Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si her Herman zaplatil nějakého toho svědka, který mu vše potvrdí? Přece říkal, že tam svědci byli, ale že nechce nikoho jmenovat *3*
    • klikáčku čtveráčku ?
    • halóooo soudruhu BTW
      • Kvalitni Simon pracurak..hi..hi
    • bohužel pro vás smradlavý lháře a bolševiky mu to dosvědčil Babiš, co ty na to ?
  • Takže ty prolhaný žvástavý křivácký populistický lživý obludně amerikanofilně vlastizrádný zrůdy budou na Staromáku velebit toho debilního křiváckýho populistickýho lživýho imrwere vožralýho Vénu Chrchlu!!!
    To zase bude náměstí zeblitý!!!







    PCHE !!!
  • Kokoto Simon transka přitomen?
    • nonstop! *14*
  • Pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí *9*
    • Chrchlem ukradený slogan nikoho nebere. *5*
    • sitlof
      Zjevně to neplatí absolutně - v tomhle Tschechistánu obzvláště ...
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2748-bolsevicti-kadrovaci-z-neziskovek-odvolejte-haismana-nema-rad-migranty-novi-hostitele-parazitu-herman-a-lidovci-prebiraji-kavarnu-od-kalouska-zkusebni-utok-na-hrad-jako-ze-svejka-nedateli-stryckovi-medaili-dostanete-pres.htm

    multi-kulti neziskovky za naše peníze, tfuj...
    • A můžeš být v klidu, tvých peněz se to nedotkne, sociální dávky jsou z tohoto kšeftu vyjmuty. *3*
    • brzy vám ty ruskem placené weby plné lží vypnou ty Štrougale *15*
  • Idioot Simonovic, ta prakunda věčně připochcaná může jít tak akorát do prdeléé.
    • O tom kdo kam půjde ve svobodné EU ty nikdy rozhodovat nebudeš ruský pšouku *15* *15*
      • Játrovka přesně o tom rozhoduje za tebe svobodně Brusel *1*
        • trefně napsáno, za chvíli i na záchod budem chodit dle směrnic...některé tupé hlavy tak již činí
        • O tom si rozhoduji sám. Pokud ty jsi otrok a stále hledáš nějakého pána je to tvůj problém ruský prde *15* *15*
          • aha, takže ty už svého pána máš, gratuluji, příští týden si pojedeš vyfasovat slimáky na byt
          • no jistě svobodně jsi se rozhodl přijímat uprchlíky.jsi rád?chceš je za sousedy? *1* *1*
            • Jsem rád že se ti NATO nelíbí *3* Každopádně za NATO a EU prý podle Kalouska(jak prohlásil nedávno v TV) můžeme poděkovat Havlovi. *3*
            • Tvůj Miloš Zeman jako vůdce ČSSD sliboval lidem referendum ke vstupu do NATO
              Po volbách slib nedodržel a žádné referendum se nekonalo.
              Takže vy Zemanovci můžete v otázce referenda leda tak držet huby *5*
            • jo to už říkal chrchla za své vlády a vlády svejch kámošů .tato země nevzkvétá.přesto nedovolil na nic referendum *3*
            • Co si lidé zvolí to ve funkcích mají.
              Demokracie je o svobodném rozhodnutí.
              Pokud lidé volí moudře země kvete. Pokud volí špatně tak nekvete.
              To je odpovědnost lidí. Takže ji trapně nesváděj na Brusel *5*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418418-ukrajinsky-poslanec-oznamil-ze-vydelal-miliardu-jak-to-neumi-vysvetlit.html
  • Hlavně že ten ožralec Zeman vyznamená tu Hůlku, zásluhu má jen tu, že spolu chlastají. To opravdu není už normální. Zeman patří do Bohnic a ne na Hrad.
  • Nějak mi nevychází hlasování.. na příspěvek jsem zkusmo hlasovala, který jsem četla jako nový...mi to slušně poděkovalo a že prý jsem již hlasovala.../proti Ovaru.../ nic méně mi to nedalo a hlasovala jsem na stejný příspěvek jakoby v zastání se Ovara z Hradu a poděkovalo mi to za hlas a připsalo dva hlasy...takže , milí provozovatelé této diskuze, je to trochu divné, jestli to děláte záměrně, nebo se vám někdo do tohoto hlasování naboural, každopádně je to moc divné...
    • Ty Simone jsi podvodník s hlasováním, lžeš a kradeš v obchodech a ty máš tu drzost si stěžovat, ty teplá svííně. *16* *16* *16*
    • Nesnaž se rozumět ženám. Ony jedna druhé rozumí. A proto se vzájemně nenávidí.
      • pán je phylosof...
  • 21. října koalice provedla vzdušný útok dvojce letadel na obydlenou lokalitu v Daququ, kde teroristé z ISIL nejsou.

    „Podle svědectví místních obyvatel koalice si spletla pohřební průvod se shromážděním teroristů. Zahynuly desítky iráckých civilistů, včetně žen a dětí.

    Amisvině zase vraždili nevinné!
    • Až se začnou vraždit zloději jmen a nicků z tiscali tak dojde i na tebe ruský BTW prde *15*
    • Mě to už ani nešokuje *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit