Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovčáček to nemá lehké *11*
  • myslím, že ho před audiencí vycévkovali a vypláchli žaludek, jistota je jistota
  • *15* *15* *15*
  • nikoho nezničíš Gayínku, ty jsi blb!
  • nemysli na něj, celá ČR za tebou stojí, to že ti nějaký Gayínek zničil život je nám líto *13*

    dearputin.com
  • však se nedivím když tě imervére redakce banuje *15*
  • vanhorne
    "probírat ty své dětské obrázky z PC"
    Ze od toho upustil, za to mu byla udelena vyjimka a nemusel couvat kdyz skoncila audience. Skoda, mohla to byt zajimava podivana, kdyby couval a nedocouval.☺
    God bless Her Majesty Queen Elizabeth II, Queen of Canada.
  • Zaplať panbůh, že Ovar královnu nezeblil.
  • A vystačí si sám teplej Semjon Gayínek, sám tu dělá návaly blbeček postiženej!!!








    YEAH !!!
  • Jó chlastat a blejt...
  • neplakej ty ruská fňukno
  • Je ti teplo úchylnej Simone?
  • Uf, oddychla jsem si, myslela jsem, že bude Zeman s panovnicí probírat ty své dětské obrázky z PC
  • Veškrna byl přímo alkoholický imperátor a démon. Často zvracel. Zajímavé je, že si toho nikdo z "inteligentních" novinářů ani z dalších "kultivovaných" a vážených osobností nevšiml. Jo to když si dal jedno pivo k obědu Zeman, tak to bylo povyku a dementních žvástů.
  • Prezident Zeman si Číňana vedle sebe ve zlatém kočáře nevozil, Britská královna Alžběta ano, tak nevím, jak to s tím podlézání vlastně je!
  • Břešťan je kretéén. Tahle věta mi za ban stojí. Přitom kretéén je spisovné slovo, žádný vulgarismus.
  • Ty si student Sajmone? Třetího věku?
  • Jen aby se Zeman nezeptal paní královny, jak je na tom s prostatou, zda ji má také jako panic?
  • Jdu po dlouhý době náhodou kolem, nakouknu .... a samozřejmě teplouš Semjon Gayínek zase perlí!!!
    Opakuje tady ty svý tři věty co opsal od blba Cíglera a je šťastnej!!! Inu postiženej blázen z ústavu pro choromyslné!!!







    YEAH !!!
  • Taky doufám, že stolici, moč a to třetí udrží v útrobách před královnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit