Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gustáv Husák poděkoval v projevu ze záhrobí soudruhu Zemanovi a soudruhu Babišovi

    https://video.aktualne.cz/aktualne-s-tm/gustav-husak-podekoval-ze-zahrobi-soudruhu-zemanovi-a-soudru/r~7839476ca7f211e590ec0025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-3
    • Ježiš, to byla trapárna! To jsem se měl smát, nebo brečet? Kde vyhrabali toho mentálně i fyzicky postiženého?
      • přéééésně

        já už od vánoc jedu Alexandrovce

        to je jiná liga




        YEAH !!!
  • Když pominu manažerká místa ,tak plat ve všech profesích v čr je na 1/3 zbytku západní evropy.Z schopných lidí jste udělali dělníky u montážních pásů. Když už si někdo vydělá nějakou kačku tak mu jí ČNB devalvuje na úkor několika firem které vyváží a přítom daně zde neplatí. Další 1O tisíc se snaží stát potažmo ostatní okrást tím že falšují daňová přiznání a tváří se jako spasitelé. Pracovní podmínky v čr je jedna velká loupež.. Je spodivem , že ještě máme na placení fráterníkům jejich zlodějinu. A kdo to nastavil ODS, ODA-KDU, TOP, ČSSD,,.TOHLE JSTE OPRAVDU CHTĚLI??? *13* Volit a zase jen volit. jinak se z toho nevyhrabeme.
  • kolaboranti se vrátili z ruské ambasády, kde oslavovali novyj god. A zjevně přebrali vodky a tak plácají nesmysly putinokratické propagandy. Tak s novym godom, duraki. *15*
    • No ty nevíš kdy se slaví vánoce a nový rok v rusku tak že meleš z hladu.Vem si lopatu a jdi odhazovat sníh.
  • josef.servit.9
    Pane Jégl nic není zadarmo, ani urážky, zeptejte se pana Fendrycha a prcka Fialu! Fiala
    je velkohubý Topolánek, ale vyzní to hrubě a hloupě.Zřejmě chodí do Kalouskova VUMLU.
  • Je pouze dobře, že lidi - voliči konečně začínají volit i "netradičně", teda volit i netradiční a neokoukané kandidáty. V USA to bylo zvolení Trumpa (zda to přinese klady či negativa ukáže čas) a u nás je to hnutí ANO s panem Babišem v čele. V podstatě jej vytvořily tzv. "tradiční" strany u nás které zde za posledních 25 let vládli pouze pro sebe a rozprodali, rozkradli a zničili co se dalo. Lidi už přestala bavit nenažranost těchto stran a jejich představitelů. Babiš to vzal do správných rukou když, už před volbami, rozdával lidem ze svého známé koblihy ale i peníze. Byl za to tradičními politickými zrůdami z ODS a TOP09 odsuzován jako populista. On však nedělal nic jiného než to co dělají kandidáti v USA které nám jsou těmito zparchantělými ppolitiky neustále předhazovány jako vzor demokracie. Doufám, že se ODS, TOP09 a KDU-ČSL nedostanou v příštích volbách do PS a že na plné čáře vyhraje Babiš.
    • vanhorne
      "rozdával lidem ze svého známé koblihy ale i peníze"
      Hallelujah! Ten tak dlouho ocekavany Spasitel je konecne tady,
      • Ano, konečně je tady, vždyť jsme se na něj načekali.
  • A bavit nás bude blbec Jégl.
  • Rok 2017 bude pro nás průlomový, zhoubný merkelismus zeslábne, protože již nebude mít oporu v obamovsko-clintonovské mocenské klice, jen sorosovci a podobní gauneři budou nadále svými intrikami působit zlo. Jen aby naši představitelé včas opustili módní vlnu eurohujerského migračního běsnění, aby se naše republika neutobila v migračně-musulmanské močůvce.
    • Dobrá analýza, ani Pehe by lepší nevytlačilo... *1*
  • Co mne dráždí a hněvá na Baišovi, "velkém harpagonovi" a jeho metodách. Zároveň mne naplňuje nejlubšími rozpaky, a uvádí ve skleslost mého ducha, jak vysoká a stabilní je voličská podpora takové politiky a metodiky. Je to protivný paradox, jak národ český, plebejský a okázale švejkující, lne, ba upíná se, k miliardáři, kašírujícímu sebe sama jako dobrého pastýře věčně obelhávaných a olupovaných ovcí! Brrrrr...
  • karban.milan
    Ale tady (v Česku), je přeci KRAKONOŠOVO! *1*
  • Já bych volil zase Zemana, lže,kdy se mu to hodí a i když nemusí. Takový má být prezident ČR. A Ovčáka bych vyhodil a nainstaloval tam soudružku Semelovou. To by teprve všem spadly Brady.
    • ona tě ta tvoje křeč přejde *3*
      • Pane Jegle,jsem rád,že mám dalšího pracovníka pro výstavbu hranice ČR pod budoucím pracovním komandem.A dalšího vojáka i když má modrou,aby poznal co je práce.Já vám řeknu co nás čeká :vystoupení z EU,útočného NATA a společně s dalšími státy stejně jako my podvedenými ve VS Velkopolsko,ČSSR,Maďarsko,NDR pod vedením nejmocnějších státníků světa Putina a Trumpa a konec kulisáků v ČSSR a šašků všeho druhu.100 000 zbytečných úředníků do výstavby továren a budování průmyslu či pasové výroby.Konec čínským šuntům.Toto prdítko nepotřebuje Amazony,ale opět kvalitní potraviny,půdu,migranty apod.Přivítejme tento rok optimisticky.Zrušením trafik ve volbách ,senátu PSČR a nenechme si ničit přírodu výstavbou automobilek.Požadujme důsledné šetření stavu rozkrádání ,informovanost v rozhlasu,televizi,protože si to platíme,protože od zítřka je potřeba měnit ŘP od roku 2006 a neplatit za to pokuty,když nejsme informováni těmi,kdo to mají dělat.Nereagovat na žvásty rádoby politiků z chátry Halík a další ,kteří nám dokola podsouvají politické i jiné mrtvoly.A bude tady hned lepší nálada,že?
        • Zmatený a nelogický text. Druhá věta vyvrací tu první a směšuje hrušky s jablky. S některými frázemi by se dalo i souhlasit ale jak říkám, je to trochu pomatené.
          • Hranice stavěli vojáci v zeleném munduru převážně dobře placeni PTP,když ostatní měli pouze 70Kč a chránili je také již od Chodů,ale deformacie toto vše zničila .Jinak to nejsou fráze ,ale skutečnost a nebo jsem již z té totalitní deformacie nějako zmetený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit