testovaci text

Diskuse pro Článek

Ovládáme svět hlasem: Technologie jako ze sci-fi již brzy ve vašich domovech

11. 1. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Přirozeným způsobem, jak ovládat počítač, se stala klávesnice. Geniální vynálezce Douglas Engelbart k ní později přidal myš, okna, ikony a hypertext. Nové tisíciletí přineslo dotykové obrazovky. Díky ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 5

napsat komentář

PoDa (inkognito)

No, já bych řekl, že nic takového, jako ovládat pračku nebo myčku hlasem, není potřeba. Taková technologie je na nic. Nevím, kolik to ušetří času, ale připadá mi mnohem jednodušší a taky levnější prostě do pračky všechno naklikat tlačítkem nebo kolečkem. A neodpustím si přidat jeden příklad z praxe... Měli jsme doma tuhle pračku - nejpracky.cz/pracka-l...cenze/ plnou technologií a všeho, moderní, chytrou... byla docela drahá (právě kvůli těm technologiím) a samá porucha. Podle mě, na normální fungování až přehnaně propracovaná na úkor kvality. Loni odešla definitivně, poučení jsme koupili normální Boschku, průměrnou, a spokojení jsme teda mnohem víc, i když neposlouchá hlasové pokyny.
19.3.2017
vlákno reagovat

PoDa facebook.com

Že se k tomu ještě po čase vracím... měl jsem v rámci vysokoškolské praxe možnost zúčastnit se technického a zátěžového testování praček pro stránku vas-pomocnik.cz/pracky/, kde byli naši studenti vzati na stáž. Výsledky jsou na stránce, ale osobně bych dodal tolik - technicky nejvíce propracované pračky jsou většinou nejvíce poruchové. Zatímco klasické modely, které se sice nedají spárovat s telefonem, ovládat hlasem nebo nemají tisíc zbytečných funkcí, jsou jednodušší, obsahují méně složitých komponent a ve výsledku mají větší životnost. A popravdě, normální člověk, ač nám výrobci předhazují něco jiného, netouží po technických vychytávkách, ale hlavně po kvalitě ;)
9.12. (43 dnů)
vlákno reagovat

Hroch (inkognito)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Všechny nejnovější technologie budou, jako všechny před nimi, využity především k efektívnějšímu okrádání a vykořisťování obyčejných lidí.

Takže s nimi, soudruzi, jděte do riti.

Ovládání hlasem je ideální, jistě, ruce máte při něm volné pro hákování...
12.1.2017
vlákno reagovat

křesťan (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zastaralá technologie nic nového pod sluncem.
11.1.2017
vlákno reagovat

Tak (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

díky ne
11.1.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.