Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak mimořádného natom že Putin udělí někomu vyznamenání. různá vyznamenání se používají po staletí v celém světě
    • A máš čím chápat? No tak vidíš!
  • Američani a EU dosáhli částečně svého, když nemohli na Krym tak nalezou na věčný časy do Polska, Rumunska. Doufám, že Ti naši skopoví politici jim neumožní roztahovat se u nás a na Slovensku. Protože kam jednou vlezou tak už neodlezou, Jsou to vši které nelze vyhubit.
    • Ale chudáčku bolševická, provokatére, Putinem placená zrůdo, jakpak se ti to stalo?
      • Pročpak vy pravičáci máte tak ubohou slovní zásobu a ještě ubožejší projev. Zkuste o tom přemýšlet. Mám ale obavy, že není čím. Že?
  • Vladimír Putin se stal kandidátem na udělení Oskara za svůj špičkový herecký a režijní výkon ve čtvrtečním televizním pořadu. Celý svět byl v úžasu.
  • Podle amerického tisku USA udělily tresty představitelům EU za zpackanou kontrarevoluci v Kyjevě.
    • Další Putinem placený provokatér s Ruským pasem?
  • vyznamenání řády pocty a tituly se udílely po staletí už ve středověku králi generály atd. a pokračovalo se dvacátým stoletím v celém světě napříč režimy. i u nás prezidenti dávají vyznamenání a generálové hodinky a diplomy. co je natom tak zvláštního?
    • Zvláštní je, že jsi se ještě nenaučil česky. Kolik roků už u nás žiješ, Ivane?
      • česky já su Moravan. A su tu doma. Esli sa ti to nelíbí huncůte tož táhni k čertu. Nikdo ťa tu nevolal....
        • Tak tady nedělej Moravákům ostudu! Mnoho jich znám, ale žádný z nich není tak hloupý jako ty, a česky umí všichni bezchybně.
          • Jsi sice syfilitik ale ne Gottwald, ten byl aspoň chytrý, kdežto ty jsi pomatený blb tečka, kikán ze z Plzně, a to je rozdíl že? Hňupe!! *12* *12* *4*
          • No jestli tada někdo dělá ostudu, tak jsou to takoví jako jste vy. A je jedno, jestli děláte ostudu komukoliv, protože ostuda není, jestli někdo řekne svůj názor, ale ostuda je, když nějaký primitiv ho začne okřikovat. Zejména když na to ani nemá.
          • česky osle? mluvíš ty snad čínsky nebo německy? tak nemel kraviny. jestli ty znáš nějaké Moravany tak oni se k hlupákovi tvého typu jistě nehlásí.....
            • že odvádíš řeč od tématu k něčemu nesouvisejícímu. Za prvé až nato že se mi nechce psát velká písmena z lennosti, jinak píšu správně ale tys idiote usoudil že je to "nesprávné". a za druhé odvádíš řeč od vyznamenání k jazyku. ale u tebe mne to nepřekvapuje. syfilis se vyznačuje postupující demencí a ty sám sis svým nickem ukázal jak natom jsi takže diskutovat s tebou je asi stejně smysluplné jako diskutovat s bednou sklenářského kytu....ušetři mne prosím svých příštích mozkových zvratků.....diskutuj raději se svými spolupacienty v bohnicích....
            • Protože jestli jsi Moravák, tak je čeština tvůj mateřský jazyk, imbecile!
  • Vzpomínám na březnový rozhovor s uznávaným astrologem, který m.j. řkl: "...štěstím dnešního Ruska je, že má v čele největší osobnost od dob Petra Velikého - Vladimíra PUTINA..."
    • A jak se ten novej ruskej metál jmenuje? Medaile za dobytí Krymu?
    • Není tím astrologem náš bývalý ministr národní obrany,který málem sestřelil svoje vlastní letadlo?
      • Netrefila ses byl to astronom světového formátu pan RNDr. Jiří Grygar nositel mnoha ocenění a jmenuje se po něm i jedna planetka.
    • Nejsem sice Ivan, ale vzpomínat mám na co na rozdíl od tebe, který myslíš pouze pr..lí a podle toho tvoje výblitky vypadají!!!
      • Nech ho být, je to skurvyzjeb tečka, jeho máma šlapala chodník v Plzni a táta byl pohřebák, když ho máma vys...la u popelnice tak ještě spadl na hlavičku, tak se nediv co za zrůdu a skřeta s toho vyrostlo!! *15* *2* *1* *4* *4*
        • A ty jsi kdo, ty bolševická p í č o, že se neumíš ani podepsat?
          • Já jsem ten který ti tu držku zmaluje tak že se přejmenuješ na Xblba, to mi věř, hnoji.(tečko)
      • Inteligence se z tebe hrne všemi tělesnými otvory, soudruhu.
    • Jen vzpomínej, nic jiného ti ani nezbývá, Ivane!
  • Rudí fašouni se obtěžkávají barevnými kovy.
  • píšeš trochu mimo mísu, tématem je mužik jménem Adolf Putin (viz snímek), kterak chce vyznamenat své poslušné a všeho schopné
    • Pozn.: nenavázalo vlákno na "Petra"
  • Dám 3000 € tomu, kdo mně přiveze ukázat (nejlépe v kleci) komunistu, který má IQ alespoň osmdesát. Pozor!!! Není to vtip, myslím to vážně, ale absolvování testu je podmínkou - pokud umí číst a psát.
    • Vyhověl bych ti klidně , ale to bys musel mít IQ alespoň velikosti tvých bot, což viditelně nemáš. A pak by se při splnění tvého požadavku odehrálo obrácené představení, kdy by volné OPICI ukazovali člověka v kleci. A to se ve slušné společnosti nedělá!!
      • Jsi trapný komunista...
    • Už jsi Notovi vyhulil čuráka?
      • Nejsem jako ty, vypatlaná komunistická buzno.
  • Adolf Putin znovu přesvědčil, že už mu v hlavě nezbyl drobet soudnosti. A takové individuum vládne rozvojovému státu (částečně Evropskému), ve 21. století. Nebezpečný soused - šílenec!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit