Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je hezké pozorovat herce jak se snaží nám vnutit svůj názor za každou cenu. Už bylo dost pragocentralismu v podobě rádoby umělců. Jediný herec který uměl dělat politickou satiru byl p. Šimek .to co předvádí Kraus a ta jeho grupa je zneužití mediálního prostoru.Dědek měl pravdu .Komedianti patří za hradby města
    • Tečko, tvůj názor nikoho nebere, vrať se do rici
  • by mě zajímalo,za co by měl tento NO NAME dostat vyznamenání???To by měli dostat vyznamenání všichni,co přežili nějakou tu válku...bychom jen rozdávali vyznamenání..to je hnus.V životě nikdo z vás o tomto člověku neslyšel,jen ČT vymyslela neexistující příběh a kauzu,aby měli ty nuly co vysílat.Nic proti dědkovi na fotce,ale vždyt se o nic nezasloužil,nikomu nezachránil život,nic pro tuto zemi neudělal,jen z ní utekl,tak za co kuurva vyznamenání....
    • B za co Bila, tedy Zanakova, Hulka, Renc & spol?
      Za zasluhy, ze Milose podporovali ve volbach?
      • Zanakova proto, že včas zazpívá, "tomu správnému".
      • Mimořádný souhlas,mám stejný názor.Komedianti jsou vždy elixírem vrchnosti.
  • Bylo zde hnutí DĚKUJEME ODEJDĚTĚ. Pane Brady seberte si toho lidovce (Hermana) a jeďte domů. Vynucovánim vyznamenání jste totiž zneuctil utrpení všech kteří byli v koncentrácích a nedostali žádné vyznmenání. Pane Sobotka tím že ho vyznamenáte jste plivnul všem přeživším do tváře.
    • Pejsku,tady nejde o hnutí DĚKUJEME ODEJDĚTE.Jste mimo.Pan Brady trpěl a pan Brady z telefonátů očekával vyznamenání.On si ho nevynucoval a přesto si ho zasloužil.
      • Informace o udělení vyznamenání se nesděluje telefonem! NIKDY. Pouze vám pan Forejt oznámí, že jste byl navržen na vyznamenání. Nikdy se nesděluje o jaké vyznamenání se jedná. To, jestli nějaké vyznamenání opravdu dostanete, se dozvíte až poštou. Přijdou dva dopisy s oficiální pozvánkou a dalšími pokyny. *3*
        To si vážně někdo myslí, že se u nás informace o udělení státního vyznamenání sděluje telefonem?
        Starý pán si to musel nějak poplést, anebo se řídí instrukcemi svého synovce, který ho na vyznamenání navrhl, a který dobře věděl že jeho návrh byl zamítnut.
        Proč mu neřekl:" Strýčku nejezdi, žádné vyznamenání nedostaneš?"
        • Není nad to znát podrobnosti o přípravách k vyznamenání.Že,Colombo.
          • Ani s těch dopisů se nedozvíte o jaké vyznamenání se jedná. To se dozvíte až na Hradě.
            Jak mohl pan Brady vědět, že má dostat řád TGM je záhadou.
            • Asi to "spunktoval" hodný synovec! Jednak to zahraje na strunu protivníkům Zemana, destabilisuje to politické status quo.

              Navíc se ta špína opět někomu omlouvá. Kolik měl Herr Mann roků, že se omlouval Němcům?
              Omlouvat by se měl někdo jiný a zaplatit reparace.
              Jo, já zapomněl, že jsme konflikt vyvolali my! My jsme přece mobilisovali, že, Hermanne.
  • My mu prostě metál dáme, i kdyby ho měl Kalous z gumy vyrobit, nebo Němcová šlohnout jako rohlík, případně by po fotrovi jistě Švarcchrmchrmberk doma našel Německý kříž ve zlatě!!!

    PCHE!!!
    • BRADY je současný skvost.Ale nezapomínajme,že před ním byl skvostem někdo jiný.
  • z bradyho udělali havloidi a sluníčkáři akorát návnadu a starý brady je znechucen, podveden, zneužit třema hajzlama ,jak píší v novinách 3H-halík, herman, horáček
    • Nemilý hajzle,nezneužij příležitosti.Pan Brady je veleobčan.Prožil to,co si my neumíme ani představit.Byl Čech a my jsme ho jako spoluobčana neochránili.My a s námi tehdejší mocnosti minulého století jsme mu způsobili velikou újmu.Ten plíšek na hrudi by byl minimem poděkování za újmu.Jsem potěšen,že od Zemana už nevezme ani piškot.
  • bude nová zavedená poučka a rčení. Přeci pokud je to ortodoxní lidovec, musí být zaručeně pravda to vyprávění o vydírání presidentem republiky. Ovšem pokud zaručení svědci odmítli potvrdit lidovecké bajky je tady nový rozměr celé Kauzy. Rozměr se nazývá Prolhaný křivák Herman. Profesionální lhář a překrucovač. Raketový vzestup je zaručeně vždy avízem raketového pádu. Danečku Danečku to bude ostuda až to všechno prskne! To dostanete na černý fráček celá ta vaše banda křiváckých černoprdelníků. A pak si zajeď za svými miláčky do Sudet.
  • Toto divadlo kolem daj-li mi medaili nebo nedaj-li mi medaili mne utvrzuje v mé dobré volbě prezidenta.
    • Slušný člověk se stydí v cizině hlásit se k tomu, že je občanem ČR, kterou vůči světu symbolizuje takové ožralé strašidlo plazící se před Putinchánem.
      • Já už slyšel v blízké cizině(Slovensko), jaké to sedí na Pražském hradě ožralé prase, styděl jsem se. Musel jsem vysvětlovat, že nechlastá celý den, jen ráno a večer. V poledne žere ovary a zapíjí becherem. Pak to tak s Peroutkou vypadá.
        • Simone, ty blbče ty jsi přejmenoval na Milana. Na tom Slovensku jsi byl na kriplkáře a nebo jsi tam ležel někde v sanatoriu připoutaný k posteli?
      • Na věčně vožralého zrzavého Veškrnu nemá, takovou ostudu ve světě už nedokáže nikdo udělat.
  • Otevřu radio a vyskočí na mě Brady, otevřu televizi a vyskočí na mě Brady, tedˇ abych se bál otevřít i popelnici. Ale vážně, kdo znal tohoto starého pána před měsícem, určitě Herman a jeho soukmenovci, jinak nikdo. To, že se oplzlo Herman rozhodl udělat radost svému strýci rozhádalo celou politickou scénu. Nikdo ale zatím neřekl, za co vlastně to vyznamenání má dostat. Lidí, co prošli koncentráky jsem znal poměrně dost, pracovali na šachtách, v ocelárnách i v zemědělství, ale nikdo z nich nebyl vyznamenán. Že by důvodem k vyznamenání byl odchod do Kanady. Vyznamenání Bradyho je plivancem do obličeje všem, co prošli koncentráky a zůstali doma budovat zničenou republiku. Oni totiž neměli vlivného synovce.
    • já se bojím otevřít brandy, aby ve flašce nebyl brady
      • Souhlas. Ale můžeš si otevřít TUZEMÁK. Ten nám z EUUSA povokují, pokud tedy nesedí v komisi EU zase ten Braddy.
  • Nenavrhnou ještě Bradyho na prezidenta? Já už bych se nedivil ničemu.
  • Misto aby se Brady otočil jakožto čestný člověk na podpatku ještě to zhoršuje.
    • To se těmto lidem vyššího věku stává.Každý slušný člověk by to udělal,ale Hermann se strýcem ne.Naplánovaná akce povalečů pražské kavárny.Neměl p.Hermánn již problám v minulosti jako katolický kněz? A potom na úřadu co by ředitel?Jak jsem napsal včera já chci řád pro otce také.Ten si ho zaslouží také,ale bohužel in memoriam, kdo v deformacii hodně řve ten ho dostane ,ale tady se něco pokazilo.Vláda je kolektiv a jako kolektiv má vládnout a pokud tady to není tak má odejít od válu v tomto případě od koryta.Rozhodně kandidáti na presidenta Horáček a nenápadně špitající dáma Jourová to nebude.
      • vanhorne
        "řád pro otce také.Ten si ho zaslouží take "
        Za to, ze byl bolshevik a slouzil v LM?.
        • Na ubožáka tvého typu se nedá reagovat.Nebyl bolševik,ani LM ale odbojář ,který byl rozvědčík ve známé partyzánské brigádě a nasazoval život pro parašutisty z Anglie a později pro utečence z německých koncentráků.Podívej se do zrcadla a dej si pár facek.Máš tam t,že by Tiscali až tak kleslo?
    • Čestný člověk se na podpatku neotáčí.Podpatek má jiný účel a význam.Proto je kauza "BRADY" tak složitá.Smeknutí klobouku Zemanem v prvopočátku mohlo naši republiku od ostudy ochránit.On to neudělal.Dopřejme mu následné smetany.
    • ale on není čestný člověk
    • Ale on nic nezhorsuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit