Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oddělí zrno od plev a poctivce od zlodějů. Kdo podnikal poctivě a platil řádně daně, nyní ušetří na DPH. Jsou to jednoduché počty. Možnost volby je tu vždy, komu se to nevyplatí, může jít dělat něco jiného, pracovních míst je momentálně dost *3*
  • Babiš řekl, že máme sledovat ty, kteří zdražují, já bych dodal, že také máme sledovat ty, kteří dostávají nejvíc dotací. Ty také jdou z našich daní. *14*
    • protože cikáni žádné daně ze socdávek neplatí *5*
  • U nas v hospodě již EET běží ve skušebním provozu měsíc a bez problému,takže brblají jen podvodníci a zloději,kteří své hosty okrádali.Je třeba na takové lidi zavezt tvrdou ruku a takto okrádáním a obohacovaním udělat konec.Babišovi držím palce a těším se na pád Sobotky,kope si hrob pro sebe i ČSSD už dávno
    • josef.servit.9
      Pane Chalupa Babiš vás má u prddelle. Už to jede, vymyslete něco jiného.
    • Frede a proč by to nemělo fungovat? Já žádnou hospodu nemám a stejně brblám to jsem podvodník a zloděj? Nezlob se ty jsi blbec. Pokud nenaklepu blbou cenu do počítače, tak tam prostě nebude. Nic se nezměnilo proti dřívějšímu vytisknutí účtenky. Tady jde přece o to, že stát bude mít naprostou kontrolu nad tím v jakém oboru se nejvíce vydělává. Toto je pouze začátek 5% podnikatelů a na konci budou všichni připojeni na EET. Co to je okrádání a obohacování? Kdo koho okrádá? Nic se nezměnilo, pkud budu chtít něco prodat bez dokladu, tak to udělám a žádný EET mi tomu nezabrání. Babišovi drž palce protože tento člověk dostává miliardi na dotacích od státu bez práce aby hnul palcem. Babišovi platíš za každou hloupost s toho co si koupíš jenom aby on svou nenažraností měl více a více. Tady je vidět, že ty jsi nikdy nepodnikal a nepodnikáš. Babiš to postupně všechno zdražuje jenom aby on měl víc.
    • Navíc se žádné daně nevyberou protože s příjmy stoupnou zároveň i výdaje jediným výsledkem EET bude to že ti nejmenší skončí a ti ostatní zdraží .....no alespoň se ČNB konečně dočká té inflace ....
      • víme shapirův sajmone
    • děkujeme za reklamu na EET *3*
      • ma pravdu lidat vas je treba svoloči česka- od te posledni luzy v montovne ty hlavne tam se krade a okrada nas zamestnavatele takoveho ceskeho odpadu budte radi za minilani mzdu nikde jinde vam tolik nedaji vy solviny a šmudlove od malty *12*
  • Babiš si bere příklad z balkánu, co to má znamenat? To chce říci, že se český lid chová jako nějaká muslimská komunita? Babiš nás srovnává s balkánem to chce aby jsme se někam stěhovali? Připadá mi, že Babiš se srovnává s Hytlerem, který chtěl český národ vystěhovat do Argentiny.
    Na co platit daně? Stát mi dá barevné papírky řekne jdi makat a pracuj 40 let. my ti budeme brát 40 let to co jsi si vydělal a až budeš mít důchodový věk, tak nic nedostaneš protože jsi si málo spořil. Co to je za lživý prolhaný systém jeden v rámci zákona okrádá druhého, dělat na druhé co nechtějí nic dělat, co je úředníků co nic nevytváří!!! Přehazují v kanceláři papír z jedné hromady na druhou. Od Babiše jsem neslyšel poděkování k podnikatelům, ale naopak jsou to zloději, to samé jako Mládek podnikatelé jsou paraziti této země. Tito dva politici jsou u mne vyžírkové nemakačenkové jenom plácání velkolepou a prolhanou hubou.
    Včera jsem psal Babišovi trvalo mi to 5 hod. než jsem se spojil s internetem, bydlím v centru města a signál k připojení je přetížen. Jsem zvědav co budou dělat podnikatelé co se nepřipojí.
    Babiši vem si rozum do hrsti a dej si ho do mlýnku semlít protože ve tvém věku již rozum nedostaneš.
    • česka svoloč nema co resit kdo ji kde pasuje- ceskej narod je jen banda ubrecencu, ulhancu a podvodniku nejvic ve sfere pracujici luzy tvrda ruka na vas moulove z fabrik neschopni *12*
    • sajmon
  • Myslím, že by to měl Babiš odpískat, než se stále o něčem handrkovat s tou zubatou pleší...
  • Tak co, budou koblihy nebo nebudou? Už to nějak dlouho trvá a koblihy nikde.
  • Žádné slibované miliardy do státního rozpočtu to nepřinese, leda tak vlnu nezaměstnaných které bude stát živit! *16* *16*
    • nezamestnany je jen rozmazleny a liny. prace je hodne ovsem ja jako majitel fabrik tezko zamestnam kdejakou spinavou solvinu nebo umaštence ze stavby dyt vy nic neumite poradne jen brečet to jo to jste hvezdy vy moulove cesky *12*
    • Přesně tak. Ještě dodám + spousta pořádně nasratých lidí...

      Koblihář nedělá nic pro voliče, vždy jen pro svůj prospěch. Bude mít přehled kdo, kde a kolik vydělává a na čem ...
  • https://www.novinky.cz/domaci/422027-obri-americke-vyzvedne-drony-zacnou-letat-i-nad-ceskem.html


    Opravdu v naší zemi o něčem rozhodujeme?
    • Jen ať lítají!!! Zatím tady nejméně dvě stovky ruských serverů šíří Putlerovu fašistickou propagandu a pitomé ovce jim na to skáčou. Ale všeho do času: Byli i jiní kdo chtěli vytvořit velkou říši, Napolenon, Hitler... a jak skončili...
      • 200 ruskejch serveru jde vypnout.ale ne my si jen popláčem a zanadáváme.holt někdo umí druhej jen čumí
      • víme sajmon, -100
    • http://zpravy.idnes.cz/kyberarmada-ochrana-internetu-deu-/domaci.aspx?c=A161128_205932_domaci_ekl
  • Kalousek je korunovaný blb. Ve škole nás učili co znamená zásada prvního dojmu. Ta zní- z dálky vypadal jak blbec a když přišel blíž, tak to byla pravda.
    O Kalouskovi se nedá říct nic pozitivního,stejně tak i o TOP09,která spěje úspěšně k svému zániku.Dnešní průzkum to potvrdil - TOP se mění na STOP.
    • je to politická troska a ostuda TOP 09
    • Tak se nedívej do zrcadla, mohl bys také mít první dojem.
  • ... mnohem dříve, než Babiš propadne panice, bude redaktor Chalupa ministrem vnitra :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit