Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co vyzvat jmnovitě USA, které to tam všude rozhasilo, ať otevře brány? a Saúdskou Arábii k tíémuž a taky k otevření peněženek...
  • ono se to tady otrká a začne se to živit po svém.Tedy parazitovat na systému.Prodávat pašované zboží krást a loupit.Ať si je vezmou domů ti kteří tak vehementně bojují za jejich práva.Můžu být požadán o pomoc.A svobodně se rozhodnu zda ano-ne.Pokud mi to někdo nařídí navíc sebere ze státních peněz na takové vandráky - bude se každý bránit.Nejlépe přímo na příčině problému.Humanitárně pomáhat-jo.Ale ne nuceně!
  • Lidé v Africe se množí jak kobylky, nemají co jíst, perou se a tak zaplavují Evropu a budou se chtít mít také tak dobře jako Evropané. Nebylo by lepší pomoci jim v jejich domovině?
    • Ale jo. Do hrobu... *1*
    • vzhledem k tomu, že je Evropané (ne všichni ale váš milovaný západ určitě) po staletí vyssávali, pak se jejich zájmu o dobré bydli zaplacené jejich předky, nedivím
  • Evropa si se*e do vlastního hnízda!
    • Hugo, Ty se už těmi sračkami nezvratně dusíš!
      • Ty už máš těch sra*ek dvacet čísel nad hlavu a plnou dutinu lebeční - islámská vepřová krkovice!
  • Domnívám se, že když papež vyzývá Evropu přijímat uprchlíky, že by tak měl udělat také sám Vatikán. Má dost budov po světě i Evropě, kde by mohl uprchlíky umístit, nakrmit a postarat se o ně. Lidi i peněz na to mají dost. Soucit s trpícími je potřebný akt, ale s uprchlíky jdou většinou ne vždy politicky pronasledovaní, ale kde kdo. A to není ani trochu dobré, zejména ne pro Evropu. Už teď je v Evropě tolik uprchlíků a cizinců, že Evropa nemá šanci to všechno jenom tak "zhltnout", a když, tak na svůj úkor Lidé z problémových zemí by si měli udělat pořádek doma sami, jak to dělá většina světa a ne neklid, bídu a nemoci roznášet..po světě. I toho je zde dost.
  • No to jsem z toho Papež. Itálie, namísto aby "ulovené" uprchlíky vracela, se dožaduje toho, aby i ostatní státy si zasvinily své domovy............
  • Máte naprostou pravdu. Současný papež jenom dokazuje svou činností, že jeho volba nebyla náhodná..., že s opravdovým duchovnem má pramálo co společného.
    • asi nehrabe pod sebe jako ti před ním a i když je rozhodně pořádně kontroverzní, aspoň ví, co je soucit...
    • jo aLe pustit maNy many z Vatikánského nakradeného pokladu TO NEE... Typicky katolické
  • Je to zločin na všech občanech EU:

    Kolik budeme brát přistěhovalců a uprchlíků? Přestěhujeme sem všechny chudé
    občany Afriky a Arábie? A co dál? Budeme je tak dlouho dotovat až budeme
    mezi chudé patřit také?

    Mluvila jsem s mladou maminkou a ta se bojí že její dcera už nebude vyrůstat v naší
    ale v cizí EUropě. Bohužel měla pravdu.
    • ne, mi bydeme dotovat ameriscé a jiné oligarchy, a sledovat ve VIP zprávách, jak si žijí, jen ten Gross je pro naše domácí oligarchy a nadlidi takovým mementem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit