Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud Evropa (a hlavně my) uznala Kosovo nemůžeme kritizovat Krym.
  • Všichni vědí, že jsem gay, jen ty to pořád řešíš, zvykej si že si budeš do smrti leštit párek a na Forejta se Zemanem jenom myslet, já si prostě užívám.








    PCHE !!!
  • víme, že jsi teplouš sajmone
  • přéééésně, homosexuálové na hradě už to hoblujou jako o závod, ale ty drogy se mi nezdají moc vhodné, snad to Zeman utne, Forejt to krapet přehnal, nechápu proč si ta hradní gay parta neleští úhoře doma *13*

    vivat Trump






    PCHE !!!
  • víme teplouši
  • Také stojím na straně USA, vždycky jsem za nima stál.
  • přééééésně, učitel českého národa je Stalin, říkal učit se, učit se, učit se








    YEAH !!!
  • Janošik přesně a dobře napsané
  • učitelku, hrozný diktátor. Pořád nám diktovala........sveřep....šakal....zav...le v...l.. na b...l....měs...c.
  • diktátoři jsou ty zrůdy v bruselu, ti nám pořád něco diktují, prašivci a z té jejich modré fašistické hadry s hvězdičkama je mi zle
  • u mě je Jánošík Stalin








    PCHE !!!
  • Pro někoho je diktátorem Lukašenko, Putin, Castro, pro jiného je diktátorem vedoucí činitel Saúdské Arábie, Turecka, Kataru a podobní. Záleží na tom jaký mají vztah k Východu nebo Západu.
  • sajmon, atlas *15*
  • víme sajmon, teplouš
  • soudruhu BTW ty na nic nečekej a koukej mrskat do práce, jsi tu už jako inventář ty ruský netáhlo

    a změna nicku ti moc nepomůže *15*
  • Nauč se atlas ,dějiny světa pak mrmlej nedouku
  • bezregistrace
    počkáme a uvidíme ...
  • Zavřete už tu držku Simonovic. Pitomec je tady pořád s jednou ohranou deskou a myslí si, že mu to vydrží na věčnou diskuzi, hovnožrout na věčný časy ... *11*
  • poslední diktátor v Evropě. Putler je sice také diktátor, ale není v Evropě, jeho říše je v Asii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit