Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jiného to je, než okupace. USA okupují SRN už od války, tady byla RA jen od 1968-1989, že? Napamatuji, že by u nás něco takového dělali. Byli slušní, měli jsme tu posádku. Chodili jsme jako děti nakupovat do ruského krámku, měli tam skvělé věci z Ruska. Apropó? Naši vojáci s americkými zbraněmi u Ruských hranic které platíme... To je obrana ČR nebo postupný útok na Rusko? Na jeho hodnoty, nerostné bohatství, levnou pracovní sílu? Západ a USA tímto dělají tragickou historickou chybu!!!! Dnes na Seznamu přiznali, že CIA asi přestala podporovat umírněné vzbouřence v Sýrii. Tedy vrahy a rozvraceče zřízení, co vyvolali tu válku a tisíce mrtvých civilistů, zničenou zemi. Je mi z USA a Západu na blití!!!
    • Kdyby jen Sýrie.Afganistán,Irák,Lybie,Ukrajina,Jugoslavie a co já vím kde ještě.Vše práce teroristů.
      P.S. Hádanka.:Víte kde nemůže být státní převrat.V americe tam není americká ambasáda.
      • Lepší by bylo kokotka.Jen pro zajímavost USA po 2 sv.válce nikomu území nevzaly.Rusáci ho berou dodnes viz Ukrajina .
        • Docela lžeš stejně jako pí redaktorka Holušová.Všchna území USA v cizině jsou v jurisdikci USA. Stejně tak to "bude" u nás.
      • tak, tak....
  • Jako okupanti a fašisti se chovají a taky jako fašisté skončí. Historie se opakuje.
    • Ruští okupanti Krymu, Čečny, Sýrie, a dalších cca 20 států, kterým fašistický ruský árijec pohrdavě říká Sibiř, i když zde do roku 1917 existovaly samostatné prosperující státy, stejně jako v Evropě. *11* *11* *11*
  • Proc na to nereaguji MNO - Stropnicky !!!!!
    • vala
      protože jediné co může udělat je odstoupit.taková ostuda,ne že se ožrali.ale že dostali napráskáno,ti teď musí tvrdit že byli na maltu,nevěděli o sobě a každédo rusa viděli třikrát takže se bráinili přesile až podlehli *2*
  • Za chlastačku Čecháčků můžou Rusové a Putin a že dostali na benžo taky ! Jó žoldnéři to je J- elita !
  • Chovali se nevhodně na veřejnosti, de facto udělali naší zemi ostudu a tak se sluší je poslat domů. A tady je kázeňsky řešit. *16*
    • A hotovo neni co dodat,zas se toho moc nestalo.
  • samozřejmě dají očekávat. Ostuda je to každopádně, ať už na ně použili elektriku nebo ne. Ale naštěstí, aby jsme si snad nemysleli něco špatného, nám náš mainstream a Ministerstvo pravdy odborně vysvětlí, která pravda a která informace je ta správná *3*
    Mimochodem koukám že jsem dostal ban na 4 dny, docela by mě zajímalo za co. Holt asi nemám ty správné názory *5*
  • vala
    většina ruských médií si to užívá jako srandu a líčí jak 5 českých natovských vojáků dostalo na budku od dvou !!! ruských barových vyhazovačů,kteří ani nebyli na vojně,jelikož etnočtí rusové v pobaltí do armády nesmí,pořádek zjednala až hlídka litevské policii,která nešťastné čechy zachránila před ruskými agresivními barbary(to o těch barbarech píší litevci) *1*
  • Veškeré stopy vedou k ožralovi Kalouskovi a jeho soukmenovcům z TOP09. Jiní Češi ?
    To těžko.
    Kalousek je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels.
    • poměrně k věci
  • Ještě jsem neviděl, že by ochranka u vstupu volala policajty, když se nic neděje. Buď se nechá uplatit, nebo je zmydlí a pak někdo zavolá policajty. Vzhledem k tomu, že v Litva je vyhlášenou destinaci pro sexuální turistiku, nemyslím si, že by naši borci šli jen tak si zatančit. Na druhou stranu, vzhledem k tomuto stavu, tam není mnoho přestupků v této oblasti, proto je zadržení našich bobanů opravdovou raritou, která se zřejmě nedala přehlédnout. Litva by bez prostitutek přišla o mnoho zahraničních turistů, kteří plní nejen její státní kasu. A co si budeme povídat, místní blondýnky dají nafrak většině pražand.
  • , aby nešťastnými incidenty nenahrávali ruské propagandě, která by pak k diskreditaci NATO ani nemusela vynakládat příliš velké úsilí. NEMUSÍ autorka článku to dělá za ně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit