Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co na to Rath? *1*
  • Ano - je to výsměch nejen podle žalobců, ale i dle všech slušných a poctivých lidí...
  • ECCE HOMO HOMOLKA! Jakpak se jmenuje ta soudkyně? Nikde její jméno nevidět! Zveřejnit okamžitě spolu s fotkou jejich "vydělaných" milionů! Jako toho šéfa Homolky. HLE pravicové CHARAKTERY RYZÍ!
  • Naše justice opět dokázala svou zkorumpovanost a výsměch slušným lidem.
    Když vidím soudcovský talár tak se mi chce blít velebnosti.
  • Tak to dopadá, když komunisti soudí komunisty! Tu podmínku dostala jenom proto, aby se neřeklo, že nebyla potrestaná.
    • Typuju tě tak na pomocnou sílu,nebo zedníka bez výučního listu...inteligencí přímo záříš...
  • Český národe.Stále jste to ještě nepochopili táto justice tam sedí dosud ODESÁCI, ati dále řidí ten bordelářský stát.
  • Proti oligarchům propojeným s justicí je to marný boj žalobců když i média je napadají.Lidé,hlavně se ptejte,kdo to zaplatí,tu soukromou sledovačku,předpokládám,že ministerstvo to Nečasové vše řádně naůčtuje.Sám jsem zvědavý,co mi na můj dotaz odpoví.Každý z nás si své soukromé služby musíme řádně zafinancovat a toto nebylo v podstatě nic jiného než soukromá aktivita Nečasové.O naší justici je myslím zbytečné se bavit,je to sebranka která si dělá co chce a není postižitelná.
  • Justice opět nezklamala.
    • Přesně tak,naše Justice je ne-závislá,na ní je spolehnutí,ta nikdy nezklame,městské a okresní soudy by mohli v klidu zrušit nebo tam posadit nějakého opilce který by jen přečetl předem napsaný text,stejně se všichni odvolávají protože na soudech nižších instancí sedí nekompetentní a dle mého zkorumpovatelní soudci.
  • V adresné demokracii by něco takového nebylo vůbec možné.

    Poměrný systém, založený na přibližně rovnoměrném zisku šarlatánsky získaných hlasů, je nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem z permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů - nikoli z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů. Každé jiné řešení je šarlatánský trik. Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Tento system zavedl komunista a slovak Pruzinsky se svymi nohsledy.Tam si stezujte!
    • Myslím že se pletete nebyl to Klaus ale Havel co prosazoval nezávislost a neodvolatelnost soudců a jaksi zapomněl na morálku lidí po 40letém komunistickém vládnutí.Ze sovy kanárka neuděláte.Havel udělal pro tento stát hodně ale toto se mu nepovedlo.
      • A co udělal pro tento stát?Teda mimo to že jen žvanil a lezl každému do prdelee.Mně přesvědčí až uveřejnění Havlova spisu u STb.,když byl takový bojovník za svobodu tak proč jej nezveřejní,přece tam nemůže být nic závadného.Celý Havel je mi ukradený ten vlezdoprdelka a žvanil,to byl nekonečný kecal,člověk se základním vzděláním,demagog,dogmatik a notorický alkoholik,podle slov jeho první ženy Olgy.
      • veloto/otolev: i blbost je boží dar jak říká přítel Jarda Duka a dočkáš se věčné blaženosti vedle tří uren tvého miláčka Wency.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit