Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdejší pomatení Rusofilové oslavují i když nemají co. *1* *1* *1*

    Není to zánik EU. Pouze dala EU sbohem vyžírkám z Řecka.
    Nyní bude víc peněz pro nás všechny když je nebudeme muset házet do Řecka.

    Jediný kdo prohrál je vaše Řecko. Nesplatilo své dluhy a tím se dopustilo zpronevěry.
    Nyní ho čeká bankrot. Uzavření bank a lidé se vrátí do středověku.
    • Kecáš z hladu. *1*
  • se tem lidem tam nedivim.
  • jo jo.Jak se rozdávaly penízky to stáli a třepali se.Věděli že nemají žádný průmysl.Těžko splatí.Nemají žádné hospodářství.Přesto brali.Pořádně.Nyní utíkají odpovědnosti.Nahnat do moře! Utopit všechny.Ať si v moři užívají nakradených nerealných státních platů i důchodů.Ať si tam i stávkují!Tady nikomu chybět nebudou.
    • Užś to oslavil? Koukám, že asi není co, makakův lízači, *1*
  • Co se stane teď.
    Peníze jsou papírky co se dají natisknout a život běží dál.
    Eura ať si pohlaváři z Bruselu nechají a mohou si nacpat plnou hubu a udusit se snima.
    Ani na vytření zadnice se nehodí.
    • jenže oni si právě půjčili ty eura , takže na spícení ty jejich tištěné papírky stačit nebudou ,
    • Teď se trhne Španělsko, možná Itálie a začne zase bublat Balkán kvůli Srbsku. Jooo, bude to horkýýý léto. *1* Na Donbase jsou prej dva miliony Srbů v řadách opolčenců. Prej bojujou za samostatnost i Srbska, aby nebylo otrokem eueueu a vláda jsou prej vlastizrádci. Jooo, to bude ještě móóóc horkýýý. Srbi si nehrajou a jsou pravoslavní a tvrdí, že bez Ruska by neexistovali. Balkán zas bude pěkně vřít. Vyjádřili se tak na videu opolčení. *1*
  • Řecko řeklo jasné NE zlodějským špínám z EU. Gratulka hrdému řeckému národu !
  • Gratulace Řecku!!!
  • Řecko umí, Česko čumí (jako vždy)...

    *15* *15* *15*
  • Už před léty mi říkal jeden Řek z Opavy, co tu žil od dětství, cituji: já Řekům nevěřím. Pracoval jako dělník v Ostroji, ale byl zjevně moudřejší, než EU, EB, USA, MMFa SB dohromady ... *3*
  • Rusko musí kvůli krizi seškrtat výdaje

    Stav ruského hospodářství vyžaduje přijmout „složitá rozhodnutí” včetně úpravy mnoha kapitol letošního rozpočtu. Na schůzi ruské vlády to v pátek v Moskvě prohlásil premiér Dmitrij Medvěděv. Zmínil dopad sankcí a zejména pokles ceny černého zlata.

    EU na tom bude bez Řeckých vyžírků jenom lépe *5* *5*
    • Rusofilové mínusováním se zastáváte přeplácených řeckých úředníků. *1* *1*
      *1* *1* *1*
    • EU už na tom nikdy lépe nebude!

      P.S. OSANNA regina..!
  • Bože, Simču nám Británir vrátila, ani utírat zadky malým Britům není hodna, ještě že ji nějkou tu kačku strčí tiscali....
    • Pořádně ti teče do bot Rusáčku. Dneska se ti opravdu nedaří.

      X krát jsi odcházel jako do práce ale neustále jsi tu.
      Stejná fráze tě prozradila jako pusinku. Nic nového. Ty máš těch nicků ještě mnohem víc.

      Každý kdo si zjistí čas příspěvků tak zjistí že jsem měla velké přestávky.
      Právě proto že jsem hlídala děti ulhane *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • ale já jsem pusinka, Simčo, to přece víš *15* *15* *15* *15* a já nepracuju, dnes máme státní svátek.... *3* *3* *3*
      • ty si ale ůůůl, simčo. *1* *1*
      • Bohužel začíná téci do bot EU a řitním euro alpinistům (BTW). Mají už okolo krku více hnědých kroužků než Lemur na ocase, ale bohužel jim to není moc platné. Doufejme že Řecko konečně zažehlo pochodeň, zatím nehoří ale doutná v mnoha a mnoha srdcích po celé "Evropě"!
        • Joo, to je dobrýýý.
        • Ivane tvoje Bolševické Rusko už požár kdysi zažehlo.

          Světu to přineslo jen utrpení totalitu a hromadu mrtvol. *12* *12* *12*
          • Tady je řeč o Řecku tam co stále cpeš všude Rusko? Zakomplexovaný pitchusi Tečko, Stbáku a bolševiku po fotrovi?
            • Nikdo z naší rodiny ve zločinecké organizaci jménem KSČ nebyl .

              S neexistujícím Tečkou tu prudíš jenom ty.

              Vy tu pomateně řvete něco o silném Rusku které zatím přiznává obrovský hospodářský problém.
              Já jsem na tyto bludy pouze reagovala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit