Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem Vás nazval ne bijcem, ale vůdcem pitomečků, což se opět potvrzuje. Jsem jen o
    4 roky mladší, než byl Palach a v 68 jsme chodili se štětci a vápnem a psali po plotech
    a silnicích, co si o rusácích a okupaci myslíme. (na rozdíl od Vás).
    Zkuste se realizovat jako Palach, ale to byste ho strašně urazil. Vy jste úplně jiná kategorie -
    viz. *12* *12* *12*
  • hoax ? vždyť je tam video ty ruskej krmelče *15*
  • ... co znamená to "Krás", ty hypervzdělaný pitomečku?
  • my víme sajmon Jidte
  • Svůj k svému.
  • Jidte pane krabsi
  • Zbytečná smrt, jinak článek morbidní a dnešním tzv. posameťákům vůbec nic neříká.
    Úplně normální člověk by to asi neudělal. Sledoval jsem tento týden TV, kde jak bylo řečeno
    tragicky padá úroveň dnešních deváťáků oproti ročníkům před r. 89.
    Čím to asi je a kam se celá společnost ubírá??? Krás, lhát, násilí ....... a to jsem životní opimista.
  • víme sajmon Bl b ost
  • ... jeden z několika miliard lidí, proti kterým jsi ty primitivní nic, blbe :)))
  • pravdu má jen Putin troubo *7*
  • ... proti sračkám ve tvé dementní hlavě byl univerzitním profesorem, ty ubohý primitivní blbe :)))
  • Bl b ost
  • Že jim to žereš?
  • Kdo je Havel?
  • Nic media cucaj z prstu ale uřad hoax to řeší
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/cinska-media-hrozi-valkou-spojenym-statum-kvuli-ostrovum-v-jihocinskem-mori-12088
  • Čína je kámoš Eu ta do číny loni nasypala miliony euro na projekt nové hedvábnè ztezky.Tak že čr je s lezením do zadku opět na chvostu
  • Jen počkej Zajíci
  • Neotírej se o památku V. Havla, kterého si váží celý civilizovaný svět. Vy komunisti byste měli ctít jeho památku za to, že hlásal "nejsme jako oni" místo hlásání "komunisti na šibenici"!!! *16* *16* *16*
  • Palach svým tragickým činem bohužel nic neovlivnil a způsobil nezměrnou bolest svým nejbližším - pozůstalým. Navíc si ho
    berou do huby někteří politici, o které by si možná ani neotřel boty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit