Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin bude zbrojit i když mu lid zmírá hladem.
    Diktátoři se tak chovají.
    • Pravda, USA je toho zářným příkladem.
      • řekl neználek Bohoušek.

        V USA si ani prezident nemůže dělat co chce protože není diktátor.
        V Rusku si jeden despota Putin dělá co chce. Parlament je tam pouze na okrasu.
        • Mimořádně s tebou souhlasím Simíku. Americký prezident si nemůže dělat co chce, neboť musí dělat to, co mu poručí bankéři, kteří zaplatili jeho kampaň. Jejich zájmy tedy musí americký prezident hájit, jinak by byl odstraněn.
  • Jinými slovy.. posílíme armádu, aby chránila i mě- rozuměj Putina. Moc si vezmu.. a moc budu mít na věky...já Putin I.
    Je to divnej národ. I když byl zvolen většinou... konec konců Hitler i Stalin byl zvolen vždy většinou... pak se už nikoho na nic neptali.. brali území i životy jiných.. bez lítosti... Bez respektu ke smlouvám, k sousedům...
  • Jsou tu samí rozvědčíci
    • vanhorne
      "Jsou tu samí rozvědčíci"
      Propindourovi kolaboranti a jejich lziva propaganda je dulezita a ucinna zbran.Proto zakladatele "Spolku Pratel Putina" vytvorili odbor propagandy jako prvni directorat.To co vycucnou z putinovych valenek se tady snazi dale propagovat jako jedinou a cistou pravdu.
      • S tímto problémem se potýkáme jako Češi po staletí. Kde zrádcovství se glorofikovalo, Jsme opravdu velmi divní. Nerozpnáváme, kdy je noc a kdy den...
    • To jsem ráda, že nesouhlasíte, že se k Putinovi nepřidáváte a že si knihy oněm nebudete kupovat *3* Fakt už neví, na čem by trhnul. Zeman aspoň umořuje dluh ze svého prezidentského platu, tenhle bude mít asi od kusu prodané knihy... teď mě napadlo nejsou to toaletní papíry .leteckaposta.cz/332770639
  • Minskou smlouvu Rusko dodržuje - bože ten Putin je ale lhář.

    Po jejím podepsaní Ruská armáda pokračovala v bitvě o Debalcevo a nepřestala
    dokud ho neobsadila. To bylo jasné porušení klidu zbraní.
  • Komu to ještě tady nedochází o co tady kráčí...Vyfoceno letos v Moskvě na letišti....http://leteckaposta.cz/332770639

    Propaganda Stalinistická, jako když vyšije...
    • Myslíte, že to není pravda? Kamarád tam byl na služební cestě a vyfotil mi to. Tento způsob propagandy je opravdu stalinistický- kim čon ilácký.... V jiném světě ... myslím demokratickém, kam snad ještě patříme to neplatí. Představte si, že by Zeman se takto propagoval... to by byla legrace...
  • Tak uvažují diktátoři - Putin i Kim.

    Ekonomika jim umírá a vlastní lidé strádají ale oni budou zbrojit.
    Stalin dělal to samé: chtěl aby hladem umírající Ruský lid obětoval život
    při budování totalitního státu.
    • Podívej Simone, takže podle tvého názoru je největší diktátor Obama. Jelikož USA vydávají na zbrojení více, než deset další největších armád světa dohromady. Proti nim je Rusko vlastně takový mírumilovný stát.
      • Jsem holka. Když jsi na chlapečky táhni do Gay klubu a neotravuj na debatě. *5*

        Jen ať si tvůj Putin zbrojí. Tím dříve se Ruská ekonomika definitivně položí
        a tím dříve naštvaný ožebračený Ruský národ svrhne diktátora Putina

        Simča
        • Neodpověděl jsi mně, milý Simone, na to, proč USA vynakládají 20x větší částku na zbrojení, než Rusko? Jsou tedy USA agresivní nebo mírumilovné? Vyjádři se jasně, prosím.
          • vanhorne
            "USA vynakládají 20x větší částku"
            To co cucas z putinove valenky nestaci.Musis podat nejaky jiny dukaz podlozeny cisly,jestli to neni nad tvoje chapani.Byt tebou tak se radeji drzim toho Bratrstva Kocici Pracky.Bud zdrav bohoušku.
            http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures
            http://www.globalissues.org/article/75/world-military-spending
            http://pgpf.org/Chart-Archive/0053_defense-comparison
            posledni shortcut zvlast pro tebe,is in Russian abys tomu lepe rozumel..
            http://data.worldbank.org/indicator/MS.MIL.XPND.GD.ZS
            • Milý příteli, uznávám, že 20x to není. Ale USA vynakládají na zbrojení celých 40% z celosvětových výdajů na zbraně. V roce 2012 činil válečný rozpočet USA 600 mld USa, zatímco rozpočet Ruska a Číny dohromady 200 mld USD. Tato čísla lze najít kdekoli na internetu.
          • Jednoduché, aby drželi na uzdě Putiny a jim podobné. Obrana je vždy nákladnější než to druhé. Je to hodně zjednodušené já vím, ale strach z Putina jde. Protože on smlouvy nedodržuje. Je to největší zem a je tak nenažranej, Propaganda která se tam vede, je slavomilská hodná největších diktátorů .. to ti nesmrdí nebo ti to není ani trochu podezřelé?? Bóžo? Př. když se objeví jeden pošramocený člověk ve společnosti, který ublíží jednotlivci, tak systémové řešení ochrany obyvatelstva je vždy dražší.
          • Jsem holka.

            Článek je o Rusku ne o USA. Je divné že tě cenzor nemaže.

            Simča
  • !LŽETE! to je pomalu pomluva a to je trestný čin. Autora laskavě vyhoďte na hodinu. Pokud nezná a neumí problematiku, ať píše o pečení buchet!
    • Ty o lhaní nemluv Ruský zloději nicků. *15*
  • Skřet se bojí a proto křičí, dupe a vyhrožuje. Ani on to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak.
    • Jestli se nebojíte vy, že přijdete o to, co jste nakradl!
      • Ty jsi i Ruský zloděj nicků. Tak se tak laskavě podepisuj.
  • Veškeré, světové, výpravy, války, kolonizace a rozeštvávání jiných zemí i celých kontinentů a lidí navzájem mezi sebou, různé podrazy i zrady často "o nás bez nás"..za cílem rabování na cizím i za krev jiných, včetně dnešního vývozu "demokracie a svobody" i mimo Evropu..s tím, že to akorát vždy odnesou všude obyčejní lidé a ne ti co takové kapitálové útoky vymýšlí a uvádí do chodu, pochází většinou od "západu" ve snaze z ostatních udělat akorát své lokaje, protektorátní vazaly a levné trhy všude tam, kde si to nechají či nenechají líbit.."Východ" nikdy v historii Evropy sám o sobě vyloženě nenapadl "západ" až na pár událostí, do kterých ho opět "západ" vmanipuloval, nějakou tou provokací a vychcaností či katolizováním nových věřících směrem na "východ", aby měl zas dál větší vliv, moc a bohatství pro sebe a své vyvolené..Rusko tu naposled bojovalo a to ještě spíše z důvodu příbuznosti panovníků akorát v bitvě u Slavkova za Napoleona a nebýt 1sv., kde jim tam opět "západ" poslal zas toho syfilitika a kurevníka Lenina placeného německou, tajnou službou a jinými "spolky" a 2sv co vyvolal opět "západ", pomocí vymaštěného magora a pozdějšího, již závislého narkomana Hitlera, protože "kapitál" potřeboval nutně rozdělit svět a "Evropa" si už neuměla pomoci sama se sebou a se svými problémy, nezaměstnaností, dluhy i kapitálovými "světovými" krizemi.., tak si Rusové vždy hleděli spíše a hlavně svého a problémů se svými, přímými sousedy.. Životního prostoru, surovin, lidí i vojenské síly k obraně měli vždy relativně vcelku dostatek, bez nutnosti např. vraždit indiány v Americe či kolonizovat nějaké země na opačném konci světa..za cílem kapitálově rabovat..Pokud by neměli silnou armádu, tak to tam kapitálově "západ" už dávno rozkradl pro sebe..a o to jde hlavně "západu" i nyní, protože "západ" má surovinově oproti Rusku, tak akorát velké, kulové a i na to koření už museli jménem "kříže a Boha" dělat křižáckou výpravu jinam..,aby se z cizího napakovali pěkně vychcaně, hlavně "za levno" a na úkor jiných..
  • vanhorne
    "Svého času jsme uzavřeli tyto smlouvy jen proto, abychom podpořili naše partnery a zajistili práci pro jejich loděnice"
    To jsem nevedel.ze ten pindour je takovy dobrak.Je tak dobry,ze i Pepik Goebbels by pred nim smeknul jak se vyzna v propagande.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit