Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znám několik lidí, kteří se na protest demonstrativně uchlastali.
    Vůbec se o nich ale nepíše.
    • o havlovi píšou pořád
      • havel se ale neupálil, škoda ten by hořel jak lihová lampa
        • Ale chlastal fest, jako by se opravdu snažil upít protestně k smrti.
          • Havel určitě chlastal, ale na veřejnosti byl vždy střízlivý, narozdíl od hradní becherovky který málem v opilosti poblil korunovační klenoty v přímém přenosu *15*
            • Pan prezident Zeman nebyl opilý, měl virózu. Veškrna se na veřejnosti pravidelně opíjel, pouze to nebylo v žádných médiích prezentováno. Ono by se to soudruhům z USA nelíbilo, kdyby jejich loutka a maskot ztratil ten správný image.
  • BTW-přejeme všem estébáckobuzerantskohavlistickým bonzákům a negroidním vítačům typu BTW příjemný týden.
    • proč mě napadáš Sajmone ?jsem Novorosijec *10*








      PCHE !!!
    • dearputin.com

      to tě zklidní, nevšímej si ho
    • dobře jsi mu to nandal. za mě palec nahoru *3*
  • přeji všem krásné stalinistické pondělí

    vivat Zeman






    JUPÍÍÍÍ !!!!
    • *3*
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/kdyz-zemi-tahne-terorista-a-nikdo-to-nevi-12130 *8*
    • pust si dnešní jak to vidí na čro dvojka komentář Ivana Hofmana
  • "Čím více času plyne od 16. 1. 1969, tím cennější mohou být jejich osobní svědectví. "
    .
    Nebo právě naopak. Bude se tady tvořit kultík sebevraha.Domalule se to, co je potřeba, vymaže se to, co potřeba není.
    Dělat ze sebevraha, který se upálil hrdinu je možné snad pouze v ČR. Je tím dáván na rovinu těm, kteří opravdu hrdiny byli a dokázali riskovat životy své a mnohdy i svých rodin.
    Kromě toho se málo zdůrazňuje, že v době jeho upálení to rozhodně nebyl žádný boj proti bolševikovi. V tu dobu se pouze o moc dohadovaly dvě skupiny bolševiků. Rozhodně zde nešlo o jejich svrhnutí a zavedení demokracie. To tedy opravdu ne.
    • Jj, řekl bych, že češi jsou jeden z mála národů, kteří jsou schopni "dynamicky" měnit výklad historie dle aktuálního politického klimatu. Část národa si zase po čase zakroutí hlavou, mladá generace vypláchnuta kultem osobnosti toho či onoho nejmenovaného alkoholika / politika.
      Mimochodem, smrt J. Palacha neměla s politickým prostředím vůbec žádnou vazbu - jak zde již bylo několikrát řečeno. Ale češi... kdo není s "davem", tak je fašista, rusofil, xenofob, homofob a bůhví co ještě...
  • Upálil se pro korporátní globální kapitalismus. A to se prostě vyplatí.... *7*
  • Smrt která je současníkům lhostejná *9*
    • tebou zmiňovaní komunisté jsou zase lhostejní všem občanům ČR *15*
      • Kde zmiňuji komunisty? Přesně kde v té větě? *7*
        A pak kdo co čte že?
  • kadlec.kubrt
    Jak je v tomto státě tak nějak zažito stále se tu oslavují a pomníky se staví lidem té určité konkrétní doby - po které nová generace a nebo změna režimu vše vyvrátí a změní - Kdo byl
    Jan Žižka , Julius Fučík a třeba i Jan Palach ? Je mi 47 let v mém dětském světě byl Žižka hrdina - vzor ale byl mi tak nějak vmanipulován jako i ti ostatní . Třeba děti mých dětí budou jednou chtít stavět pomník Kájínkovi . Asi je na každém z nás koho máme za vzor a hrdinu ale asi není potřeba všem hned stavět sochy a pomníky . Pro mě je byl a bude Jan Palach nevyrovnaný a psychicky nemocný člověk . Jirka
    • ... je ti 47 let, ale píšeš, jako by ti bylo 7, už se nevysiluj, pochop, že jsi nezajímavý primitiv :)))
      • ....moje IQ už je jen 7 :)))
    • Jan Žižka byl náš největší vojevůdce a hrdina, vím,že v dnešní demokreatůrské havlovské prašivé době se to nenosí, dnes jsou nám dáváni za vzor homouši, muslimáci, sluníčkáři, pochybní herci nevalných kvalit, vip celebrity s umělýma ceckama a podobné zrůdy,po kterých se pojmenovávají letiště, lavičky, veřejné záchodky
      • Já se už moc těším, až generace po nás, možná druhá, nebo třetí spravedlivě ocení pana prezidenta Václava Havla. Nebude to poprvé v historii a asi bohuželm, ani naposled. Neznáme historii, neznáme souvislosti, když s někým mluvíte, nic ho nezajímá, ale plácání, papouškování bez myšlenky. To dává velmi negativní punc naší myšlenkové kultuře.
        • Havel zajímá pár stovek současníků, kteří se za něj měli dobře a napakovali se. A pak samozřejmě bývalí vrcholní představitelé strany, kteří se v klidu přetransformovali na velké demokraty a kapitalisty. Ale ty statisíce podvedených, okradených a propuštěných z rozkradených podniků mu nemohou přijít na jméno. Naivní idealisti do vedení státu nepatří.
      • Byl to sadistický vrah, který bestiálně vraždil mnichy tím že je např. živé nechal házet do propastí nebo je nechal přivázat ke kůlu a polévat vodou a nechat zmrznout. Také nechal vypalovat a hrady a kláštery, tedy ničit historické památky, knihovny.
        • blbe
    • buď zdráv Kubrte, přišly gumičky ?
    • padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina








      .
    • můj vzor je Klement Gottwald








      YEAH !!!!
  • dneska je jina doba dneska se protestuje tak, ze se opasas trhavinou, ale jedno se nezmenilo vladnouci slozky te odsoudi jen dnes nejsi radikalni, ale terorista *3*
    • víme sajmon, terorista
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426453-podpaleni-synagogy-byla-primerena-kritika-izraelske-politiky-rozhodl-nemecky-soud.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit