Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... debílek BIJEC nikdy nepochopí, že píše o svých poměrech v noře, ale i tak dostane :)))
  • ... primitiv BIJEC si může pochopitelně při svém IQ do 10 myslet, že mě zaměstnává :)))
  • jediné co stoji za informaci

    https://www.novinky.cz/domaci/410890-zemrel-demeter-senicky-jeden-z-poslednich-bojovniku-od-sokolova.html
    • ... tak píše jenom úplný primitiv :)))
  • ... vše je v lajně, největší pitomec na netu BIJEC mi dál zobe z ruky dle plánu, super :)))
  • ... BIJCI nedochází, že jeho dny jsou sečteny a záhy pozná nepoznanou bolest blba :)))
    • cha cha hi hi tak to se ti mimořádně povedlo. Moc povedlo! Bojím bojím.Už tady chátra dlouho nepohrozila.Strach naháníš možná tam doma ve chlívě.Mezi prasaty jsi šéfem.Tady jsi prd.Smrdící bezmocný povl.
      • ... a co tvůj pořád primitivní pravopis, primitive, recese dinosaura?
      • ... přesně o tom jsem vždy snil, aby primitiv jako ty místo spánku blil :))
  • https://www.novinky.cz/krimi/410947-zpravy-o-hrozicich-teroristickych-utocich-nejsou-pravdive-upozornuje-policie.html
  • ... jsem frajer, veřejně ohlašuji, že zbavím svět nejprimitivnějšího ubožáka na netu :)))
    ... odměním se velkoryse za informaci, ve které noře primitiv ojíždí mrtvolu své matky
    ... samo budou orgány zrovna na dlouhé svačince, degene, nechci nespat ve tvé kůži
  • vivat Erdogan
    • od té doby co turecký generál zjistil, že má za vším prsty CIA stojím za tureckým lidem
  • ... Jégla by byla škoda i jako prodejce na vietnamské tržnici se zeleninou :)))
    • zato tebe lze utratit jako potkana.Nikomu nebudeš chybět.Prostě hnůj.
      • ... součástí mého plánu je tvé trapné šmejdění zakomplexovaného primitiva všude, blbe :)))
  • Tak jsem zvědav kdo bude učit tu lúzu zafačovanou rovnoprávnosti žen *4* Žena je pro ně méně než PES! Kdo jim vysvětlí že tady v EVROPĚ ženy neobřezáváme, neznásilňujem své dcery od útlého věku a syny učíme třeba FOTBAL namísto rozborky AK-47!!! ANGELA ERWACHE!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit