Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je opravdu těžké převzít za svůj život zodpovědnost. Komunisti nám říkali co je dobré a co ne, co máme dělat, kdy to máme dělat a hlavně kde a s kým to máme dělat. Kdo byl takto vychován čeká, že dnes to bude také tak a dobré rady soudruhů nepřichází.
    *13* no a co teď.
    Nikdo už nám neradí, musíme převzít za sebe a své blízké zodpovědnost a dost se otáčet, aby bylo dobře. Na co je hlupákům svoboda, když nemají co žrát .Vždyť jen chtějí to co mají ostatní, jen trochu pozapomněli, že si na to musí nejdřív vydělat. Tak nezbývá než závidět, osočit všechny, kdo něco mají, že kradou a podvádí, protože jejich mozek si nedovede představit, že k tomu lze přijít pomocí tvrdé práce, úsilí a nápadů dotažených do konce.
    Jo a Rusák ? Ten je dnes blahem bez sebe, pomáhá mu armáda podlézavých blbců.
    Na co hlupákovi svoboda, volnost, otevřený svět plný možností, když je jen malý hloupý tvor
    který jen jí, kálí, dýchá a spí a víc už jaksi nezvládá. Byl jsem v Rusku třikrát na práci jako student a jednou jsem dokonce skupinu vedl. Obyčejní lidé jsou srdeční, ale pokroucení komunisty a jsou neskutečně zanedbaní jak duševně, tak i morálně. Jejich "kultůra" je žalostná a o to víc s nimi jejich mocipáni manipulují. O pánech a jejich slovech nepochybují, chtějí přežít. Pokud tady čtu slinty o Havlovi, zlodějích, ukradených miliardách a ukradených světlých zítřcích nedivím se. V letech která končila osmičkou utekli ti, kteří něco uměli a mohli, zústali jen ti méně odvážní a ti více hloupí. Těch je tu bohužel šedá většina.
    Jsem rád, že žiju ve svobodné zemi, kde Rusák velí jen agentům. Mám dost na slušný život a ještě zbyde na potřebné. Jen se bojím, že přijde další rok s osmičkou a budu muset taky odejít, už nejsem žádnej mladík. I když koule, koule ty furt mám. Tak půjdu.
    *2*
    • Libore, všechno to mohu potvrdit. *2*
    • tak čau, hlupáků máme, že bychom je vyvážet mohli
      • Už tě vyvezli, nebo tě ruská armáda zapoměla ???
  • "se sovětským svazem na věčné časy,a nikdy jinak!"..vždycky jsem nad tím heslem kroutil hlavou a dnes na stáří jsem ho pochopil! vs není,rvhp není,sssr není,s ruskem nesousedíme,ruská vojska tu nejsou a my pořád meleme o rusku,vášnivě,s láskou či rozhořčeně,každý den v telce na internetu,o munilosti,o přítomnosti,prostě fakt jsm es tím ruskem na "na věčné časy", mám příbuzné ve vídni a tam o rusko se nikdo nijak nezajímá,ikdyž ruských,kazašských,gruzínských aj. firem je tam dost,a když vídeňáci přijedou k nam tak kroutí hlavou: "co furt s těma rusama máte?"
    • oniRusové naší láskou v roce 1968 zhrdli, proto ti, kteří ještě nevyrostli duševně z dupaček, pořád truchlí a vyčítají- Dospělým se to nestává
      • Je otázkou, zda Rusáci již opravdu "dospěli". Stále jsem ve velkých rozpacích ...
  • kdy budeme vzpomínat oběti našich okupantů po světě (Afganistán, Irák, Jugoslávie....) taky by si to zasloužili a možná víc než to naše bebí
  • Nebyla to zadna okupace. Proste SSSR mel na uzemi Ceskoslovenska svoje vojinske zakladny, ale se souhlasu vlady Ceskoslovenska, a na zaklade Varsavske smlouvy.
    • To je vysvětlení jako noha. A spíte dobře , závratě nejsou ?
      • Závratě prý nejsou. Ale prý časté halucinace jako důsledek fetování marxleninismu a ruské propagandy.
  • !!!
    http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/ceskoslovensko-1968-promysleny-plan-zapadnich-tajnych-sluzeb.html
  • Se vstupem vojsk Varšavské smlouvy jsem tehdy nesouhlasil a podpsal jsem několik rezolucí,co uvedené odsuzovaly.Ke svým podpisům jsem se hlásil i v době,kdy se jiní podepsaní k uvedenému nehlásili.V takzvaném obrodném procesu vykřikoval v televizních novinách jeden občan,že komunisté jsou zločinci a podle toho je třeba s nimi jednat.Mysím,že uvedené mělo na vstup vojsk větší vliv,než kdyby klečel Bilak se zvacím dopisem před Brežněvem na kolenou..Po dalších zkušenostech s vývojem v Česku,pokud by takzvaný obrodný proces pokračoval,tak by brzo na tribunách vystřídal Dubčeka Havel,Klaus,Zeman a podobní darebáci.Takže dnes už jsme mohli mít dvacet roků po státním bankrotu.Takto nás státní bankrot,pokud národ nevykope lumpy u koryt,teprve čeká.
    • Copak, copak . Katovské mučírny a dobytčáky do Izraele dnes s nebudou ??? Tolik jsem se těšil.
      • Dočkej času,jako Jarda Klasů.Zatím si můžeš dávat revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným doma denně cvičit.A to prtoto,až nás národ zavolá do ulic už jsi měl v rukou ten řádný revoluční švuňk..
      • *1* *1* *1*
  • Soudruzi, pochopte laskavě , že čím víc si budete vy stěžovat na současné poměry tím líp. Žádné zpráva nemůže být lepší než když vy začnete bědovat nad důchodem , nezaměstnností, drahotu , exekutory a poplatky u doktor a co já vím co vše dalšího. Jo, rozkradený stát a zánik sociálního státu , to chybělo. Tak se snažte , čím víc, tím líp . Všichni slušní lidé z toho mají děsnou prču jak si stěžujete.
    • Chce to krutou revoluci.Pak hned důchodcům zrušit volební právo,se zdůvodněním,že toho ,za svůj život,budoucím generacím zkazili dost.Pak urychleně přejít na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.To znamená,že každému důchodci,který pomáhal lumpům ke korytům a stávající kapltalistický svinčík nainstalovat a nic neudělal proti,bude vyplácen zasloužený a spravedlivý důchod ,jedině na holý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví budou mít uvedení zlumpačelí důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Tak zbydou peníze na splácení starými lumpy nasekanách dluhů.Bude to chtít též tvrdé znárodňování všem,kteří od údajné revoluce nahrabali.Včetně znovuznárodnění majetku restituentů.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.Protože ti co, díky lhostejnosti společnosti, nakradli miliardy,s nakradeným zdrhnou,tak zbývají jenom důchodci jako kádrová rezerva na splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Když nechali důchodci lumpům u koryt vše rozkrást,tak budou prostě sušit hubu.Mladá generace si nadále na debužírování důchodců dlužit nebude.To si raději začestprácuje.
    • Tecko ,otravo,jdi s temi blafy do kadibudky.Zase ti nesedly leky,ze?Ted klikej ,jak o zivot.
      • Copak, snad se vás to netýká ??? Myslím , že sem chodíte tak často, že víte , že já neklikám .
        • Herman ,pokud nejsi tecka ,Sorry;ale TECKA zadela /nemohu to napsat jadrne Cesky/
          kazdou diskuzi na jakekoliv thema ,a ani chudak nevi ,jak je hloupy a trapny.On totiz zapomina
          svuj NICK a krade vsem ostatnim a pod nimi pise.Muj si tez parkrat privlastnil,ani mu nevadilo,
          za me chybi hacky a carky .Takovy je INTELIGENT.
  • Česká republika si připomíná 46. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa v roce 1968.a za chvíli budou volby :-))To jen tak na okraj. Super, letos to bude 28 let co začalo totální vykrádání státu ,kdy každý z nás byl okraden o více než 300 000Kč, nehovořím o vyrobení armády nezaměstaných, bezdomovců, chudých,..za úšklebku z tribun zloděje,podovdníka,lháře a zkorumpovaného člověka Havla a jeho kumpánů:-)(viz.Čarnogurský)Letos to bylo 10 let od vstupu do NATO a zahájená pomoc ve vyvraždování cizích národů za což nám budou děkovat generace jejich příbuzných,pozůstalých-máme se na co těšit.Ovšem pod hesly neseme Vám svobodu a demokracii na Vašich hrobech.Podařilo se nám takto osvobodit na milion lidí z nichž jsme pomohli vyrobit mrtvoly, mrzáky, vdovy, siroty a bezdomovce, dalších 5 milionů je bez střechy nad hlavou:_))Jinými slovy , toto bylo oddáleno o 20 let.....:-))
    • V r. 1968 to byla okupace ruskými nájezdníky, které nás znovu uvrhla do ruského otroctví a zadusila touha našich lidé po svobodě. Rusové se z nás Evropanů snažili udělat Asiaty, jakými jsu sami.

      Pokud jde o vyvražďování, v tom vede komunismus, který uvedli do praxe právě Rusové. Komunismus má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých !!! A některé prameny uvádějí i dvojnásobek.

      Reagovat na ostatní plky by byla škoda času.
      • vaše informvanost je úžasná, Rusko je největší evropský stát - to ví absolvent speciální školy
  • Rok 1968 měl být začátkem návratu kapitalismu,největšího zla na světě,to se nepovedlo a proto musela přijít sametová revoluce.25 let kapitalismu u nás je cestou k nezaměstnanosti,bezdomovců,korupci,zločinosti aj.
    • Ten tzv. "kapitalismus" si vymysleli komunisti na strašení lidí. Nic takového neexistuje, protože člověka nelze redukovat na pouhé "homo laborensis", člověka pracujícího. Ve společnosti působí i jiné faktory než jen tzv. "ekonomické vztahy".
    • Nikoli, konečně je dobře na světě .
  • Moc dobře si ten rok pamatuji.Bylo mi tenkrát 22 let,když tudy jezdily tanky.My na ně hrozily pěstmi.Několikrát se stalo že tank zastavil a voják nám vysvětloval že nepřijeli ubližovat nám obyčejným lidem ale zabránit naším mocipánům od převratu,který tu chystají.Taky si pamatuji že jezdili s otevřeným krytem a na řidiče bylo vidět.Když mi někdy ujel poslední autobus,šel jsem na stopa.Vojáci v autech mi vždy zastavili a ještě se mi omlouvali že oni za to nemohou.Měli tenkrát ti vojáci pravdu.Ten převrat přišel v roce 89.Všechno se rozkradlo a svoboda slova?Zkuste někde něco říct nahlas a jste bez práce,protože nebudete moci splácet půjčku přijde exekutor a jste bez střechy nad hlavou.Tak dopadl můj syn.Podotýkám že v KSČ jsem nikdy nebyl.
    • Další hlupák co si vzal půjčku . Nojo. vobyčejnej člověk .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit