Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obcan.Havel
    Kdyby se do toho, stejně jako v Sýrii, nesrali amrdólský nestvůry, už by byl dávno na Ukrajině klid!
    • A Amrdol je jako Putin? V tom případě souhlasím!
      • víme sajmon, jana
  • Majdanizace Ukrajiny již vešla do historie lidstva jako odstrašující příklad nedomyšlené sofistikované ingerence Západu v nezápadní zemi. Ukrajinský národ tak strádá ještě více...
  • Modré přilby? Ty samé co přihlíželi masakru ve Rwandě nebo vraždění v Srebrenici ?Ano ty jsou užitečné jako křídovej papír na toaletě,.
  • Obcan.Havel
    Stačí aby poslechli rad pana Putina a bude klid, ten jediný zná tamní poměry!
    • ObcanHavel
      ten má co dělat s rozdmýcháváním války v Sýrii a zásobováním Evropy upchlíky, ale zdá se že už mu trochu dochází síly, nakonec skončí jako všichni diktátoři před ním
      • Jsi tak tupý? Nebo proč záměrně píšeš nesmysly? V Sýrii se rozšiřoval Islámský stát do té doby, než tam přišli na pozvání Asada Rusové. Pak se válečné území zmenšovalo až byl Islámský stát ze Sýrie vypuzen. Tak co to píšeš za bludy? Uprchlíci nejdou přece z Ruska! Ti jdou z Afriky a z arabských zemí. Kdo jim umožňuje překročit hranice evropských států? Rusko? To si může myslet jenom tupec. Hranice jsou otevřené díky politice EU podporované samotnými Spojenými státy. A kdo tvoří dnes EU? Je to Rusko snad? Je to Německo, Francie a jiné západní země! Tak co to tedy meleš?
  • nechal bych to na lidech, kteří tam žijí, at si sami rozhodnou v REFERENDU, koho by tam chtěli a komu věří, ale to se dnešním ukro-natovským "demokratům" samozřejmě nehodí !!
  • Cenzore neustálá šikana s přihlašováním mě neodradí,abych řekl svůj názor,který se ti nebude líbit.Museli ho snést opravdoví komunisté tak to bude i s těmi u komunistů do r.1989.Jasný já nejsem ovčan,ale občan.Pryč z NATA,protože se jedná o útočný pakt!A nebo zpět obraná VS.Je potřeba dát najevo,že to je další provokace proti Rusku.Já zažít válku v Evropě nechci.Stačí mi masírování na čt2 z 1.světové.Byla to hrůza a stačí málo,aby se lidé mlátili,nechápu pro koho a za co.A stačí málo obrátit zbraně proti těm,kdo to tak chce a je klid.
    • Kritiku, nikomu neupírám právo na vlastní názor, byť se liší od názoru mého. Ale řeči o "vystoupení"z NATO označuji za vlastizradu. Právě NATO je zárukou naší svobody. Nebýt NATO tak už bychom tady měli ruskou "bratrskou pomoc" a byli bychom na tom jako je východní Ukrajina nebo dokonce Krym. Nevím jestli za ty vlastizrádné kecy dostáváš děngi nebo je to projev nedostatečné inteligence či senilní demence. Pokud toužíš po tom rýt d.žkou v zemi v Putinově chanátu, nic ti nebrání odstěhovat se tam.
      • Děnky opravdu nedostávám.Moje rodina bojovala proti Hitlerovi,když jí zradila Francie,Anglie.Dnes NATO vč.toho Německa není to paradox?O tom rýt držkou v zemi mluvil krátce po podvodu spící kníže Šwancenégr,když se na něj obrítila podporovatelka Hitlera a požadovala hrad na severu v Sudetech ,který zabavil Beneš s jeho dekrety a doporučil jí ať ještě počká a pak ta památná věta.Krym byl dříve Ruský,stačí si něco přečíst z Ruské literatury.Jestli ti nevadí,že ti byla poskytnuta i Ukrajinská bratrská pomoc a pak tě okupovali v Milovicích tak jsi opravdu senilní nebo dementní používám tvé výrazy.Jinak Putin je velice inteligentní státník od Petra Velikého a Kateřiny.Zle by bylo za Ukrajince Brežněva nebo Jelcina ,který by se nerozpakoval,ale rozhodně ne Putin.
    • Starý komanč a estébák k tomu, mám pravdu? A bývalý politruk? Je mi vás líto, vaše ruské časy se doufám, už nevrátí.
  • Nebýt Sovětského Svazu, tak dnes mluvíme německy, potažmo anglicky. Amrdólský prasata se neštítí ničeho!
    • Souhlas s němčinou,protože stačilo o půl roku delší válka a Anglie by nebyla.Dle tebe nejsem inteligentní,prosím co jsou Amrdólský prasata je to USA?
      • Dle mne si inteligentní, to se tady jen promenáduje zloděj nicků Sajmon.
        Ano USA
  • josef.servit.9
    Modré přilby se nebudou líbit bílým přilbám!??
  • OSN je naděje pro věrolomné amíky. Ruské vojenské základny na Krymu se ukrást nepodařilo, tak by chtěli svými tanky alespoň patrolovat u ruské hranice. Putin není naivní utopista Gorbačov.
  • Myslíte, že někdo čte Sajmonův monolog?
    Pa Simča Křenková, už sem vůbec nechodím, mám vlastní stránky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit