Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???
  • A dál psychopate!
  • Vykuř soudruhu a utři si hvězdičkovo-pruhovaný lejno z huby, když na mě reaguješ, smrdíš!
  • Soudruh svým uvažováním také uvízl v dobách maj.Teraskiho? Pokud je to oficiální propaganda Putinovy věrchušky, jako že s velkou pravděpodobností ano, tak by to byl pokrok. Znamenalo by to, že ruské myšlení se z 19.století posunulo do poloviny 20.století.
  • Ani 101 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš milovaný Vůdce Putin!
  • Copak asi ti amrdólové Kubě nabídnou? "Demokracii" nebo hospodářskou pomoc? Prašť nebo uhoď, v obou případech tam budou chcípat lidi, buď kulkou, nebo hlady!!!
  • Ani 100 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš všemi mylovaný Vůdce nadsoudruch generalisismus Putin!
  • Obama zabije dvě mouchy jednou ranou. Ve jménu své taktiky na Kubě uspořádá cestou svého velvyslanectví "Majdan" na svržení vlády a zároveň odvrátí umístění ruských zbraní u svých hranic.Kdo tomu nevěří ať se podívá na stále stejný scénář historije špinavé hry USA a má jasno i pomaleji myslící.
  • Dle tvého soudu soudím, že máš ukradený mozek.
  • Dle + bodů soudím, že jde opět o ukradený nick.
  • A bude se rozkrádat a tunelovat...... Navrhuji tam poslat pár poradců v čele s Klausem.
  • Myslíš, že tam nacističtí agenti KGB, placení nacistou Putinem, něco takového vyprovokují?
  • A co na to lžou nacističtí kolaboranti z KSČ?
  • Česko dělá ventilátor v serverové skříni že tam není:-)
  • tak to aby se kubánci připravili na havanamejdan
  • Tohle snad dá http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html
  • Prosím Vás v tomhle se jiřik nevyzná *3*
  • http://www.usdebtclock.org/
  • To je jasně vidět na dohledatelných číslech zadlužení, ale já Vám to hledat nebudu, je to naprosto zbytečné! Jste jen blb co bez důkazů a podkladů žvatlá jeho nesmysly a myslí, jak je inteligentní, mě ale není 15 kapišto dobytku!
  • Dobře dělají. Ten zakomplexovaný fašistický skřet z Kremlu se jistě chystal poskytnu Kubě bratrskou pomoc. Místo toho, aby se staral o zemi, které presidentuje a přesvědčoval obyvatele, aby hospodařili a snažil se chovat jako v 21.století. Místo toho se trpajzlík chová jak mongolsko chazarský nájezdník z minulkých století. Doma bo.del, ale furt strá rypák někam jinam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit