Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní ministrině účelově po masáži od sra l botky mlžila že nic nevyplatila ale vždyť jde o peníze již vyplacené od roku 2013 tři miliardy . Proč by měl být za katrem Pelta ? Za nevyplacené peníze?Absurdní.Socani jsou v pasti a půjdou napodzim k ledu.KONEČNĚ !!!!!!!
    • ... už aby byl podzim :)))
  • Tak když Valachová přišla o flek doufám že v rámci inkluze se těd tento ret@rd dostane mezi nromální lidi a půjde makat za kasu do teska snad to zvládne....
  • Byl to rozum loď čssd jde ke dnu.Ti co maji rozum už nasedají do člunů.
  • Paní ministryně jen účelově hájí svůj post a ČSSD, která je zadlužená nejen za Lidový dům.
  • ČSSD= Titanic....
  • jaká pak morálka, když je tam KORUPCE jako sama strana ! *8* *1*
  • Záleží ovšem kde je pravda, zda se neutíká z funkce ze strachu!!! Jsem zvědav, kde ministryně skončí. Rukama asi dělat nebude za 11 tis. hrubého!!!
    Proč si nehlídala kam jdou peníze, to platila i fotbalisty??????????
  • Ministryně Valachová a její zatčená náměstkyně sdílely stejný byt, takže ministryně musela něco vědět o těch dotačních podvodech. Jinak, umíte si představit, kam asi vedlo naše školství pod vedením dvou leseb, které do resortu dotáhly své kámoše z neziskovek? Podívejte se na stránky projektu EDISON.
    • sdílely takže navíc je to l€sba *11*
  • co si kdo slibuje od toho že čtyři měsíce před volbami vyštípe z funkce Babiše? Kdyby to udělali rok dva předtím, chápu že by se snažili zachránit své potápějící se krky a mizící koryta. Ale pár týdnů před volbami je to kontraproduktivní. Veřejnost se naopak semkne a dá Babišovi ve volbách většinu aby ty zloděje konečně vypráskal na smetiště kam už dávno všichni patří. A "záchrana" situace odvoláním vlastního člověka tedy Valachové asi nebude mít požadovaný efekt přílivu voličských hlasů.
    • Já díky tomu dám hlas Babišoj,když ty ODS,TOP,KDU *12* ...tak kvičí,tak něco na tom bude,že mají strach,aby nešli do tepláků *15*
    • může za to Kalousek a Šláfenberg, bylo to zadání a spiknutí








      PCHE !!
      • jejich blbost. Poškodili sami sebe....
  • O jaké morálce ze strany ČSSD se zde zminuje pisatel tohoto článku?ČSSD už dávno,velmi dávno žádnou morálku nemá.Vždyt se zloději z ČSSD podporují navzájem na všech úrovních a myslí si že jedna odvolaná Ministryně je zachrání.Jsou opravdu tak naivní?
    • Copak ČSSD, hůř je na tom ta smečka, ako že sa volá? ÁNO, už viem.
      • Kecy anonymních pisatelů mně nezajímají ubožáčku.Proti takovým jako ty jsem imunní vzhledem ke své profesi. *1* *1* *1* *1* .Pokud se ti u nás nelíbí běž na Slovensko a neopruzuj tady.
      • Kecy anonymních pisatelů mně nezajímají ubožáčku.Proti takovým jako ty jsem imunní vzhledem ke své profesi. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit