Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to je tak to jediné, co věřitelům zbývá....
  • minimální plat řeka začíná tam kde většinový čech jen zasněně sní O NADPRŮMĚRNÉM platu. do práce se moc nehrnou ale vyřvat si umí cokoliv... ne ti mne fakt nerozpláčou
    • ano, protože jsou líní a neschopní, proto jejich předci založili na půdě Evropy nejstarší civilizaci a položili základy filosofii, architektuře, sochařství... z nichž čerpáme dosud. *11* *11*
      • Hm.... Máš pravdu ale jen do té míry že založili. Zatím co jejich potomci rozložili. Už minimálně 500let tam nic pozoruhodného nevzniklo a nevznikne.
        Historie se opakuje. Řecko skončí jako Egypt. Krom památek jen poušť a písek.
        • no když se opakuje hYstorie, není co řešit *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • No, ano, minimílní atd... na začátku věty se taky nepíše malým. *1* *1* *1* *1* Ale je to dobré rozpoznávací znamení hlášek z vaší policejní služebny pod různými jmény *1* *1* *1*
            • no já tady mám jen jeden nick ... ten mi bývá kraden. a pokud nepoznáš překlep od zjevné hrubice z nevědomosi, asi to aky o něčem svědčí *3* *3* *3*
  • Náš taky ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit