace je to dost, jenom chtit a prizpusobit se.
  • kdyby byl prosazen system prime demokracie, tak by politici byli v podstate zbytecni a museli by jit k lopate. A to se nikomu z nich nechce. Zacali by se poprve v zivote zivit poctive, prestali by lhat, krast, podvadet, dodrzovali by zdravy zivotni styl, na nic jineho nez na suchou vodu a chleba by si totiz nevydelali jako ostatni obcane, kteri neziji z DAVEK, zvitezila by tak PRAVDA a LASKA nad lzi a nenavisti.
  • Neziskove organizace nic netvori, tudiz nemaji zadny zisk.Prestoze neziskovky nic netvori, skody jsou ohromne. ZISK u nezizkovek se odborne nazyva VEJVAR.
  • Ten tečka je taky cikán a je spokojen, bere dávky a za provokace taky něco dostane.
  • Vetsina cechu by nikdy nebyla ochotna pracovat tak tvrde a za tak malo jako oni. Kazdej take nehakuje v parlamentu a nebo neparazituje na VS za prachy papinku jako Lenka a tak se jim tak pekne nekeca.
  • Kanimůra... Podle jeho polovičního japonského původu jsem měl lepší mínění o jeho charakteru. Ale zřejmě ta české půlka převládla...
  • Kluk šikmooká má pravdu.Dá se mudrovat o humanitárním pohledu ....... ale marné realita je jiná.Rusáci v různých odstínech tady mrví trh práce a zejména pracují na černo.Ovšm jak je problém s radostí mažou do nemocnice.Ono to nějak dopadne.Ale mi se nechce financovat vandrákům lek. péči.Nemluvě o pakáži co je tady v utečeneckých táborech.Autem třeba solo k lékaři , startovací byt za hubičku a další vymoženosti.Námi všemi královsky placeno.
  • A taky jsem bukvice a taky jsem na to hrdý!
  • Já se p o s e r u ! To se povedlo! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit