Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smrt kapitalizmu a to co nejrychleji.
  • je to legrace a straseni lidi kdyz recko odejde tak se mu nedivim.s takovejma blbama jako je eu se neda spolupracovat.dluh si odecteme a zivot jde dal.hur jsou na tom nemci a francie dobre jim tak.chtej vladnout evrope tak at se staraj .
  • Ha ha ha sorry musím se smát nad celou tou fraškou kolem Euro zóny.Zlatí komunisti také dělali chyby ale takový bordel teda nebyl.Tak kdy bude ta očekávaná INFLACE nebo krach Eura????? *1*
  • blbeček Gema se zase vyblil.... mimo jiné "brzi" se píše s tvrdým y !!! Zde je alespoň vidět, intelekt pana pisálka.... *1*
    • Jsi deb*l bez názoru, nic kloudného mimo bludů z tebe nikdy nevypadne, ani vlastně nemůže protože lama je jen lama, nic víc *16*
    • ty blbe, hned jsem to opravil, kryplosaurus co neumí číst se tu bude exponovat, proč pořád měníš nick zmrde? Bojíš se prašivko? *16*
      • tak poslouchej,ty blbe,já jsem se bál možná jednou a to v zemi,kde mě vytáhli z autobusu a díval jsem se takovýmu primitivnímu začmouzenému blbovi, jako jsi ty a tobě tady fůra podobných postpubertálních chytráčků, do hlaně kalašnikova.... a jestli nemáš strach ty, tak mi klidně napiš a já si pro tebe přijedu a můžeme si o mnoha věcech povykládat.... já se za žádný nicky skrývat nemusím....giovik25@seznam.cz
        • Tož hoši nehádejte se tu.Je jim to jen pro smích.Každý má pravdu a každý si zažil své.Já sem jel obyčejnou fábií po městě 40 km/hod,předemnou jel bambusák v audi 4x4 tak 110km/hod.Schytal sem to já už tím že mne stopli a hledali za co mě pokutovat.Na mou otázku co ten předemnou,neřekli ani á.Potom když sem se stále ptal co ten bambusák,dostal sem 200 kč za nevhodnou otázku a za úmysl diskriminace a to sem legálně ozbrojen.Fakt je to hnus ! *12* *16*
  • Ať už konečně celá eurozona a celá EU táhne do pr....le. Ať už to konečně krachne.
  • To je to jejich rozšířování pro-evropské politiky.Tokto nás to čeká všechny.Někoho dříve,někoho později.Portugalsko,Irsko,Itálie a další budou následovat.Je to jenom otázkou času.Ani ten chamtivý kapitalistický slepenec netrval dlouho a už jsou problémy.Budeme ještě vzpomínat na minulé doby.
  • To je jen důsledek vaší "skvělé" ekonomiky, malá domů co zmrdi kapitalistický. Doufám že se tobrzi díky vaší chamtivosti zhroutí imbecilní sobečtí paraziti lidstva
    • op: brzy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit