Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsou problémy,celá evropa je zavšivená islámem a tady se řeší takové prkotiny,však on vás islám vyléčí,to na problém s tamponama nebudete mít čas
    • souhlasím
  • Co by mne potěšilo , kdyby se fem. zapojily do vyhnání slimáků z evropy jinak jim jejich hnutí bude velice rychle zrušeno.když už jsou ti naši politici pitomí tak alespoň ženské by mohly něčeho dosáhnout. *3*
    • Feministky by si měly uvědomit, že pro slimáky je ženská nesvéprávný tvor, který nemůže o ničem ani o sobě rozhodovat.
  • Mějme strpení s feminismem. Historie se dokázala vypořádat s horšími záležitostmi.
  • Obrázek jasně dokazuje, že trenky Semjona Gayínka jsou demokratické!!!
    CHICHICHI jsem já to ale čtverák!!!
    YEAH !!!
  • feminismus a s ním spousta dalších -ismů přispívají akorát tak k chaosu a problémům
  • Demokratický trenky na obrázku jasně ukazují jakej tlustoprd je Semjon Gayínek!!!
    Teplej tlustoprd!!!
    WOW !!!
  • feministky nejsou lidi, ale feministky.
  • Nechápu, proč by tampony a podobné produkty neměly být s DPH. Copak toaletní papír je bez DPH? Feministky řeší celkově pouze hlouposti, které se týkají pouze žen. Rovnoprávnost a spravedlnost jim je ukradená.
    • Taky mě to napadlo. Je ovšem pravda, že místo toaletního papíru mohu použít Haló noviny, ty jsou snad bez DPH a feministky místo vložek mohou použít trs trávy, to je přijde ještě levněji. Byly doby, kdy žádné vložky nebyly a používaly se hadry, které se po "použití" vždy vypraly. A není zas až tak dávno.
      • Použití Halóóó novin je samozřejmě správné - k ničemu jinému se ten štvavý plátek zločincké partičky KSČ(dnes se směšnou příponou M) samozřejmě ani nehodí - i když v dnešní době??? - no my co pamatujeme rudé právo - obsah stejný, papír stejný, jen jsme o pár let dál a mezi lidmi, ne v komouš-fašistické rezervaci.
        Pro ženy je však snad již čas poněkud dále než za komoušské éry, proto jako v podstatě nezbytná hygienicko/zdravotnická pomůcka (podobně jako dětské či gerentoligické pleny) bez DPH určitě. *3*
        • je to nelogické používat "gerentoligické pleny" - nauč se psát magore.
  • kalhotky simči k.
    • To je i můj názor!
  • To je naše Simonka a její luxusní bombarďáky. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit