Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jako vždy se najdou hlupáci, kteří jim dají svůj hlas a prodlouží jejich setrvání v blahobytném nic nedělání za pěkné penízky. Jsou to většinou lidé, kteří mají radost, když mohou škodit těm , kteří za celoživotní práci živoří za důchod 10 000,- a jenom závidí nepřizpůsobivým a migrantům jejich peníze. Poctivost se zkrátka v našem státě nevyplácí. A tak dejte svůj hlas Kalouskovi, Bělobrádkovi, Gazdíkovi, Jurečkovi, Hermanovi, Fialovi s celou tou bandou ODS a všem ostatním, kteří vědí hlavně to, jak si zařídit svůj blahobytný život. Kázat vodu a pít víno dokáže každý. Udělat něco pro ostatní málo kdo. *16* *16* *16*
  • chtěl bych je vidět nahé jak se hádají o rozpočet
  • Chápu, že nejste ornitolog a je pro vás pták jako pták. Nestalo se náhodou, že by jste zaměnil vránu a straku?
    Protože z té fotky v článku se mi jeví, že straka ke strace si sedá, ... ke zbytku výhrady nemám.
  • by byl skoro úplný. Chybí tam Marek Benda za ODS. A měli bychom pohromadě aktuálně ten největší zdejší odpad, který se snaží pořád udržet u korýtka, být viděn a chce být volen. Těžko kdy zavadili o pořádnou práci. Nikdy nezajdou mezi lidi.Pozor krom Kalouska.Ten chytl jednu facku v průjezdu u sněmovny a jedna visela ve vzduchu při demonstraci, před jeho tehdejším ministerstvem.Diskutovat s těmito pacholky je naprosto zbytečné. V česku se prostě lískáme.....
  • Dvě skutečné politické mrtvoly Kalousek a Bursík se před svým odchodem z politiky sešli,aby
    na smetiště dějin odešli společně.Nemaji si co vyčítat,oba napáchali těch škod víc než dost.
    Nelze je nazvat jinak,než politickými zločinci.
  • I tak se tam nedostanou.
  • trefa *15* *15* *15* *15* *15*
  • můžeš volit koho chceš, tady nejsi v Doněcku kde jsi měl při volbách průhlednou urnu, nezakrytý hlasovací lístek s velikostí písma XXL a ruského vojáka s kalašnikovem za zády
  • proč bych podával trestní oznámení? Já si vážím toho že se nenechal uplatit a sám poctivě vlastníma rukama si všechno nakrad. Máme svobodu a demokracii, nebudeš mi zakazovat bolševiku co mám říkat.....s tím máš utrum soudruhu.... *8*
  • můžeš podat trestní oznámení, jestli ne tak drž kušnu *15*
  • nikdo tě nenutí je volit senilní bolševiku, máme demokracii
  • LES a TOP 09 jsou nevolitelné politické subjekty.
  • Musím souhlasit. Kalousek je náš nejpoctivější politik. Zatímco jiné se nechali zkorumpovat a přijímali úplatky, Kalousek nikdy od nikoho žádný úplatek nepřijal. Vše si poctivě ze státní kasy nakradl sám...... *6*
  • nemohu nesouhlasit, fenomenální myšlenka *3*
  • Ano bude, ve své honosné vile kde bude flákat drahou prostitutku a ty bolševiku si budeš mastit šuldu zde na Tiscali *15*
  • jdu náhodou kolem a těším se až prezident Zeman dokončí s panem Mynářem ten kšeft pro Azerbajdžán
    celá ČR z toho bude mít prospěch a také to podpoří fenomenální projekt BRICS







    PCHE !!!
  • No teď mi to došlo!!!!! Děkuji Vám za Váš postřeh o státním dluhu!
    Tradiční strany nám vycházejí vstříc, jak jen mohou. A my nevděční jim nerozumíme.
    Stále křičíme že to číslo vyjadřující dluh má být menší, má byt nejmenší jak jen to jde. A oni, chudáčci nevinní to číslo ve svých podkladech mají zapsáno s mínusem a -2 je méně než -1. A to přesně dělali. Vždyť oni tak svědomitě plnili naše přání, oni se vždy tak snažili *1*
  • JEN POČKEJTE AŽ NASMAŽÍM KOBLIHY. Pak můj pán Kalousek vyhraje s devadesáti procenty hlasů volby a NASTOLÍ TOTALITNÍ DEMOKRACII. Pověsí Komunisty a Babiše. Pak sníží státní dluh ze dvou bilionů na čtyři biliony a vám ch...tro rozešle složenky s třemisty tisíci. Už je tiskne. Já vám ukážu. UŽ VÁLÍM TĚSTO...!!!!
  • Koukám, jak Kalousek stále vyvolává u rudokožců děsivé sny. Takže už vím koho mám volit.
  • Tak schválně. Proč odmítl kandidovat? Asi proto, že v té době ho osvítil duch svatý a naznačil mu že je to zbytečné, neboť jeho hvězda nezapadla za obzor, ale vyhasla.
    A ač je vám po tom kulov_ tak jsem konstruktér v mezinárodní strojírenské firmě. A nejsem levičák ani pravičák, jsem realista. Předvolební výkřiky bez obsahu mne neoslovují. Preferuji rozhodování na základě faktů. A ani p. Kalousek ani p. Bursík nějak žádná fakta nesdělují podobně jako šéf ODS, který se naposled zmohl na zbožné přání, že Babiš nesmí být ve vládě. Jinak tradiční sliby všech, že budou nižší daně a míň úředníků, apod. nesmysli nepokládám za fakta ani zbožná přání, ale za trestuhodnou lež.
    A co vy, když vyzíváte lidi aby zveřejnili svoji profesi? Máte na to se přiznat k té své?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit