Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimo jsi ty. A když už tak si ten rozhovor poslechni.mluvko
  • myslet, znamená nevědět.. a kdyby to byla pravda, tak v tom spolupracují další bezpečnostní služby jiných států.. tím naši důvěryhodnost zpochybnil... je to slepičí prdelka, ten náš prezident, JE FAKT MIMO!
  • Neřekl nic, co by si tu lidi nemyslely.
  • ty jsi se nesetkal nikým a já pro zem sloužil co ty?
  • tak že neslyšel klasika jsi b l b *7*
  • Klik klik klik, Adam a Čapisrál multinick. *15*
    Si sbalte čemodany, jeden do SA, druhej do USA, chybět tu nebudete. Čím méně pitomců, tím lépe pro všechny.
  • Já se netajím tím, že muslimy beru jako normální lidi. Je vidět, že už jsem spíš člověk západoevropského typu. Na západě často nerozlišují, kdo muslimem je a kdo nikoliv. Ostatně když jsem jel relativně nedávno ve Francii vlakem s muslimskou rodinou, tak jsem byl snad jediný, pro koho to bylo něco zvláštního.
  • Vzhledem k tomu, že jsem se s muslimy setkal opravdu hodně blízko, tak můžu říct, že muslimové integrovatelní pochopitelně jsou, klidně můžou být integrováni ještě předtím, než jsou situací vůbec donuceni vydat se na cestu. Jen trpaslíci to vidí jinak, proto je taky nemám rád.
  • vyzkoušej si někde veřejně přichvalovat mohamedány. Uvidíš jak ti bude v momentě kapat z nosu.
  • islamák je samozřejmě neintegrovatelný. Je třeba jej vyštvat z EU. A vypadá to, že pomažeš s nimi.
  • Nejspíš je to sám Miloš. Propaguje ISIL jako by mu za to platili. Asi mu nestačí ruple od fašisty Putina. *1* Jestli to není pravda, za šíření poplašné zprávy by měl jít okamžitě za katr. Jestli je to pravda, pak za podporu a spolupráci s teroristy by měl jít sedět nejmíň na 20 let
  • Soudruh M. Zeman již dlouhou dobu hovoří jako totální id.ot.
  • Píše člověk, který pro svou vlast nikdy nic neudělal. Pokud tu nechceš lidi, kteří utíkají před terorem ať už Asadovým, Daeš, nebo jakýmkoliv jiným, pak já tě tu taky nechci. Nemám rád trpaslíky.
  • slyšel jste ten rozhovor? asi ne? jinak by jste věděl že pan prezident hovořil hodně otevřeně a rozumě.jen pan novinář byl zase nepřipraven *3*
  • je mě jedno zda jsou či nejsou ať se vrátí domu a začnou opravovat a budova svou vlast já je tu nechci *3*
  • Jde o to, jestli to nejsou Becherovičovy alkoholové halucinace.
  • Tak bylo už dávno na čase, aby byl někdo, kdo se zabývá odhalováním hoax. Bohužel ten úřad je vlastně bezzubý.
    Výuka lidí, aby dokázali rozpoznat hoax je levnější a spolehlivější. Samozřejmě, ten, kdo nechce hledat pravdu, neuvěří. Pár triků, jak jsou dělány falešné noviny je představeno zde:
    https://youtu.be/adkuli9H0hg
    A další budou následovat.
  • Spíš je to Hoax přímo vymyšlený panem Zemanem. Ostatně takových hoax už má na svém kontě docela dost. Například to, že jsou muslimové neintegrovatelní.
  • Souhlasím.
    Ale spíše bych to viděl jako další anti kampaň pana prezidenta proti novému HOAX úřadu.
    A pokud se to potvrdí potrhám se smíchy.Protože hysterie medii dnes opravdu zaválela *3*
  • Je zajímavé, že tajné služby ho mají v hledáčku. Je černý, mají jeho jméno, teď v zimě když je sníh, tak se nikam neschová všude ho bude vidě a určitě mu bude zima. Pokud je kamarád teroristů někde v Africe a vědí o něm, tak ho mají sebrat a vrátit do Afriky kam patří mezi Indiány do pralesa.
    Je možné, že tato informace může být dezinformace (dezinformace znamená, že to je lež) pro prezidenta, někdo mu to musel říci s tajných služeb, aby opět naše policie byla v ulicích. Já bych kluky policajty nechal sedět teď v zimě v kanceláři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit