Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Společnost, která se nedokáže postarat o své děti, nemá budoucnost- Vladimír Putin
  • hlavně trpí když chodí do bazénu s muslimama
  • To je ale blbá otázka. Každej normální omiletej kluk, když si přečte ty multikulti bláboly o čmoudech, musí zákonitě dospět k jasnému závěru, že bude v brzké době obohacen dobře živeným, zdatným a úřady prohlášeným za nezletilého, třicetiletým migrantem. *11* *12* *16*
  • Zeptejte se čapisrala, má s tím osobní zkušenosti *4*
  • A divíme se tomu moc? Doma není dohromady žádná výchova, dítě nemá žádné úkoly, ani povinnosti, nic se po něm nesmí chtít. Napomenout znamená stresovat dítě, tak radči nenapomínat, o úměrném trestu už nemluvě. A pak: ví dnešní kdlu nebo děvče, kdo je otec a kdo je strejda? Kdo je maminka a kdo je přítelkyně táty? Co vidí a vnímá dítě doma? Je normální, když matka střídá partnery a nutí děcko, aby jim říkal i"táto"? Je normální, když děcko žije ve stínu nebezpečí rozvodu či rozchopdu rodičů, přestože je chce mít bytostně oba spolu? A pak si je budou půjčovat jako kardáč na boty podle ustanovení soudu. HANBA DOSPĚLÝCH !!! A bude hůř, protože zmetky lidského myšlení či nemyšlení povyšujeme dokonce na zákon: Nedovedu si představit, že bych jako kluk vyrůstal se dvěma táty, nebo dvěma matkami! Kdy už konečně někdo řekne nahlas: žádný pokrok, ale zvěrstvo, úpadek, král je nahý. Jací budou tihle kluci či děvčata v dospělosti? Duševní a psychické trosky? Co dají a jak vychovají svoje dědti, budou-li nějaké mít? Komu to dáme za vinu ???
    • Přesně popsané.Proto se tady snažím bojovat propti tomu havloidnímu šmejdu tady nastoleném a všude propagovaném a zejména,když se tady schvalují zbytečné organizace typu OSPOD,soudy,které neznají práva rodin a naopak dávají zbraň proti mužům různým zlatokopkám apod.I duševně nemocným ženám.Nikdo se neptá proč muži těmto ženám odmítají platit alimenty?Každá žena pokud bude chtít platbu od manžela nebo přítele bude muset předložit DNA ,že je jeho dítě a to samé můž.Jinak neplatit!Mám tento problém v rodině,proto připravuji velký bum ,aby slavné úřady přestaly žvanit a objektivně konat.Ty demokratické deformované ženy pokud nmají IQ menší než 30 tak jsou alimenty pro ně bezpracnou obživou a zejména v oblastech,kde byl zničen průmysl zejména na severu Čech a Moravy.Kapišto a tyto ženštiny se stahují do velkých měst a starat se o rodinu je pro ně sprosté slovo,že tzv.celebrity?
  • To už se ví dávno. *1* *1* *1*
  • ... odkopnutý přiblblý primitiv, to jsem celý já, ale moje kriplkára je F1 mezi jinými :)))
  • ... napiš místo a čas, urnu pro tvůj smradlavý popel dovezu, chudáku :)))
  • Protože potřebují naplácat přes prd...l a pořádně makat. Ono je to přejde.
    • Doma visel ve skříni řemen a ve škole byla rákoska. A stačilo jenom vědomí jejich možného použití v případě potřeby. A dneska se nelze na spratky ani křivě podívat natož je napomenout. A svůj pokoj jsem si musel luxovat a uklízet.
      • ... a nezbyl ti zjevně čas na intelektuální průpravu, moulo :)))
        • ... málo mě řezali, tudíž moje intelektuální příprava přišla vniveč :)))
          • ... jsi hlasující nevzdělaný zakomplexovaný nemytý odkopnutý přiblblý primitiv :)))
  • ... dva blázni zase jednou doložili svou úroveň primitivního póvlu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit